Slevové kupóny a cashback na Bibloo.cz

Aktuální kupóny a slevy na Bibloo.cz za říjen 2019

Bibloo je mezinárodní internetový prodejce módy a módních doplňků, který se zrodil v České republice a zde také sídlí. Na Bibloo.cz najdete obrovský výběr módy velký a známách značek, ale i těch menších a neokoukaných, které zatím zcela neprorazily. Ušetřete na celém nákupu přes Bibloo.cz s využitím slevového kupónu a aktuálních, akcí, které pro Vás vybíráme. Z každého nákupu Vám navíc vrátíme několik procent zpět, na bankovní účet. Nakupujte na Bibloo.cz výhodněji, nyní s dopravou zdarma. Zobrazit celý popis

hidden trigger

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Bibloo.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Vznik eshopů Bibloo.cz

Za módním internetovým e-shopem Bibloo.cz stojí Petr Liesner, bývalý ředitel oddělení se značkovou módou internetového prodejce Mall.cz. E-shop založil v ČR v létě roku 2015 a ten se během dalšího roku rozrostl postupně do Slovenska, Maďarska a Rumunska. Výhodou Bibloo.cz není jen kontakt na nejprestižnější módní značky, ale i obrovský sklad, který se nachází ve Zličíně v Praze.

Výhody nákupu na Bibloo.cz

Právě možnost držet si všechno zboží skladem, umožňuje Bibloo.cz doručit zboží do druhého dne. To z části vynahrazuje možnost vyzkoušet si zboží pouze v jedné prodejně, která se nachází v Praze v obchodním domě Kotva. Tento nedostatek je také vyvážen možností vrácení až do 30 dnů od nákupu bez udání důvodů. Další výhodou pro budoucí i přítomné zákazníky jsou četné výprodeje, akce a Bibloo.cz slevy, které je možné uplatnit skrze nejrůznější Bibloo.cz slevové poukazy, Bibloo.cz slevové kupony a Bibloo.cz slevové kódy.

Jak můžete nákup zaplatit?Jak Vám bude zboží doručeno?

Za vybrané zboží lze na internetu platit platební kartou, online převodem skrze internetové bankovnictví, bankovním převodem, dobírkou nebo pomocí PayU či služby Twisto. Pouze dobírka je zpoplatněná částkou 39 Kč. Všechny ostatní služby jsou zdarma.

Také k dopravě na požadovanou adresu zde existuje nepřeberné množství možností, v kterých si každý najde tu svou. K dispozici je zaslání pomocí České pošty, GLS, DPD, Zásilkovny nebo Bibloo Express Brno či Praha. Krom expresních služeb, které jsou zpoplatněny částkou 120 Kč, stojí všechny ostatní rovných 99 Kč. V případě nákupu nad tisíc korun je doprava zdarma. Zboží je též možné vyzvednout v prodejně v obchodním domě Kotva. Tato služba je nabízena zdarma.

Ušetřete na každém nákupu na Kuponeru

K zpříjemnění nákupu nabízí Bibloo.cz také VIP členství. To má hned tři druhy: VIP free, které je bez poplatku, VIP silver, to je v hodnotě 599 Kč, a VIP gold v ceně 1999 Kč. Spolu s těmito členstvími získá zákazník vouchery na 1000 Kč, 10 000 Kč, nebo 20 000 Kč, s kterými si zlevní vše, co mu padne do oka. Navíc se nabízí možnost mít dopravu zdarma, otevře se mu VIP kolekce a VIP akce, získá VIP kartu, bude moci vrátit zboží zdarma a získá magazín, dárky či VIP balení zdarma.

Informace o novinkách, akcí či slevách Bibloo.cz lze nalézt na sociálních sítích, stránkách Bibloo.cz, v letácích či v newsletterech. Tam jsou k nalezení i nejrůznější slevové kupony Bibloo.cz, slevové poukazy Bibloo.cz a slevové kódy Bibloo.cz. Některé z nich jsou k nalezení i na zdejších stránkách kuponer.cz.