Lekarna

Slevové kupóny a cashback na Lekarna

Aktuální kupóny a slevy na Lekarna za leden 2020

5 x | 5.0

Využijte služeb nejdéle působící internetové lékárny na území ČR. Slevy a slevové kupóny na Lekarna.cz vám umožní ušetřit při nákupu různých léků, doplňků stravy, vitamínů a minerálů, ale také mnoha dalších produktů pro lepší zdravotní stav. V nabídce obchodu je navíc i drogerie či kosmetika a dokonce i chovatelské potřeby a prací a úklidové prostředky. Doprava zboží přitom stojí pouze 29 Kč a při objednávce nad 1 500 Kč je úplně zdarma. Navíc můžete využít i cashback na Lekarna.cz a balíček si lze vyzvednout na více než 1 250 odběrných místech. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Parfémy nabízené se slevou z důvodu porušeného obalu na Notino.cz

Více >>

až 5.0 % cashback

Platí do 31.10.2021
Kategorie: Drogerie, Všechny Notino.cz slevy

až 5.0 % cashback

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na Lekarna

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Lekarna

Historie společnosti Lekarna.cz

Webové stránky Lékárna.cz byly založena v roce 1999 za účelem informovat lidi o dostupných lécích na trhu. Nejprve tedy šlo o pouhý informační portál, z kterého se až roku 2003 stal e-shop a zároveň i první lékárna na českém internetu. Tato lékárna je již od samého počátku součástí obchodní skupiny Pears Health Cyber, s.r.o, a za tu dobu se vyprofilovala v lídra na on-line trhu s lékárnickým sortimentem. Lékárna.cz je první a dlouhodobě největší lékárnou v České republice a na Slovensku, která prodává volné prodejné léčivé přípravky, prostředky na podporu zdraví a moderního životního stylu, léčebnou kosmetiku, dětskou výživu, zdravotnický materiál a drogerii. K tomu, aby si Lékárna.cz své postavení na trhu udržela, jí pomáhá profesionálně vyškolený personál, špičkové logistické zázemí a další zákaznické služby, které z ní dělají synonym pro rychlý, spolehlivý a moderní nákup. Prvotní účel informovat se spolu se zavedením prodeje nevytratil a zákazníkům jsou na eshopu k dispozici rozsáhlé informace k daným lékům, jejich fotografie a pro ty náročnější i call centrum. Lékárna.cz garantuje výhradně originální léky a doplňky stravy. Vše nakupuje od zavedených distributorů, kteří zásobují také běžné lékárny. Ve svém sortimentu má více než 34 tisíc druhů produktů a denně jsou zaváděné nové. Lékárna dbá na řádné dodržování všech lékárenských norem a příslušných předpisů pro správnou lékárenskou praxi. To potvrzuje i skutečnost, že Lékárna.cz prošla opakovaně certifikačním procesem v Asociaci pro elektronickou komerci (APEK).

O nákupu a výhodách

K zpříjemnění nákupu slouží na Lékarna.cz nejrůznější slevy, slevové kupony Lékárna.cz, slevové poukazy Lékárna.cz a slevové kódy Lékárna.cz. Za vybrané zboží je možné platit dobírkou (od 10 Kč), převodem, on-line platební kartou, PayPal, okamžitou platbou on-line skrze jednu z vybraných bankovních institucí, hotově při osobním odběru nebo skrze zaměstnanecké benefity. Odběr je možné uskutečnit osobně v lékárně nebo v Zásilkovně (více než 400 poboček). V případě, že je pro klienta osobní odběr nevýhodný, může si nechat zaslat balík na zvolenou adresu. K tomu firma využívá Českou poštu a InTime. Pokud cena zboží nepřesáhne částku 1500 Kč, doprava je zpoplatněna částkou 29 Kč. V případě většího nákupů je doprava hrazena prodejcem zdarma.

O dalších akcích a novinkách se klient může dozvědět z letáků, informacích na webu a v newsletterech. Tam jsou k nalezení i informace o slevách Lékárna.cz, Lékárna.cz slevové kupony, Lékárna.cz slevové kódy a Lékárna.cz slevové poukazy. Některé z těchto slev je možné nalézt i na tomto webu.

Slevový kód Lekarna.cz na Kuponeru

Při svém nákupu na Lekrna.cz můžete využít slevový kupón a ušetřit tak část peněz. V naší nabídce naleznete slevové kódy, které můžete při své objednávce uplatnit. Využití slevového kupónu je velice jednoduché.

  • Vyberte si slevový kupon na Lekarna.cz
  • Kupón využijte a zkopírujte si slevový kód
  • Vložte kód na určené místo v eshopu

Kupóny a slevy na Lekarna, kterým nedávno vypršela platnost