Baťa

Slevové kupóny na Baťa

Aktuální kupóny a slevy na Baťa za září 2020

8 x | 4.1

Tradiční česká firma ze Zlína, která si získala sposutu spokojených zákazníků po celém světě, Bata, nabízí své zboží i v eshopu Bata.cz. Nakupujte obuv a módu spousty světových značek výhodněji díky slevovým kupónům a slevám na Bata.cz. Využíjte spoustu výhod, jako je doprava zdarma již při objednávce nad 500 Kč, hustá síť kamenných prodejen nebo možnost vrácení zboží v prodloužené lhůtě 30 dnů. Díky nabídce aktuálních slevových kódů a s využitím cashbacku na Bata.cz můžete na Vašem nákupu také ušetřit. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na Baťa

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Baťa

Slevové kupóny a akce na Bata.cz

Bata.cz je internetový obchod, který patří světoznámé obuvnické firmě Baťa založené ve Zlíně již v roce 1894. V současné době si mohou zákaznici zakoupit boty nejen v mnoha kamenných prodejnách po celé České republice, ale právě také v internetovém obchodě. Součástí online nákupu není pouze široký výběr dámské, pánské a dětské obuvi, ale také slevové kupóny na Bata.cz, stejně jako další možnosti, jak při nákupu ušetřit. Vybrané zboží si je navíc možné nechat zaslat na jakoukoli prodejnu, a zde si boty před zaplacením vyzkoušet (viz níže). 

Jak využít slevový kupón na Bata.cz

Slevové kupóny na Bata.cz jsou jednou z nejjednodušších možností, jak při nákupu ušetřit. Jejich využití je přitom velmi jednoduché. Stačí učinit pouze několik kroků:

 • Vyberte si slevový kód, který chcete využít

 • Aktivujte slevu a zkopírujte kód

 • V e-shopu vložte slevový kupón na určené místo (poslední krok objednávky)

Jak ušetřit na Bata.cz

Na Bata.cz najdete nejen širokou nabídku dámské pánské a dětské obuvi, ale můžete také využít nejrůznější výhody online nákupu, tzn. pohodlí, ale především různé slevové akce. 

Slevové kupóny

Na našem webu Kuponer.cz můžete nalézt různé slevové kupóny na Bata.cz, takže si lze vybrat ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na druhou stranu se může stát, že žádné aktuální slevové kódy nebudou k dispozici. V takovém případě máte ale stále řadu možností, jak na Bata.cz ušetřit.

Slevové akce

Pokud aktuálně sháníte dámskou, pánskou či dětskou obuv, ale také kvalitní kabelky, můžete využít i různé slevy na Bata.cz. V nabídce obchodu totiž naleznete pravidelné akce, které mohou některé nabízené produkty zlevnit až o 50 %. Na webu stačí kliknout na kategorii „SLEVY“.

Doprava

Pro zvýšení pohodlí zákazníků Baťa nabízí také službu Click and Collect. Zákazník si může objednat zboží přes internet a vyzvednout ho ještě tentýž den v jakékoliv prodejně firmy – v případě, že je skladem. V opačném případě bude zboží doručeno do 3 dnů. S touto službou je spojená možnost zboží ihned vyměnit nebo vrátit. Doručení na prodejnu firmy je zdarma a klient je o něm vyrozuměn SMS.

 Baťa také myslí na ty klienty, kteří nemají jeho prodejny po ruce. Umožňuje jim objednat si přepravu na jimi vybranou adresu. S tím firmě pomáhá Česká Pošta a PPL. Doprava začíná na 114 Kč a firma garantuje doručení do 5 dnů. Za zboží může zákazník platit hotově na prodejně, dobírkou nebo on-line platební kartou. Pokud však učiníte objednávku už za 499 Kč, budete mít dopravu zdarma. Zboží navíc můžete vrátit v prodloužené lhůtě 30 dní. Online nákupem obuvi tedy nic neriskujete. 

