Slevové kupóny na Hervis.cz

hidden trigger
Nejlepší slevy a kupóny
Hervis.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Eshop s outdoorem Hervis.cz

Za firmou Hervis stojí skupina SPAR Österreich, středoevropský obchodní koncern s vlastníky z Rakouska. Podnik byl založen již v roce 1954 v Tyrolsku v Salzburgu a dnes působí téměř po celé Evropě, kde obchoduje s potravinami (SPAR, EUROSPAR, INTERSPAR), projektuje, staví a provozuje obchodní centra (SES Spar European Shopping Centers) nebo provozuje specializované obchody se sportovním zbožím (Hervis). Hervis byl založen až v roce 1973 v Salzburg a dnes má 87 poboček v Rakousku a 102 poboček ve Slovinsku, Maďarsku, České republice, Německu, Chorvatsku a Rumunsku. Celkem pro něj pracuje kolem 2800 zaměstnanců.

Věrnostní program a slevy Hervis.cz

Pro své věrné zákazníky nabízí Hervis.cz možnost získat zdarma klubovou kartu. Pomocí ní vám bude za rok sečtena veškerá útrata, a čím vyšší její hodnota bude, tím větší slevu získáte. Kartu je možné použít jak v České republice, tak kdekoliv v cizině. Pokud nakoupíte za rok více než za 5600 Kč, získáte 2% slevu, pokud za více než 14 tisíc korun, získáte 3%, a pokud za více než 28 tisíc korun, získáte slevu 4%. S věrnostním programem jsou spojeny i atraktivní nabídky jen pro členy klubu, poukázky a Hervis.cz slevy v podobě Hervis.cz slevových kuponů, Hervis.cz slevových poukazů a Hervis.cz slevových kódů.

Přeprava a platba zboží z Hevis.cz

Za vybrané zboží snadno zaplatíte v obchodě hotovostí nebo kreditní kartou, na e-shopu dobírkou, bankovním převodem nebo online platební kartou. Dobírka je zpoplatněna částkou 30 Kč. Zaplacené zboží si můžete nechat poslat do jedné z mnoha prodejen na území ČR nebo na vybranou adresu. Přeprava na prodejnu je zdarma, za přepravu na adresu je účtována částka 75 Kč.

Slevové kupóny do eshopu Hervis.cz

Všechny informace o akcích, novinkách, výprodejích a slevách Hervis.cz naleznete na webových stránkách firmy, na jejím profilu na sociálních sítích, v letácích nebo v newsletterech. Všechny aktuální slevové kódy naleznete v naší nabídce. Ušetřete se slevovým kupónem na Hervis.cz