Slevový kód na další nákup + okamžitá sleva na Kasa.cz

Až 3000 Kč slevový kód na jakýkoliv další nákup + okamžitou slevu na i již zlevněné velké a malé domácí spotřebiče, vestavné spotřebiče, TV, tablety, notebooky, mobilní telefony, fotoaparáty, travní traktory, vířivé bazény, sady hrnců a přenosné reproduktory získáte na Kasa.cz. K získání kódu je třeba vaše registrace. Hodnota nákupu musí být alespoň o 1 Kč vyšší než slevový kód. Např slevový kód na 3000 Kč uplatníte na objednávku od 3001 Kč. Kód vám bude zaslaný do 14 dnů od registrace na email.


Platí do 2017-04-30
Kategorie: Dům a zahrada, Elektronika, Internet
Získat slevuSleva je bez kódu

Velký výprodej na Euronics.cz

Užijte si slevy v super výprodeji na shopu Euronics.cz. Chladničky, mrazáky, pračky, sušičky, myčky, malé spotřebiče, elektrospotřebiče do domácnosti, kuchyňské a úklidové potřeby a spotřebiče, espressa, drobná elektronika, TV, audio, video, GPS, mobilní telefony, Notebooky, Tablety, PC + příslušenství, Foto a gaming.


Platí do 2017-03-31
Kategorie: Dům a zahrada, Elektronika
Získat slevuSleva je bez kódu

40 % sleva na čalouněný nábytek na Sconto.cz

Slevu 40 % lze využít na všechny sedací soupravy, pohovky a křesla na shopu Sconto.cz. Sleva se počítá z běžných cen, a je využitelná pro zboží se stanovenými klubovými SCONTO cenami. Slevu nelze uplatnit na již zlevněné zboží a nevztahuje se  ani na zboží z aktuálního letáčku. Slevy se nesčítají.


Platí do 2017-03-26
Kategorie: Dům a zahrada
Získat slevuSleva je bez kódu
Nejlepší slevy a kupóny
- informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě