Slevové kupóny a cashback na Douglas.cz

Aktuální kupóny a slevy na Douglas.cz za listopad 2019

4 x | 5.0

V internetové drogeri Douglas.cz naleznete vše co můžete jen v drogerii potřebovat. Širší sortiment než v kamenných dogeriích s dopravou zdarma až k Vám domů při objednávce nad 1 500 Kč. Historie obchodů Douglas sahá až do 19. století a do dnešní doby se řetězec parfumérií a drogerií Douglas stal jedním z největších a nejvýznamnějších v Evropě. Ušetřete na celém svém nákupu s aktuálními slevovými kupóny a akcemi na Douglas.cz, Váš nákup bude díky slevovým kódům a slevám ještě výhodnější. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Douglas.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Historie firmy Douglas.cz

První zmínky o společnosti Douglas sahá až k počátkům 19. století, kdy se poprvé mluví o vznikající kosmetické firmě. Podnik byl založen v německém Hamburgu a ve svých počátcích se věnoval výrobě přírodních mýdel. Až později společnost své působení rozšířila na kvalitní parfémy. Éra úspěchu parfumerie Douglas se ale začala psát až v roce 1969, kdy firma převzala šest dalších parfumerií. O několik let později, na počest nevídaného úspěchu, byla otevřena 100. prodejna v Německé republice. Dnes je tato továrna na krásu zastoupena v 18 zemí světa a na žebříčku parfumerií stojí na předních postech.

Douglas dnes

S nákupem parfémů v prodejnách Douglas je spojen vždy nevšední zážitek v podobě luxusní kosmetiky, jedinečných parfémů a prvotřídního servisu ze strany příjemného a profesionálně vyškoleného personálu. Ve více než 1200 obchodech po celém světě může zákazník nalézt kosmetické produkty od téměř sta populárních značek. Na výběr je z levnějších variant, mezi které v oblasti make-upu patří například Max factor a z parfémů třeba Avril Lavigne. Dražší kosmetika a vůně jsou Dior, Chanel, Estée Lauder, Clinique, Versace či DKNY. Produkty, které lze zakoupit exkluzivně pouze v parfumeriích Douglas, jsou True Religion, jedinečná řada vizážistky Bobbi Brown, Thalgo, Peggi Sage, Dr Irena Eris, farmaceutické výrobky Dermaheal, La Mer, Tommy Hilfiger v podobě pánských parfémů, Kanebo, Collistar, L Coloniali, Giorgio Armani cosmetics, La Perla, Monoderma pro svěží pleť a BeYu. Parfumerie Douglas se ve světě vyznačuje stále novými a inovativními nápady jak v oblasti sortimentu, tak designu moderních poboček.

Výhody pro zákazníky

Atraktivita nákupu je v prodejnách a na e-shopu zvyšována četnými akcemi, výprodeji a Douglas.cz slevami. Zákazník tyto slevy může uplatnit v podobě Douglas.cz slevových kuponů, Douglas.cz slevových poukazů a Douglas.cz slevových kódů.

Za vybrané zboží lze zaplatit kreditní kartou značky Visa či MasterCard. Tento způsob platby je zdarma a jiný není možný. Doručení je možné pouze na určenou adresu a to vždy během 2 – 3 pracovních dnů. Pokud nákup nepřesáhne částku 2200 Kč, je doručení vždy zpoplatněno částkou 89 Kč.

Společnost neodměňuje zákazníky pouze luxusním sortimentem, ale skrze Kartu Douglas jim nabízí také možnost dalších akcí a slev Douglas.cz. Spolu s kartou zákazník za každých utracených 20 Kč získá jeden bod. Za každých nasbíraných 200 bodů získá 200korunový dárkový voucher. To ale není vše. K narozeninám dostane každý držitel Karty Douglas voucher s 10% slevou. Každý držitel bude mít též šanci dostat se na jedinečné beauty události s oblíbenými značkami.

Ušetřete při nákupu se slevovým kódem

O všech těchto možnostech, novinkách na poli zboží, o nových trendech, akcích a slevách Douglas.cz se zákazník může dozvědět skrze webové stránky, sociální sítě, v letácích nebo v newsletterech. Slevy Douglas.cz, které jsou zde k nalezením, jsou nejčastěji v podobě slevových poukazů Douglas.cz, slevových kuponů Douglas.cz a slevových kódů Douglas.cz. Některé z nich lze nalézt také na těchto stránkách kuponer.cz.