Všechny slevové kupóny a slevy


40 % sleva na dětské pokoje na Sconto.cz

Sleva se vztahuje na dětské pokoje; kancelářské židle, dětské židle, dětské psací stoly, psací stoly, dětské postýlky, jednolůžkové a patrové postele, válendy, přebalovací pulty, dětské skříně. Akce se počítá z běžných cen a lze je využít pouze u zboží, pro které byla stanovena klubová SCONTO cena. Slevu nelze uplatnit na již zlevněné zboží, zboží označené jako cenový hit a výprodej. Sleva se nevztahuje na služby a nelze ji uplatnit při doplácení dětských pokojů, dětských a studentských postelí, válend, psacích a PC stolů, otáčecích židlí a kancelářských křesel, přebalovacích pultů zakoupených před začátkem akce. Slevy a kupony není možné sčítat.

+ 1.4 % cashback

20 % sleva na ketegorie: boutique, závěsy, bytový textil, svítidla, koberce a baby

Sleva platí na prodejní ceny. Akce se nevztahuje se na akční a výprodejové zboží, zboží propagované v aktuální reklamě a na zboží označené ,,Nejnižší cena v Česku‘‘. Sleva se nevztahuje na knihy, žárovky, služby, dětské kočárky, autosedačky, zboží označené Online Only a značky Stokke, Tescoma, WMF, Fissler, Matějovský, JOOP!, Bauer, GEFU, Villeroy & Boch a Lindt. Slevové kupony nelze slučovat.

20 % sleva na vybraný nábytek s XXXLutz.cz

Sleva platí na původní prodejní ceny po slevě. Akce se nevztahuje na akční a výprodejové zboží, dodatečné vybavení, zboží z aktuální reklamy a na zboží označené ,,Nejnižší cena v Česku‘‘. Nevztahuje se na sortiment kuchyní a značek: Online Only, Voglauer, Stokke, JOOP!, Hülsta, Carryhome, HOM `IN, Time Your Style a BIOHORT GMBH. Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi.

Oblíbené obchody


AboutYou.cz

Alpinepro.cz
3.3 %

Alza

Answear.cz
4.0 %

Astratex.cz

Baumax.cz
1.9 %

Benu.cz
1.7 %

Bibloo.cz
až 3.3 %

Bonami
1.7 %

Datart

Decodoma.cz
až 2.8 %

Deichmann
4.4 %

Drmax.cz
až 5.5 %

Elnino.cz
až 2.8 %

Eobuv.cz
až 4.4 %

Euronics.cz

Footshop
až 3.9 %

Freshlabels.cz
až 2.2 %

Lekarna
až 5.5 %

Mall

Notino.cz
až 5.5 %

Okay.cz
až 2.8 %

Pilulka
až 5.5 %

Sconto
1.4 %

Sportisimo.cz

Tescoma
3.9 %

Zoot
0.8 %