Tescoma

Slevové kupóny a cashback na Tescoma

Aktuální kupóny a slevy na Tescoma za leden 2021

17 x | 4.6

Slevové kódy na Tescoma.cz dávají možnost ušetřit při nákupu nádobí a dalšího kuchyňského vybavení. Tato česká společnost totiž vyrábí kompletní sortiment funkčního vybavení do kuchyně. Veškeré zakoupené zboží je navíc rychle expedováno a pro zákazníky je rovněž připraven věrnostní program či dárkové poukazy. Navíc budou mít dopravu zdarma při objednávce nad 999 Kč. Na Kuponeru lze zároveň využít i cashback na Tescoma.cz, takže je možné získat část peněz z nákupu zpět. A kromě služeb e-shopu můžete navštívit desítky prodejen po celé ČR. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Věrnostní program pro pravidelné zákazníky s Lekarna-Matej.cz

Více >>

až 3.5 % cashback

Platí do 31.10.2022
Kategorie: Drogerie, Dům a zahrada, Všechny Lekarna-Matej.cz slevy

až 3.5 % cashback

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na Tescoma

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Tescoma

O historii Tescoma.cz

TESCOMA je česká společnost se sídlem ve Zlíně, která potřeby do kuchyně nejen prodává, ale ve vlastním Design centru také sama vyvíjí a testuje. Řada jejich výrobků je proto celosvětově patentována a mnoho z nich získalo prestižní ocenění za design. Vlastní vývoj neumožňuje jen patentování a soutěžení, ale s ním spojená důsledná kontrola dovoluje firmě, aby tyto výrobky opatřila nadstandardní zárukou 3 až 10 let.

Historie firmy začal v roce 1992 v malé pronajaté garáži ve Zlíně a již o dva roky později TESCOMA začala vyrábět své vlastní výrobky stejnojmenné značky. V roce 1999 otevřela obchodní a distribuční centrum v Praze, v roce 2001 založila vlastní Design centrum a v roce 2002 otevřela logistické centrum TESCOMA World ve Zlíně. V té době měla TESCOMA své pobočky na Slovensku, v Itálii, Polsku a další se chystaly. V roce 2008 otevřela TESCOMA Prodejní centrum TESCOMA ve Zlíně a v roce 2009 spustila oficiální značkový eshop.

Za 20 let od svého založení se stala jedničkou na českém a slovenském trhu a přední pozici zaujala také ve světě. Obchodní pobočky má v 7 evropských zemích a z exportní centrály v Itálii vyváží do více než 100 zemí světa.

Informace a výhody pro zákazníky

Všude, kde působí, buduje síť značkových Prodejních center, ve kterých zákazníci získají kompletní sortiment produktů do kuchyně a nadstandardní péči. Platit za své zboží mohou hotově, dobírkou, která je zpoplatněna a je nabízena od 20 Kč, převodem na účet, kartou nebo online platbou. Při zaplacení na eshopu se k zákazníkovi zboží může dostat pomocí České pošty nebo DPD, přičemž cena za dopravu začíná na 70 Kč. V případě reklamace není nutné platit za dopravu. Stačí objednat kurýra, který u zákazníka balík zcela zdarma vyzvedne.

Větší potěchu z nákupu zajišťují četné akce, bonusy a TESCOMA slevy, jako např. TESCOMA slevové kupony, TESCOMA slevové kódy a TESCOMA slevové poukazy, které lze užít a získat zejména na značkovém eshopu firmy. Nákup zpříjemňuje také zákaznický program. Přihlášením do TESCOMA klubu dostane zákazník možnost získat z každého nákupu určitý počet bodů, který je možné posléze využit jako slevu na následující nákup. V případě, že zákazníkův nákup přesáhne částku 1000 Kč, vyvstane mu nárok na hodnotný dárek, za který doplatí pouhou korunu. Samotná hodnota dárků se mění v závislosti na tom, zda hodnota nákupu přesáhne tisíc korun, dva tisíce nebo tři. Právě tyto přidružené bonusy dělají z nákupů u TESCOMA to, co se rozhodně vyplatí.

Doprava nákupu z Tescoma.cz

Nákup je možná dále okořenit různými dárkovými poukazy v hodnotě 200 Kč, 500 Kč a 1000 Kč. K získání dalších slev TESCOMA, jako např. slevových kódů TESCOMA, slevových poukazů TESCOMA a slevových kuponů TESCOMA, je možné využít blog TESCOMA, magazín TESCOMA nebo také tuto internetovou stránku.

Slevový kupón Tescoma na Kuponer.cz

Se slevovým kódem na Tescoma.cz můžete ušetřit část peněz z nákupu. Vybíráme pro Vás také zajímavé slevové akce, které by neměli uniknout Vaší pozornosti. Využití slevových kupónů je velice jednoduché.

  • Vyberte si, který slevový kód chcete uplatnit
  • Využijte jej a zkopírujte si do schránky kód kupónu
  • Na Tescoma.cz vložte kupón na určené místo v košíku

Časté otázky a odpovědi

Nabízí Tescoma cashback?

Tescoma aktuálně cashback nabízí.

Jaké slevy jsou na Tescoma aktuální?

Tescoma nabízí leden 2021 například tyto slevové kódy:
  • Doprava zdarma nad 999 Kč na Tescoma.cz
  • Dárek pro registrované na Tescoma.cz
  • Slevy 70 % na Tescoma.cz

Jak uplatnit kupon na Tescoma?

Detailní instrukce, jak využít kupon na Tescoma je uvedený výše.

Kupóny a slevy na Tescoma, kterým nedávno vypršela platnost

Slevový kód na luxusní ventilátor pro nákup za + 3 999 Kč s Tescoma.cz

Více >>

+ 3.9 % cashback

Platí do 1.9.2020
Kategorie: Nábytek, Dům a zahrada

+ 3.9 % cashback

Slevový kód na luxusní ventilátor pro nákup za + 4 999 Kč s Tescoma.cz

Více >>

+ 3.9 % cashback

Platí do 1.9.2020
Kategorie: Nábytek, Dům a zahrada

+ 3.9 % cashback