Slevové kupóny na Baťa

Aktuální kupóny a slevy na Baťa za říjen 2019

3 x | 5.0

Tradiční česká firma ze Zlína, která si získala sposutu spokojených zákazníků po celém světě, Bata, nabízí své zboží i v eshopu Bata.cz. Nakupujte obuv a módu spousty světových značek výhodněji díky slevovým kupónům a slevám na Bata.cz. Využíjte spoustu výhod, jako je doprava zdarma již při objednávce nad 500 Kč, hustá síť kamenných prodejen nebo možnost vrácení zboží v prodloužené lhůtě 30 dnů. Díky nabídce aktuálních slevových kódů a s využitím cashbacku na Bata.cz můžete na Vašem nákupu také ušetřit. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Baťa - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

O firmě Bata.cz

Světoznámou českou obuvnickou společnost Baťa založili sourozenci Anna, Antonín a Tomáš Baťovi ve Zlíně 24. srpna 1894. Jejich výrobu, jenž se stala jednou z prvních velkovýroben obuvi na světě, tvořila zpočátku skupinka šiček a ševců. O necelých 10 let později vyráběl Baťa již 2 200 párů denně, a aby vyhověl poptávce, využíval nápaditou představivost, šikovné ruce a moderní strojní zařízení. V roce 1908 se stal jediným vlastníkem T. Baťa. Navzdory první světové válce vzrostl v roce 1917 prodej na přibližně dva milióny párů ročně. Až do 60. let Baťa zakládal v průměru dva výrobní závody ročně. Byly založeny nové společnosti ve Francii, Rakousku, Rumunsku, Švédsku, Švýcarsku, Egyptě, Belgii, Finsku, Lucembursku, Maďarsku, Itálii, Indonésii, Singapuru a Indii. Na počátku 2. světové války Baťa zaměstnával 42 000 lidí. Po válce, když komunistické vlády znárodnily všechny Baťovy společnosti ve východní Evropě, Baťa přetrval jen díky obnově své společnosti ze zbývajících organizací umístěných mimo východní Evropu. Tehdy zakladatelův syn Tomáš J. Baťa podnikl odvážný krok a s více než 100 rodinami přesídlil do Kanady, kde založil podnik Bata Shoe Company of Canada. Dnes Baťa prodává ve více než 70 zemích průměrně 270 miliónů párů obuvi ročně. Od svých skromných počátků před 120 lety se firma Baťa rozrostla v důvěryhodnou globální společnost, která nabízí módní a cenově dostupnou obuv pro každého člena rodiny. Guinnessova kniha rekordů firmu Baťa označila za největšího prodejce a výrobce bot všech dob, protože jich za svoji existenci prodala již přes 14 miliard párů.

Bata.cz dnes

V současnosti Baťa krom bezkonkurenční ceny nabízí svým zákazníkům i možnost stát se členem Baťa klubu. Ten přináší četné Baťa slevy, slevové kupony Baťa, slevové poukazy Baťa a slevové kódy Baťa. Členové Baťa klubu dostávají také z každých utracených 50 Kč slevu 1 Kč na další nákup. Pokud navíc utratí za rok 10 tisíců Kč, automaticky získávají status Deluxe. Ten zákazníkovi přináší 20% slevu na opravu obuvi, 10% slevu na nákup kabelek a dopravu zdarma.

Výhody pro zákazníky Bata.cz

Pro zvýšení pohodlí zákazníků Baťa nabízí také službu Click and Collect. Zákazník si může objednat zboží přes internet a vyzvednout ho ještě tentýž den v jakékoliv prodejně firmy – v případě, že je skladem. V opačném případě bude zboží doručeno do 3 dnů. S touto službou je spojená možnost zboží ihned vyměnit nebo vrátit. Doručení na prodejnu firmy je zdarma a klient je o něm vyrozuměn sms. Baťa také myslí na ty klienty, kteří nemají jeho prodejny po ruce. Umožňuje jim objednat si přepravu na jimi vybranou adresu. S tím firmě pomáhá Česká Pošta a PPL. Doprava začíná na 114 Kč a firma garantuje doručení do 5 dnů. Za zboží může zákazník platit hotově na prodejně, dobírkou nebo on-line platební kartou.

Klient může sledovat novinky o firmě na Facebooku, Pinterestu či YouTube nebo si je může nechat zasílat poštou či email. Právě tam může získat informace o četných sezónních i celoročních akcí, Baťa slevách, Baťa slevových kuponech, Baťa slevových poukazech a Baťa slevových kódech, z nichž některé jsou k nalezení i na těchto stránkách.

Slevový kód Bata.cz na Kuponeru

Na Kuponeru naleznete nabídku slevových kupónů na Bata.cz, které Vám pomohou ušetřit při nákupu. Slevové kódy však nemusí být k dostání vždy, proto pro Vás vybíráme i zajímavé slevové akce. Uplatnění kupónu je velice jednoduché.

  • Vyberte si slevový kód, který chcete využít
  • Aktivujte slevu a zkopírujte kód
  • V eshopu vložte slevový kupón na určené místo