Slevové kupóny a cashback na Drmax.cz

Aktuální kupóny a slevy na Drmax.cz za listopad 2019

8 x | 5.0

Drmax nejsou jen kamenné lékárny, ale i internetová lákárna drmax.cz. V online nabídce naleznete ještě více produktů, než na pobočkách a vybrané zboží si můžete nechat zaslat na svoji adresu zcela zdarma při nákupu nad 999 Kč. Ušetřete s využitím slevového kódu a tipů na právě probíhající slevové akce na Drmax.cz. Další možností jak ušetřit na online nákupu je cashback, pokud se přihlásíte na Kuponer.cz a nakoupíte přes nás, vrátíme Vám vždy několik procent z ceny objednávky. Ušetřete s cashbackem a kupóny na Drmax.cz Zobrazit celý popis

Slevy kategorie matka a dítě v online lékárně Dr.Max.cz

Více >>

až 5.0 % cashback

Platí do 31.10.2020
Kategorie: Drogerie, Zdraví, Potraviny

až 5.0 % cashback

Kosmetika a drogistické potřeby za akční ceny na Dr.Max.cz

Více >>

až 5.0 % cashback

Platí do 31.10.2020
Kategorie: Drogerie, Zdraví

až 5.0 % cashback

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Drmax.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Vznik lékáren Dr.Max

Za e-shopem drmax.cz stojí společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., která má po Čechách sít s přibližně 390 pobočkami. Toto číslo představuje 15 % všech tuzemských veřejných lékáren, čímž se lékárny Dr. Max řadí k největší lékárenské síti v ČR.

Přechod z kamenných lékáren na internet

Výhodou e-shopu je nejen snadná dostupnost přímo z domova, ale i výběr z mnohem většího sortimentu zboží než v klasických lékárnách. Ten zde čítá více než deset tisíc položek. Další výhodou e-shopu jsou sklady v Brně o rozloze 2000 m 2 , které umožňují rychlou expedici přímo na adresu zákazníka či do jedné z 390 poboček po celé ČR.

E-shop Drmax.cz motivuje své zákazníky k nákupu mimo rozsáhlého sortimentu také četnými výprodeji, akcemi a Drmax.cz slevami, které lze uplatnit v podobě Drmax.cz slevových poukazů, Drmax.cz slevových kuponů a Drmax.cz slevových kódů.

Výhody nákupu v eshopu drmax.cz

E-shop Drmax.cz také doslova klade své ceny do rukou zákazníků. Při nákupu nad 300 Kč získává zákazník slevu 30 Kč, při nákupu nad 500 Kč slevu 100 Kč a při nákupu nad 1000 Kč slevu 300 Kč a dopravu zdarma. Za objednávku je možné platit v lékárně hotově, kartou nebo poukázkami Sodexo, Le Cheque a Edenred. Při platbě online lze použít dobírku, platební kartu nebo služby Benefit Plus či Edenred Benefity Café. Žádný ze způsobů platby není zpoplatněn.

Zboží leze vyzvednout v jakékoliv z 390 lékáren zdarma nebo ho poslat na vybranou adresu službami PPL a České pošty. Osobní odběr je zdarma a dva poslední způsoby jsou zpoplatněný částkou 79 Kč. Pokud však objednávka přesahuje hodnotu 1000 Kč, je doprava zdarma.

Nákup můžete mít levnější při využití všech výhod

Dalším plusem pro zákazníky je rozšířený klientský program, jehož symbolem je Karta výhod. Její založení je zdarma, ale umožňuje získat až 50% slevu z doplatku na recept, speciálně zvýhodněné Drmax.cz nabídky a akce, individuální slevové kupony Drmax.cz, slevové poukazy Drmax.cz a slevové kódy Drmax.cz. Umožňuje též navštěvovat vzdělávací programy, vracet nerozbalené výrobky do lékárny až do roku od zakoupení či slevu 5 % a 25 % na vybrané výrobky dermokosmetiky.

Informace o akcích, výprodejích a slevách je možné nalézt na webových stránkách Drmax.cz, na sociálních sítích, v letácích nebo i newsletterech. Zde všude jsou k nalezení četné slevy Drmax.cz v podobě slevových kuponů Drmax.cz, slevových poukazů Drmax.cz a slevových kódů Drmax.cz. Tyto slevy jsou k nalezení i na zdejších stránkách kuponer.cz.