MÓDA img

Jak ušetřit na Urbanstore.cz? Máme pro vás tipy na slevy a kupóny, stejně jako další užitečné informace o nákupu!

kuponer.cz 12. 04. 2019 1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Nakupovat oblečení přes internet už dnes většina Čechů nepovažuje za nic výjimečného. Na Urbanstore.cz přitom můžete nakoupit nejen levněji, ale zboží si můžete také bez problémů vyzkoušet!

Praktické informace o nákupu na Urbanstore.cz

Urbanstore.cz je internetový obchod, který prodává pánskou, dámskou i dětskou módu a doplňky, jež se hodí především pro volnočasové aktivity ve městě. K tomu již ostatně odkazuje jeho název a je zřejmé, že si zde nový outfit vybere především mladší generace, ačkoli to rozhodně nemusí být pravidlo. Výhodou nákupu přitom není pouze pestrý sortiment stylové módy

E-shop Urbanstore.cz má veškeré nabízené zboží skladem, takže ať už si vyberete cokoli, k expedici dojde už do 48 hodin. Zakoupené oblečení si navíc můžete nechat zaslat nejen na vaši adresu, ale také na více než 1 000 výdejních míst po celé České republice a na Slovensku. Objednané zboží si lze rovněž vyzkoušet v kabince v kamenných prodejnách v Praze (na Václavském náměstí) a Brně (na Náměstí svobody).

Pokud nebydlíte v těchto městech, a přesto byste si chtěli vybrané oblečení před zaplacením také vyzkoušet, nejedná se o žádný problém. Můžete totiž využít platební metodu Twisto. Zboží pak nebudete platit ihned, i tak vám ale přijde až domů a vy budete mít 14 dní na prohlédnutí a vyzkoušení. Následně zaplatíte jen za oblečení, které vám sedí a necháte si ho. Jedná se tedy o velmi praktickou službu.

Jak ušetřit při nákupu na Urbanstore.cz?

Sledujte slevové akce

Slevy na Urbanstore.cz umožňují ušetřit nemalé finanční částky. Stačí přitom sledovat kategorii Výprodej, ve které naleznete celoročně velké množství dámského, pánského i dětského zboží za příznivé ceny. Samozřejmě se ale vyplatí sledovat i sezónní výprodeje. Takové povánoční slevy na Urbanstore.cz totiž mohou činit až 70 %, takže se nákup v tomto období rozhodně vyplatí.

Využijte slevové kupóny na Urbanstore.cz

Kromě různých výprodejových akcí doporučujeme sledovat také aktuální slevové kupóny na Urbanstore.cz, díky kterým opět můžete získat zajímavou slevu na nákup oblečení. Kde je naleznete? Na různých slevových portálech, takže pokud chcete právě nyní doplnit svůj šatník o nové stylové kousky pro volnočasové aktivity, nenakupujte ukvapeně a zkuste zapátrat po slevovém kupónu.

Zaměřte se i na cashback na Urbanstore.cz

Cashback je službou, která existuje v oblasti online obchodu zhruba od roku 2010. O co jde? Zákazník se zaregistruje na portále, jenž cashback nabízí, přes něj přede do obchodu a zde nakoupí. Následně mu bude část peněz z nákupu vrácena zpět na účet. Pokud vám to připadá jako zajímavá nabídka, využijte právě cashback na Urbanstore.cz. Aktuálně lze totiž získat celých 9 % z ceny nákupu nazpátek!

Ušetřete na dopravě

Stalo se už dobrým zvykem, že internetové obchod nabízejí svým zákazníkům levnější dopravu při nákupu nad určitou částku, přičemž někdy je úplně zdarma. Vzhledem k tomu, že dopravné poněkud snižuje výhodnost cen u e-shopů oproti kamenným obchodům, rozhodně se vyplatí objednat zboží za více peněz. Právě na Urbanstore.cz je přitom doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

Nakupte během akce Urbanstore Black Friday

Listopadová akce Black Friday se už v českém online marketingu zabydlela napevno. Pokud tedy budete shánět oblečení v předvánočním období, určitě nakupte na Černý pátek. Akce přitom obvykle netrvá den, ale celý týden a můžete si objednat zboží se slevou až 80 %! Na Urbanstore.cz to přitom platí nejen pro nákup v internetovém obchodě, ale také ve výše zmíněných kamenných prodejnách.