Slevové kupóny a cashback na JENA-nabytek.cz

Získejte 3 % z nákupu na JENA-nabytek.cz zpět!

Stačí se zaregistrovat nebo přihlásit, přejít do obchodu přes Kuponer a získáte cashback.

+ 2.5 % cashback

Jak cashback funguje?
Přejděte do obchodu přes Kuponer a nakupte jako obvykle, my Vám vrátíme část peněz zpět.
Nejlepší slevy a kupóny
JENA-nabytek.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Prodejny nábytku Jena-nabytek.cz

Značku JENA nábytek založila firma OKAY s.r.o. roku 1999. Ještě v tom samém roce byly otevřeny první prodejny v Praze a Brně. Obchod podporovaný mnohaletými zkušenostmi firmy OKAY pozvolna rostl a již za tři roky dosáhly rozměry prodejní plochy obchodů JENA nábytek 10000 m2.  V roce 2004 si mohla značka připsat další první trumf, obsloužení 500tisícího zákazníka. Tento trumf byl o tři roky později zdvojnásoben. V roce 2008 si značka otevřela e-shop a její zboží se tak jako zboží některých dalších firem stalo dostupné online. Roku 2009 se k prodejnám v Praze, Brně, Olomouci a Hradci Králové přidala prodejna v Českých Budějovicích. Do roku 2014 se k nim dále přidaly i nové prodejny v Brně, Ostravě, Olomouci a Plzni.

Za svůj úspěch vděčí JENA nábytek spolupráci s předními českými a evropskými výrobci nábytku, kteří jí umožňují neustále obměňovat sortiment tak, aby uspokojil milovníky moderního stylu, stejně jako obdivovatele klasiky, to vše při zachování vysoké jakosti dodávaného nábytku a přijatelné ceny. Její výše je často usměrňována i četnými sezónními výprodeji, akcemi a JENA nábytek slevami, které může zákazník získat v podobě JENA nábytek slevových kuponů, JENA nábytek slevových poukazů a JENA nábytek slevových kódů.

Proč zvolit Jena-nabytek.cz

Další věc, na kterou je značka JENA nábytek náležitě pyšná, je vyškolená zákaznická podpora, která poradí s výběrem nábytku a najde vhodné řešení pro každý interiér. Nákup u JENA nábytek má být opravdu pro každého, což je umožněno také prodejem na splátky, které je možné nastavit zákazníkovi přímo na tělo. Drtivá většina výrobků je samozřejmě skladem - okamžité vyzvednutí nebo odeslání na určenou adresu je samozřejmostí.

Platba, doprava a benefity pro zákazníky na Jena-nabytek.cz

Za objednané zboží je možné platit hotově při vyzvednutí na prodejně nebo při dobírce, dále platební kartou, bankovním převodem na účet společnosti nebo splátkami.  Zboží si může zákazník vyzvednout osobně na jedné z prodejen nebo na jednom z 90 dalších odběrných míst. Zboží je též možné zaslat na zákazníkem zvolenou adresu. V obou případech je cena přepravy závislá na ceně zakoupeného zboží. Při nákupu do 5 tisíc korun zákazník zaplatí 399 Kč, při nákupu do 10 tisíc korun 499 Kč, při nákupu do 25 tisíc korun 599 Kč, při nákupu do 50 tisíc 699 Kč a konečně při nákupu nad 50 tisíc 799 Kč. Dobírka je zpoplatněna 39 Kč.

Slevový kupón Jena-nabytek.cz

JENA nábytek se snaží nákup zákazníkům všemožně zatraktivnit, a proto denně kontroluje ceny tisíců produktů na trhu, aby přesně věděla, jaké jsou pro ně ty nejlepší ceny. To se neobejde bez častých výprodejů, akcí a slev JENA nábytek, které je možné získat v podobě slevových kuponů JENA nábytek, slevových poukazů JENA nábytek a slevových kódů JENA nábytek. Tyto slevy zákazník získá z letáků, newsletterů, facebooku nebo i z těchto stránek.