Baťa klub 

V současnosti společnost Baťa nabízí svým zákazníkům možnost stát se členem Baťa klubu, který přináší nejrůznější výhody při každém nákupu. Stačí si pouze registrovat online, přičemž registraci můžete učinit i na některé z prodejen Baťa. Mezi klubové výhody mj. patří:

 • Poukázky za nákupy

 • 200 uvítacích bodů za samotnou registraci

 • Za každou utracenou korunu zisk jednoho bodu

 • Narozeninová sleva ve výši 10 %

 • Pravidelné novinky o trendech a kolekcích na e-mail

 • Dvojnásobný počet bodů za nákup dětských bot 

Black Friday Bata.cz

Black Friday neboli Černý pátek představuje ještě jednu možnost, jak ušetřit na Bata.cz. Tato marketingová akce, která vznikla v USA a dnes se jí účastní i mnohé české e-shopy, totiž umožňuje zákazníkům ušetřit mnoho desítek procent na vybrané produkty. Na konci listopadu proto sledujte Černý pátek Bata.cz.

O firmě Baťa

Světoznámou českou obuvnickou společnost Baťa založili sourozenci Anna, Antonín a Tomáš Baťovi ve Zlíně 24. srpna 1894. Jejich výrobu, jež se stala jednou z prvních velkovýroben obuvi na světě, tvořila zpočátku skupinka šiček a ševců. O necelých 10 let později vyráběl Baťa již 2 200 párů denně, a aby vyhověl poptávce, využíval nápaditou představivost, šikovné ruce a moderní strojní zařízení. V roce 1908 se stal jediným vlastníkem T. Baťa. Navzdory první světové válce vzrostl v roce 1917 prodej na přibližně dva milióny párů ročně. Až do 60. let Baťa zakládal v průměru dva výrobní závody ročně. Byly založeny nové společnosti ve Francii, Rakousku, Rumunsku, Švédsku, Švýcarsku, Egyptě, Belgii, Finsku, Lucembursku, Maďarsku, Itálii, Indonésii, Singapuru a Indii. Na počátku 2. světové války Baťa zaměstnával 42 000 lidí. Po válce, když komunistické vlády znárodnily všechny Baťovy společnosti ve východní Evropě, Baťa přetrval jen díky obnově své společnosti ze zbývajících organizací umístěných mimo východní Evropu. Tehdy zakladatelův syn Tomáš J. Baťa podnikl odvážný krok a s více než 100 rodinami přesídlil do Kanady, kde založil podnik Bata Shoe Company of Canada. Dnes Baťa prodává ve více než 70 zemích průměrně 270 miliónů párů obuvi ročně. Od svých skromných počátků před 120 lety se firma Baťa rozrostla v důvěryhodnou globální společnost, která nabízí módní a cenově dostupnou obuv pro každého člena rodiny. Guinnessova kniha rekordů firmu Baťa označila za největšího prodejce a výrobce bot všech dob, protože jich za svoji existenci prodala již přes 14 miliard párů.

Klient může aktuální novinky o firmě sledovat na Facebooku, Pinterestu či YouTube nebo si je může nechat zasílat poštou či email. Právě tam může získat informace o četných sezónních i celoročních akcí, Baťa slevách, Baťa slevových kuponech, Baťa slevových poukazech a Baťa slevových kódech, z nichž některé jsou k nalezení i na těchto stránkách.

Časté otázky a odpovědi

Nabízí Baťa cashback?

Baťa bohužel aktuálně cashback nenabízí.

Jaké slevy jsou na Baťa aktuální?

Baťa nabízí září 2020 například tyto slevové kódy:
 • 20 % slevový kód na vše zlevněné s Bata.cz
 • 20 % slevový kód na vybrané pánské tenisky
 • 20 % slevový kod na vybrané dámské tenisky s Bata.cz

Jak uplatnit kupon na Baťa?

Detailní instrukce, jak využít kupon na Baťa je uvedený výše.

Kupóny a slevy na Baťa, kterým nedávno vypršela platnost