Zoot

Slevové kupóny a cashback na Zoot

Aktuální kupóny a slevy na Zoot za únor 2020

9 x | 4.6

Internetový obchod Zoot.cz nabízí svým zákazníkům produkty módních značek, které jsou menší, ale naleznete zde i zboží známějších výrobců. Slevy a slevové kupóny na Zoot.cz zaručují, že vás nabízené zboží zaujme nejen svou kvalitou a vizuální stránkou, ale také pořizovacími cenami. Ba co víc, potěší i expresní doprava, jež navíc bude zdarma při objednávce nad 1 599 Kč. Zároveň můžete využít cashback na Zoot.cz a získat část peněz z nákupu zpět, případně si zboží nechat zaslat na jednu z výdejen a zde si ho před zaplacením vyzkoušet. Vrátit ho navíc lze do 90 dnů bez udání důvodů. Zobrazit celý popis

Získejte 1.5 % z nákupu na Zoot zpět!

Stačí se zaregistrovat nebo přihlásit, přejít do obchodu přes Kuponer a získáte cashback.

+ 1.5 % cashback

Jak cashback funguje?
Přejděte do obchodu přes Kuponer a nakupte jako obvykle, my Vám vrátíme část peněz zpět.

Podobné kupóny

Až 60 % sleva na sportovní módu od ShopKilpi.cz

Více >>

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na Zoot

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Zoot

Udělejte si radost na Zoot.cz

Eshop Zoot.cz je jedním z největších prodejců módy na Českém internetu. Přestože vznikl před pouhými několika lety, dokázal si snadno získat na oblibě. Obchod si zakládá na skvělém přístupu k zákazníkům, který je shrnut v jeho motu – Udělejte si radost, jen tak. Ukázkou tohoto přístupu může být možnost zakoupené oblečení zdarma do devadesáti dnů vrátit. Koncept samotného eshopu je v Česku poměrně ojedinělý, ale rozhodně úspěšný.

Zoot se od mnoha dalších eshopů s módou liší i svojí nabídkou. Zaměřuje se totiž především na menší a ne příliš známé značky oblečení a bot. Na své si však u Zootu rozhodně příjdou i lidé, kteří mají své oblíbené velké značky. Zatímco v kamenných obchodech a nákupních centrech najdete nejčastěji značky jako je Adidas, Puma, Nike a podobné kolekce, na Zootu máte možnost koupit věci i od menších českých značek.

Zoot často podporuje prodej i speciálními slevovými kupóny, které vydává k nějaké zvláštní příležitosti. Například speciální slevový kód ke svátku sv. Valentýna nebo slevové kupóny ke státním svátkům. Dalším takovým specifikem Zootu jsou takzvané Oolovky dne, kdy je na vybrané zboží sleva vždy 50 %. Jedná se o speciální akce, které jsou každý den pouze dvě – jedna pro muže a jedna pro ženy. Nabízené zboží v Oolovcích dne se každodenně mění. A aby byl Váš nákup co nejpohodlnější, nemusíte za něj platit ani dopravu, tedy pokud nakoupíte nad 1 000 korun. Ale ani při menších částkách objednávky můžete mít doručení zdarma, stačí využít Výdejny radosti. Jako Výdejny radosti označuje Zoot svá výdejní místa, která naleznete ve spoustě velkých měst v Česku, jako je Praha, Brno nebo Plzeň, ale i ve slovenské Bratislavě. Na výdejnách si můžete oblečení před zaplacením vyzkoušet, jestli vám padne, protože zde jsou zkušební kabinky a popřípadě si můžete domů odnést jen to, co budete chtít.

Péče o zákazníky

K zaplacenému nákupu zde také dostanete kartičku se slevovým kódem na opakovaný nákup. Výhodou těchto výdejen Zootu je také jejich poloha, která z pravidla je na frekventovaných místech, jako je vlakové nástupiště. A pokud tedy máte raději osobní kontakt s prodejcem, nebude pro Vás obtížné se na místo vyzvednutí dostat. Filozofie Zootu, šířit radost jen tak, se projevuje zkrátka všude.

V nedávné době se eshop rozhodl odměnit slevovým kupónem nebo spíše slevovou poukázkou na první nákup v hodnotě 100 korun ty, kterým Zoot doporučíte. A abyste si mohli i vy udělat radost, dostanete také slevové kód v hodnotě sto korun na další objednávku. Za pozornost také stojí kolekce vlastní značky obchodu, Zoot lokál a Zoot originál, kterým jistě nelze upřít vtip a nápad. Kolekce Zoot originál se profiluje na oblečení, které vyniká svými vtipnými nápisy. Zatímco druhá zmiňovaná privátní značka obchodu, tedy Zoot lokál, se prezentuje se zajímavými obrázky, méně pak vtipnými popisky. A ani z dalším příkladem snahy o společenskou odpovědnost může být projekt DOBRO, kterému se eshop aktivně věnuje. Náplní projektu DOBRO je šití vlastní kolekce triček z kvalitní bavlny, které nabízí Zoot ke koupi. Zisk z jejich prodeje jde dále dobročinným organizacím. To však není vše, prodávaná trička jsou tzv. fair trade, bavlna k jejich výrobě je tak vykupována od malých pěstitelů za rozumné ceny, čímž je značně podpoříte. Jste-li příznivcem výhodných cen, tak můžete pro levnější nákup uplatnit slevové kupóny nebo pokud nejsou zrovna žádné kódy aktivní, tak využít nějakou slevovu akci či cashback.

Slevový kupón na Zoot.cz

Slevový kód nebo výhodnou nabídku na Zoot.cz využijete kliknutím na červené tlačítko pro zobrazení kódu nebo vybrané akce. Jakmile toto provedete, otevře se Vám nové okno prohlížeče s cílovou stránkou na níž se zvolená akce nebo slevový kupón vztahuje. Může se Vám též otevřít úvodní strana eshopu, což značí, že daný kupón nebo nabídka platí na vše ze Zootu. Nyní již budete mít slevový kód zkopírovaný ve schránce a stačí jej jen vložit pomocí kláves CTRL a V do určeného políčka při objednávání.

Nevybrali jste si nic na Zootu? Můžete zkusit využít slevové kupóny do dalších modních eshopů, jako je Answear, Spartoo, Footshop.

Kupóny a slevy na Zoot, kterým nedávno vypršela platnost