RECENZE img

Recenze eshopu eObuv.cz a jak ušetřit

kuponer.cz 01. 06. 2018 1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

eObuv.cz je v České republice jedním z největších eshopů se zaměřením primárně na prodej obuvi. Vyzkoušeli jsme za Vás, jak obchod funguje, jak celý nákupní proces proběhne a zda se se eObuv vyplatí využít. Na závěr přidáme i nějaké tipy na to, jak na eObuv.cz ušetřit.

Výběr a objednání zboží

Eshop je přehledný a hezky přizpůsobený, to asi nebude žádné překvapení a tak se pojďme věnovat spíše samotné nabídce.

K současnému dni nabízí obchod 459 značek obuvi. To není v porovnání s giganty, jako Zoot nebo Zalando nijak oslnivá nabídka, ale rozhodně postačí k tomu, aby si každý zvládl vybrat. Je vidět, že některé menší značky, které najdete u již zmíněných konkurentů, na eObuv nejsou.

Za zmínku stojí určitě možnost filtrovat v nabídce eshopu podle mnoha parametrů. Kategorie jednotlivých druhů obuvi jsou hezky vyřešené a filtrování podle značky nebo ceny je dnes snad již standartní. Eobuv.cz však nabízí i filtrování podle barvy, materiálnu boty, dostupné velikosti nebo střihu, je toho zkrátka hodně a vyhledávání zboží je opravdu uživatelsky přívětivé.

Doprava a platba

Doprava nás velmi mile překvapila. Obchod sice nikde nepíše, jak dlouho doručení zboží trvá, ale v našem případě byl balík doručený do druhého dne.

Jako možnost dopravy můžete zvolit buď Českou poštu nebo PPL a doprava je zcela zdarma při nákupu nad 699 Kč (to platí pro PPL i Českou poštu). Je však nutné zboží zaplatit předem, jinak se za dopravu platí 86 Kč (konečná cena za dopravu i dobírku) a nezáleží, jak vysoká hodnota objednávky je.

Platbu předem určitě doporučujeme zvolit, je to dobrý způsob, jak ušetřit několik procent z objednávky. Máte možnost zaplatit buď klasickým bankovním převodem, kartou online, přes PayPal nebo zrychleným bankovním převodem skrze službu PayU.

Doručení zboží

Dorazí Vám hezká krabice s natisknutým logem eshopu, která má snadné otevírání. Stačí odtrhnout papírový proužek a krabice se otevře, nejsou zapotřebí žádné nůžky a složité „dobývání se“ k balíku. Uvnitř najdete ještě jednu krabici od výrobce.

Jako hezkou drobnost jsme u naší objednávky nalezli plastový nazouvák, který je vyrobený z nečekaně pevného platu a vypadá poměrně robustně.

k objednávce dostanete poměrně robustní nazouvák

Navíc jsme v balíku kromě faktury a samolepky našli i 4 slevové kupóny na příští nákup na eObuv.cz ve výši 10 %, to je jistě také příjemný bonus k objednávce.

Vrácení a reklamace

eObuv.cz nabízí možnost vrácení zboží do 30 dnů od nákupu zdarma. V případě módy a obzvláště pak u obuvi to je v podstatě nutnost. Máte tak dostatek času vše vyzkoušet a velikosti které Vám nepadnou nebo zboží, které nesplnilo vaše očekávání vrátit. Spolu s balíkem Vám příjde i nálepka s adresou PO boxu, kam zboží zaslat. Vám tak stačí jen zásilku znovu zabalit, přilepit tuto nálepku a zanést vše na poštu. Nebudete nic platit.

Reklamace probíhá podobně, jako u jiných online obchodníků. Reklamovanou obuv zašlete spolu s vyplněným reklamačním formulářem na uvedenou adresu a počkáte na vyřízení. Zákonná lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů. Pokud Vám bude reklamace uznána, vrátí Vám eObuv i náklady na poštovné. Všechny potřebné informace naleznete na stránce o reklamaci.

Celý obsah balení z eobuv.cz

Tipy jak ušetřit na eObuv.cz

eObuv.cz nabízí řadu sezóních slev, můžete si zboží ve slevě nechat vyfiltrovat přímo u obchodníka nebo se podívat na aktuální slevy na eObuv u nás, na Kuponeru.

Další možností, jak ušetřit, je zvolit platbu za nákup předem. Dobírka stojí společně s dopravou 89 Kč a při nákupu tak může částka na dobírku tvořit několik procent z celkové ceny zboží.

Máte také možnost využít slevové kupóny na eObuv, které obchodník často nabízí v newsletterech, prostřednictvím partnerů, jako je třeba Kuponer nebo je přidává k zaslaným balíkům. Díky kupónům můžete ušetřit jednotky až nižší desítky procent z objednávky.

A našim posledním doporučením je využít cashback na eObuv. Opět tak ušetříte nižší jednotky procent, tak proč to nevyužít? Cashback najdete u nás, na Kuponer.cz

Shrnutí, klady a zápory

eObuv.cz je rozhodně kvalitní obchod s obuví. Nabízí přiměřený výběr a skvělé služby pro zákazníky, doručení do druhého dne i vrácení zboží zdarma a doprava zdarma jsou příjemný bonus.

 

+ Rychlé doručení

+ Snadná orientace a množství filtrů

+ Kvalitní a hezké balení

+ Doprava zdarma

+ Vrácení objednávky zdarma

 

– Oproti největším konkurentům o trochu menší sortiment

– Drahá doprava, pokud neplatíte předem