Slevové kupóny a cashback na Lekarna

Aktuální kupóny a slevy na Lekarna za červen 2021

10x  |  4.6

Využijte služeb nejdéle působící internetové lékárny na území ČR. Slevy a slevové kupóny na Lekarna.cz vám umožní ušetřit při nákupu různých léků, doplňků stravy, vitamínů a minerálů, ale také mnoha dalších produktů pro lepší zdravotní stav. V nabídce obchodu je navíc i drogerie či kosmetika a dokonce i chovatelské potřeby a prací a úklidové prostředky. Doprava zboží přitom stojí pouze 29 Kč a při objednávce nad 1 500 Kč je úplně zdarma. Navíc můžete využít i cashback na Lekarna.cz a balíček si lze vyzvednout na více než 1 250 odběrných místech.


Cashback na Lekarna.cz platí pouze pro nové uživatele, více v podmínkách cashbacku.

Přihlaste se a získejte peníze zpět za nákupy ve vybraných obchodech

Kolik Vám vrátíme?


5,5 % pro nové uživatele
0 % pro stávající uživatele
*Nový uživatel neprovedl na Lekarna.cz nákup na určenou mailovou adresu během posledních dvou let

Cashback se vztahuje na celý nákup bez DPH

Jak ušetřit na Lekarna

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Lekarna

Slevová nabídka na Lekarna.cz

Internetový obchod Lekarna.cz nabízí velké množství produktů. Nejedná se pouze o volně prodejné léky (od značek jako Bepanthen či Wobenzym), doplňky stravy anebo hygienické potřeby, ale také o kosmetiku (značek jako Vichy, Avene nebo Bioderma), parfémy, zdravou výživou, zdravotnické a sportovní potřeby a dokonce i potřeby sexuální, chovatelské a produkty pro domácnost. Zákazníci tedy mají na výběr z mnoha různých oblastí. 

Při nákupu všech těchto produktů můžete využít různé slevové akce na Lekarna.cz, které vám umožňují cenu každé objednávky snížit, a to mnohdy výrazně. O těchto akcích se dozvíte na webu e-shopu či na firemním Facebooku, ale také v newsletterech, k jejichž odběru se lze přihlásit. Většinu z nich navíc naleznete také u nás na Kuponer.cz. 

Jak uplatnit slevové kupóny na Lekarna.cz

Při svém nákupu na Lekarna.cz můžete využít slevový kupón a ušetřit tak část peněz. V naší nabídce naleznete různé slevové kódy, které lze při své objednávce uplatnit. Využití slevového kupónu je velice jednoduché.

 • Vyberte si slevový kupón na Lekarna.cz.

 • Kupón využijte a zkopírujte si slevový kód.

 • Vložte kód na určené místo v e-shopu.

Jak ušetřit na Lekarna.cz

V této internetové lékárně si je možné zajistit výhodnější nákup hned několika způsoby. Využít lze již zmíněné slevové kupóny a „klasické“ slevy, ale třeba také cashback na Lekarna.cz. Ušetřit navíc můžete i za dopravu, přihlášením se k odběru newsletteru i díky marketingové akci Black Friday. 

Slevové kupóny

Slevové kupóny v současné době nabízí celá řada internetových obchodů, které chtějí nalákat nové zákazníky a motivovat k nákupu i ty stávající. Proto využijte aktuálně nabízené slevové kupóny na Lekarna.cz. Pokud ovšem nejsou žádné k dispozici, zaměřte se na „klasické“ slevy.

Slevy

Slevy na Lekarna.cz, které už jsou započítané v ceně zboží, najdete na samotném webu e-shopu. V záhlaví stránky stačí kliknout na kategorii „Akční nabídky“, případně navštívit sekci „Výprodej“. O slevách se navíc dozvíte také na firemním Facebooku a okamžitě o nich budete vědět i díky přihlášení se k odběru novinek.

Newsletter

Pokud se přihlásíte k odběru newsletterů, což učiníte jednoduše zadáním své e-mailové adresy na webu e-shopu, nejenže budete mít k dispozici všechny novinky a slevové akce na Lekarna.cz, ale získáte dopravu zdarma k dalšímu nákupu nad 599 Kč. I tímto způsobem lze tedy ušetřit. 

