Slevové kupóny na Docsimon.cz

Aktuální kupóny a slevy na Docsimon.cz za září 2021

5x  |  5.0

Internetová lékárna Docsimon.cz nabízí širokou škálu léků a doplňků stravy bez předpisu s dopravou až k Vám domů nebo na některý z odběrných bodů po celé České republice. Docsimon.cz působí na Českém trhu již řadu let a získal mnoho ocenění, jako je například Shop roku. Využíjte aktuální slevy a kupóny na Docsimon.cz a nakupujte levněji. Z každého nákupu Vám navíc vrátíme několik procent z celkévé ceny zboží zpět, na bakovní účet.


Přihlaste se a získejte peníze zpět za nákupy ve vybraných obchodech

Jak ušetřit na Docsimon.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Docsimon.cz

Slevové nabídky na Docsimon.cz

E-shop Docsimon.cz je populární internetová lékárna, která nabízí širokou škálu léků a doplňků stravy bez předpisu i na předpis. Za své působení si svými službami vydobyla mnoho obchodních cen, ke kterým patří například SHOP ROKU – finalista 2012 a 2014. Tato lékárna vlastní certifikáty SPRÁVNÉ LÉKÁRENSKÉ PRAXE a ISO 9001 a ISO 14001.

Vše o akcích, výprodejích a slevách na e-shopu Docsimon.cz se dozvíte na webu firmy, na jejím Facebooku nebo v letácích či newsletterech. To ale není jediná cesta, jak tyto informace můžete získat. Další cestou je i tento web Kuponer.cz. Zde na podstránce spojené s e-shopem Docsimon.cz naleznete informace o všech slevových poukazech, akcích a výprodejích. Všechny jsou přehledně uspořádané tak, aby vám žádná neunikla.

Jak uplatnit slevové kupóny na Docsimon.cz

Vybrání slev na Docsimon.cz je velmi jednoduché. Cesta k získání slevy vede zejména skrze nalezení zlevněného zboží, které objednáte a nakoupíte. Sleva je v tomto případě od počátku započítaná přímo v ceně produktu. Jednoduché je ovšem také uplatnění slevových kupónů na Docsimon.cz. Stačí si je najít na našem webu a při nákupu v e-shopu vložit na určené místo.

Jak ušetřit na Docsimon.cz

E-shop nabízí na svých stránkách četné slevy, výprodeje i akce. Mezi nejčastější akce patří procentní slevy na vybrané produkty nebo jeden a více produktů zdarma při objednání určitého počtu stejných produktů. Pro zákazníky je také k dispozici odborně vyškolený personál nebo přímo služba PORADNA, s pomocí které se i ty nejvíc nerozhodní budou schopni zorientovat v tomto odborném sortimentu a správně nakoupit.

Slevové kupóny

Slevové kupóny jsou jednou z velmi zajímavých možností, jak v současné době ušetřit při nákupu v mnoha internetových obchodech. Proto si stačí najít slevový kód na Docsimon.cz a uplatnit jej. Tímto způsobem lze přitom v některých případech nakoupit levněji i o několik desítek procent.

Slevy

Využít lze pochopitelně i klasické slevy na Docsimon.cz, jež už jsou započítány v ceně zboží. Ty můžete nalézt nejen na Kuponeru, ale také na Facebooku firmy, v newsletterec h i na samotném e-shopu. Stačí se podívat do kategorie „Akce“, případně do kategorie „Výprodej“.

Cashback

Cashback je formou nákupu, při které mohou zákazníci získat určité procento z ceny zboží zpět na účet. Celý proces navíc funguje úplně stejně snadno jako v případě slevových kupónů. Jak tedy konkrétně postupovat pro uplatnění cashbacku na Docsimon.cz?

 • Jednoduše se zaregistrujte na Kuponer.cz, a to zdarma.

 • Následně skrze náš web přejděte na Docsimon.cz a zde nakupte.

 • Do několika hodin vám budou připsána 2 % z ceny zboží zpět na Kuponer účet.

 • Tyto peníze si lze ihned nechat zaslat na svůj bankovní účet.

Doprava

Na e-shopu s širokým sortimentem léků a doplňků stravy Docsimon.cz zaplatíte bankovním převodem, dobírkou, online platební kartou nebo s pomocí služeb BENEFIT PLUS, PLATBA 24, PayPal a Edenred (cafeterie Benefity Café / Benefits Portal). Pokud budete zboží vyzvedávat v Praze na jedné ze sedmi poboček lékárny Dr. Max, můžete zaplatit také platební kartou nebo hotově. Všechny druhy platby jsou zdarma.

Vybrané a zaplacené zboží dopravíte na zvolenou adresu s pomocí firem PPL a Česká pošta – balík do ruky. První služba stojí 69 Kč a druhá 79 Kč. Na jedno z výdejních míst si můžete nechat balík poslat s pomocí České pošty – balík na poštu nebo Zásilkovny. Balíček na poštu je účtován částkou 79 Kč a Zásilkovna částkou 39 až 49 Kč. Krom Zásilkovny je veškerá doprava při nákupu nad 999 Kč zdarma. U Zásilkovny je doprava zdarma až při nákupu alespoň za 2000 Kč. Balíček si také můžete vyzvednout na pobočkách lékárny Dr. Max. Tato služba je zdarma. Zboží bude vždy dodáno do 3 pracovních dnů od objednávky. Od objednávky můžete do 14 dnů odstoupit bez udání důvodů.

Černý pátek na Docsimon.cz

Černý pátek (Black Friday) patří mezi marketingové akce, kterých se na konci listopadu účastní mnoho tuzemských internetových obchodů. Pokud využijete Black Friday na Docsimon.cz, můžete při nákupu v této internetové lékárně ušetřit i několik desítek procent na vybrané zboží. 

O Docsimon.cz

Docsimon.cz nabízí sortiment klasické lékárny, který si ale zákazníci mohou pořídit online. V jeho nabídce lze nalézt léky na předpis i volně prodejná léčiva, stejně jako doplňky stravy anebo léčebnou kosmetiku. Dále si lze objednat prostředky pro komplexní péči o děti (včetně novorozenců), těhotné a kojící ženy či seniory, případně o zvířata. Pořídit si lze rovněž sportovní a zdravou výživu, zdravotnické potřeby a mnoho dalšího. Všechny tyto produkty jsou od známých výrobců, jako jsou Vichy, Dr. Max, Barny’s nebo Proenzi.

Využít slevový kód nebo slevu na Docsimon.cz je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na Docsimon.cz není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí Docsimon.cz cashback?

  Docsimon.cz bohužel aktuálně cashback nenabízí.
 2. Jaké slevy jsou na Docsimon.cz aktuální?

  Docsimon.cz nabízí září 2021 například tyto slevové kódy:
 3. Jak uplatnit kupon na Docsimon.cz?

  Detailní instrukce, jak využít kupon na Docsimon.cz je uvedený výše.