Dny Marianne 2021


Dny Marianne jsou velkou nákupní akcí, během které je možné u řady obchodníků (eshopy i kamenné obchody) získat výraznou slevu. Během této akce jsou k dispozici slevové kupony, které nabízejí slevu do vybraných obchodů. Akce trvá pouze omezenou dobu, obvykle to jsou tři dny, od pátku do neděle. Na tomto místě můžete nalézt přehled nejlepších slevových akcí, kterou jsou na aktuální Dny Marianne k dispozici a zároveň můžete ušetřit ještě o něco více díky cashbacku na celý nákup. Na tomto místě najdete kompletního průvodce akcí Dny Marianne. Někteří obchodníci nazývají Dny Marianne jako český Black Friday.

Kdy jsou Dny Marianne v roce 2021

Dny Marianne v roce 2020 trvají tři dny a odehrávají se mezi 16.4. až 18.4. 2021. Každoročně se Dny Marianne konají v průběhu září a samotný časopis se slevovými kupony je možné zakoupit již na konci srpna. Slevové kupony na Dny Marianne však najdete přehledně i na našich stránkách.

Při nákupu na Dny Marianne můžete využít i cashback a ušetřit tak na nákupech ještě více!

RegistraceJak lze získat kupony na Dny Marianne?

Slevové kupony na Dny Marianne lze získat buď v aplikaci na mobilní telefony, kterou si zdarma stáhnete nebo v časopisech Marianne a Marianne Bydlení jako přílohu. V mobilní aplikaci jsou všechny slevové kupony na akci Dny Marianne dostupné přímo po stažení aplikace. 

Jak lze ušetřit na Dny Marianne?

Na dny Marianne můžete ušetřit především díky slevovým kuponům, existují však i další možnosti jak na Dny Marianne nakupovat ještě o něco levněji.

Cashback na každý nákup

Na našich stránkách můžete využít cashback při nákupu v internetových obchodech, jako je Zoot, Answear, Notino, Tescoma či Datart a mnoho dalších. Cashback funguje tak, že pokud před nákupem v eshopu přejdete na jeho stránky přes nás, získáte několik procent z celkové ceny objednávky zpět, na bankovní účet. Cashback můžete kombinovat se slevovými kupony na Dny Marianne a ušetříte tak ještě více na každém nákupu.

Slevové kupony

Ačkoliv jsou slevové kupony hlavním způsobem úspory na Dny Marianne, tak se nejedná zdaleka o jediné slevové kupony, které můžete při svých nákupech využít. Všechny slevové kupony a akce, které sice nejsou oficiálně součástí akce Dny Marianne, ale přesto jsou právě v době konání akce aktuální (takových akcí je poměrně hodně), najdete na našich stránkách ve výpisu všech slev.

Které obchody jsou do akce Dny Marianne zapojené?

Dny Marianne jsou občas také nazývané jako český Black Friday. Pro řadu obchodníků, především pak pro obchody s módou, se jedná o jednu z nejklíčovějších marketingových akcí roku. Do akce Dny Marianne je dnes zapojeno více než 6600 obchodů napříč všemi kategoriemi a řada dalších obchodníků, kteří se do akce Dny Marianne přímo nezapojují, plánují na datum, kdy se tato akce koná své vlastní slevové akce. Na Dny Marianne tak můžete nalézt výrazné slevy například do obchodů, jako jsou:

Tescoma

Tescoma je český prodejce a výrobce kuchyňského vybavení a nářadí. Během Dnů Marianne nabízí i Tescoma slevové kupony z časopisu a na našich stránkách můžete ušetřit ještě více díky cashbacku na celý nákup.

Bata.cz

Na Bata.cz je možné využít slevové kupony během letošní akce Dny Marianne. Slevové kupony na Bata najdete buď v příslušném časopise nebo v mobilní aplikaci. Cashback bohužel Bata.cz již nenabízí.

Dedoles.cz

I tento specialista na ponožky všemožných vzorů se do akce Dny Marianne zapojuje. Pestrobarevné ponožky, které jsou pokryté rozličnými vzory si v posledních letech získaly oblibu řady zákazníků. Cashback bohužel získat nyní nelze.

CCC.eu

Specialista na obuv, CCC, nabízí kromě slevových kuponů během akce Dny Marianne i cashback. Peníze zpět za nákup na CCC můžete získat na našich stránkách nejen během konání akce Dny Marianne.

Dormeo.cz

Stejně tak i na Dormeo.cz můžete využít slevy spojené s akcí Dny Marianne i cashback na Dormeo přes Kuponer.cz. Matrace značky Dormeo si získaly oblinu řady dlouhoetých uživatelů.

Mezi další internetové obchody, které jsou do akce Dny Marianne zapojené patří například eshopy vypsané níže. V některých můžete využít slevové kupony a někde lze uplatnit i cashback na celý nákup.

Internetové nákupní galerie

Eshopy s módou

Drogerie a parfumerie

Internetové obchody s doplňky pro domácnost

Jaké jsou reálné slevy na Dny Marianne?

Všichni určitě známe slevy na Black Friday, kdy bylo dříve běžnou praxí, že se ceny předem uměle zvyšovaly a následně ceny klesaly z uměle nafouknutých sazeb. Takto vzniklé slevy byly nereálné a nakupování v tyto dny tak nemuselo být vždy tak výhodné, jak se mohlo zdát. Analýzu slev z posledního Black Friday naleznete například zde. Jak to tedy je s Dny Marianne? Jsou slevy nabízené v této akci reálné? Odpověď je poměrně jednoduchá. Povětšinou ano. Slevy jsou reálné a jelikož se často jedná slevové kupony a nikoliv slevy (slevy jsou pro každého a není nutné zadávat slevový kupon), tak se jedná o “skutečné slevy”, které však často nedosahují bombastické výše, jako třeba na Black Friday.

Co jsou to Dny Marianne?

Dny Marianne jsou v Česku již tradiční akcí, která pomalu začínala jako několik slevových kuponů přiložených k časopisu Marianne, který vydává nakladatelství Burda. V průběhu více než dvaceti let se z akce Dny Marianne stal fenomén, který dnes svojí popularitou může hrdě soutěžit i s Black Friday. Do samotné akce se zapojuje více než 6600 obchodníků (ať už internetové nebo kamenné obchody) a mnoho dalších se k akci přímo nehlásí, ale ve stejné datum, kdy se Dny Marianne konají, vypouští vlastní slevové akce. Podmínkou, aby se obchodníci mohli do Dnů Marianne zapojit a přidat své slevové kupony do nabídky, je sleva na aktuální produkty (často se jedná o plošené slevy na celý nákup). Vydavatelství Burda se zaměřuje na kvalitní nabídku svých slev a do akce se tak nemůže zapojit každý obchod.

 1. Jak lze na Dny Marianne ušetřit ještě více?

  Abyste ušetřili na Dnech Marianne ještě o něco více, můžete využít kromě slevových kuponů i cashback. Peníze zpět za nákupy na internetu Vám vrátíme na Kuponer.cz
 2. Kdy jsou Dny Marianne v roce 2021?

  Tento rok se Dny Marianne konají o víkendu mezi 16.4.2021 a 18.4.2021.
 3. Jaké obchody se do akce Dny Marianne zapojují?

  Do této nákupní akce se zapojuje celá řada internetových i kamenných obchodů. Výčet těch největších z nich najdete na našich stránkách.
 4. Kde mohu získat slevové kupony na Dny Marianne?

  Slevové kupóny můžete nalézt v aplikaci na mobilní telefony, kterou si zdarma stáhnete nebo v časopisech Marianne a Marianne Bydlení jako přílohu.