Slevové kupóny a cashback na Docsimon.cz

Aktuální kupóny a slevy na Docsimon.cz za listopad 2019

2 x | 5.0

Internetová lékárna Docsimon.cz nabízí širokou škálu léků a doplňků stravy bez předpisu s dopravou až k Vám domů nebo na některý z odběrných bodů po celé České republice. Docsimon.cz působí na Českém trhu již řadu let a získal mnoho ocenění, jako je například Shop roku. Využíjte aktuální slevy a kupóny na Docsimon.cz a nakupujte levněji. Z každého nákupu Vám navíc vrátíme několik procent z celkévé ceny zboží zpět, na bakovní účet. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Až 15 000 Kč slevové kódy na vybrané sety a objektivy Olympus

Více >>

Nejlepší slevy a kupóny
Docsimon.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Jak zaplatit na Docsimon.cz

Na e-shopu s širokým sortimentem léků a doplňků stravy Docsimon.cu zaplatíte bankovním převodem, dobírkou, online platební kartou nebo s pomocí služeb BENEFIT PLUS, PLATBA 24, PayPal a Edenred (cafeterie Benefity Café / Benefits Portal). Pokud budete zboží vyzvedávat v Praze na jedné ze 7 poboček lékárny Dr. Max, můžete zaplatit také platební kartou nebo hotově. Všechny druhy platby jsou zdarma.

Doprava na Docsimon.cz

Vybrané a zaplacené zboží dopravíte na zvolenou adresu s pomocí firem PPL a Česká pošta – balík do ruky. První služba stojí 59 Kč a druhá 99 Kč. Na jedno z výdejních míst si můžete nechat balík poslat s pomocí České pošty – balík na poštu nebo Zásilkovny. Bálíček na poštu je účtován částkou 89 Kč a Zásilkovna částkou 39 Kč. Krom Zásilkovny je veškerá doprava při nákupu nad 999 Kč zdarma. U Zásilkovny je doprava zdarma až při nákupu alespoň za 2000 Kč. Balíček si také můžete vyzvednout na pobočkách lékárny Dr. Max. Tato služba je zdarma. Zboží bude vždy dodáno do 3 pracovních dnů od objednávky. Od objednávky můžete do 14 dnů odstoupit bez udání důvodů.

Poradna, slevy, akce a výprodeje na Docsimon.cz

E-shop nabízí na svých stránkách četné slevy, výprodeje i akce. Mezi nejčastější akce patří procentní slevy na vybrané produkty nebo jeden a více produktů zdarma při objednání určitého počtu stejných produktů.

Pro zákazníky je také k dispozici odborně vyškolený personál nebo přímo služba PORADNA, s pomocí které se i ty nejvíc nerozhodní budou schopni zorientovat v tomto odborném sortimentu a správně nakoupit.

Slevové poukazy na Docsimon.cz, nyní i s pomocí Kuponer.cz

Vše o akcích, výprodejích a slevách na e-shopu Docsimon.cz se dozvíte na webu firmy, na jejím Facebooku nebo v letácích či newsletterech. To ale není jediná cesta, jak tyto informace můžete získat. Další cestou je i tento web Kuponer.cz. Zde na podstránce spojené s e-shopem Docsimon.cz naleznete informace o všech slevových poukazech, akcích a výprodejích. Všechny jsou přehledně uspořádané tak, aby vám žádná neunikla.

Uplatnění slevových kuponů na Docsimon.cz

Vybrání slev na Docsimon.cz je velmi jednoduché. Cesta k získání slevy vede zejména skrze nalezení zlevněného zboží, které objednáte a nakoupíte. Sleva je v tomto případě od počátku započítaná přímo v ceně produktu.

Kdo je Docsimon.cz?

E-shop Docsimon.cz je populární internetová lékárna, která nabízí širokou škálu léků a doplňků stravy bez předpisu. Za své působení si svými službami vydobyla mnoho obchodních cen, ke kterým patří například SHOP ROKU – finalista 2012 a 2014. Tato lékárna vlastní certifikáty SPRÁVNÉ LÉKÁRENSKÉ PRAXE a ISO 9001 a ISO 14001.