Cashback

Cashback na Lekarna.cz je třetí možností, jak v tomto internetovém obchodě ušetřit. Tato forma nákupu funguje tak, že neušetříte při samotné objednávce (jako v případě slevových kódů), ale „až“ několik hodin po zaplacení.

 • Nejprve se zdarma zaregistrujte na Kuponer.cz.

 • Poté přejděte skrze příslušný odkaz na Lekarna.cz, kde učiňte objednávku.

 • Během několika hodin vám bude až 5 % z ceny nákupu vráceno zpět na vytvořený Kuponer účet.

 • Takto ušetřené peníze si můžete obratem nechat zaslat na svůj bankovní účet.

Doprava

Za vybrané zboží je možné platit dobírkou (od 30 Kč), převodem, on-line platební kartou, PayPal, okamžitou platbou on-line skrze jednu z vybraných bankovních institucí, hotově při osobním odběru nebo skrze zaměstnanecké benefity. Odběr je možné uskutečnit osobně v lékárně v Chrudimi nebo v Zásilkovně (více než 1 400 poboček). 

V případě, že je pro klienta osobní odběr nevýhodný, může si nechat zaslat balík na zvolenou adresu. K tomu firma využívá Českou poštu a InTime. Pokud cena zboží nepřesáhne částku 1500 Kč, doprava je zpoplatněna částkou 29 až 59 Kč. V případě většího nákupů je doprava hrazena prodejcem, budete ji mít tedy zcela zdarma.

Černý pátek na Lekarna.cz

Black Friday neboli Černý pátek je široce využívaná marketingová akce, které se každoročně na konci listopadu účastní celá řada prodejců. V tomto období lze přitom nakoupit s mimořádnými slevami, které mohou činit i více než 75 % z původní ceny. Proto se letos využijte Black Friday na Lekarna.cz.

Historie společnosti Lekarna.cz

Webové stránky Lekarna.cz byly založena v roce 1999 za účelem informovat lidi o dostupných lécích na trhu. Nejprve tedy šlo o pouhý informační portál, z kterého se až roku 2003 stal e-shop a zároveň i první lékárna na českém internetu. Tato lékárna je již od samého počátku součástí obchodní skupiny Pears Health Cyber, s.r.o, a za tu dobu se vyprofilovala v lídra na on-line trhu s lékárnickým sortimentem. Lekarna.cz je první a dlouhodobě největší lékárnou v České republice a na Slovensku, která prodává volné prodejné léčivé přípravky, prostředky na podporu zdraví a moderního životního stylu, léčebnou kosmetiku, dětskou výživu, zdravotnický materiál a drogerii. K tomu, aby si Lekarna.cz své postavení na trhu udržela, jí pomáhá profesionálně vyškolený personál, špičkové logistické zázemí a další zákaznické služby, které z ní dělají synonym pro rychlý, spolehlivý a moderní nákup. Prvotní účel informovat se spolu se zavedením prodeje nevytratil a zákazníkům jsou na eshopu k dispozici rozsáhlé informace k daným lékům, jejich fotografie a pro ty náročnější i call centrum. Lekarna.cz garantuje výhradně originální léky a doplňky stravy. Vše nakupuje od zavedených distributorů, kteří zásobují také běžné lékárny. Ve svém sortimentu má více než 34 tisíc druhů produktů a denně jsou zaváděné nové. Lékárna dbá na řádné dodržování všech lékárenských norem a příslušných předpisů pro správnou lékárenskou praxi. To potvrzuje i skutečnost, že Lekarna.cz prošla opakovaně certifikačním procesem v Asociaci pro elektronickou komerci (APEK).

Využít slevový kód nebo slevu na Lekarna je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na Lekarna není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí Lekarna cashback?

  Lekarna aktuálně cashback nabízí.
 2. Jaké slevy jsou na Lekarna aktuální?

  Lekarna nabízí červen 2021 například tyto slevové kódy:
  • Slevový kupon na dopravu zdarma pro nákup nad 599 Kč na vaši emailovou adresu
  • Akční sleva, 1 + 1 zdarma, doprava zdarma popř. mimořádné slevy nebo výprodej na Lekarna.cz
  • Atraktivní dárek pro Vás na Lekarna.cz
 3. Jak uplatnit kupon na Lekarna

  Detailní instrukce, jak využít kupon na Lekarna je uvedený výše.

Kupóny a slevy na Lekarna, kterým nedávno vypršela platnost