Slevové kupóny a cashback na Crocs

Aktuální kupóny a slevy na Crocs za září 2021

5x  |  5.0

Crocs.eu je oficiálním eshopem značky Crocs pro celou Evropu. Kdo by neznal dnes již legendární obuv, "krosky", kterou jako první začal vyrábět a prodávat právě Crocs. Kromě ikonických bot však nabízí tato značka i další módní kousky a doplňky. Příjemným bonusem k nákupu na Crocs.eu může být doprava zdarma (i do České reubliky) již při nákupu nad 75 €, tedy asi za 2 000 Kč. Na Kuponer.cz najdete vždy aktuální slevy a kupóny na Crocs.eu, všechny slevové kódy a akce lze kombinovat s cashbackem.


Přihlaste se a získejte peníze zpět za nákupy ve vybraných obchodech

Kolik Vám vrátíme?


2,8 % z Vaší objednávky

Cashback se vztahuje na celý nákup bez DPH

Jak ušetřit na Crocs

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Crocs

Slevová nabídka na Crocs.eu

Crocs.eu je oficiální e-shop značky Crocs pro celou Evropu. Prodává přitom dámskou, pánskou a dětskou obuv, která se v novém tisíciletí stala velkým hitem. Značka Crocs byla založena až v roce 2002, přesto se již dnes jedná o kultovní boty, kterým se lidově říká „kroksy“. V e-shopu si přitom můžete zakoupit obuv pro všechna roční období a v nabídce naleznete i další módní kousky a doplňky. 

Mnoho nabízených produktů si je navíc možné pořídit za příznivější ceny. Zákazníci a zákaznice mohou nakoupit levněji díky slevám a slevovým kupónům na Crocs.eu a využít lze i další cesty, jak při nákupu v oficiálním e-shopu ušetřit. Informace o slevových akcích naleznete na webu obchodu, případně na sociálních sítích či newsletterech. Mnohé slevy na Crocs.eu ale najdete i na našem webu.

Jak uplatnit slevový kupón na Crocs.eu

Slevové kupóny jsou v posledních letech stále rozšířenější formou marketingu. E-shopy tímto způsobem lákají nakupující, kteří samozřejmě slyší na nižší ceny. Pokud je tedy aktuálně k dispozici slevový kód na Crocs.eu, zkopírujte si jej, přejděte do e-shopu a uplatněte ho na k tomu určeném místě.

Jak ušetřit na Crocs.eu

Možností, jak ušetřit na Crocs.eu, existuje hned několik. Můžete využít slevové kupóny či „klasické slevy“, ale nakoupit za příznivější ceny je možné i několika dalšími způsoby – díky cashbacku a výši objednávky, přihlášením se k odběru newsletteru či za pomoci speciálních marketingových akcí. 

Slevové kupóny

Slevové kupóny na Crocs.eu umožňují ušetřit i několik set korun při nákupu dnes již ikonických bot. Jak už jsme zmínili výše, celý postup je navíc velmi jednoduchý. Pokud tedy chcete nakoupit za výhodnější ceny, projděte si aktuální nabídku slevový kódů na Crocs.eu.

Slevy

Internetové obchody nabízejí i slevy, jež už jsou započítány v ceně jednotlivých produktů. Ty najdete nejen na webu e-shopu, ale také na sociálních sítích (Facebook apod.) a přihlásit se rovněž můžete k odběru newsletteru. O slevách na Crocs.eu je tedy možné vědět prakticky okamžitě.

Newsletter

Přihlásíte-li se k odběru newsletteru, nejenže budete vědět o všech slevových akcích na Crocs.eu a dozvíte se i zajímavé novinky, ale už tímto krokem si můžete zajistit cenově výhodnější objednávku. Získáte totiž slevu 15 € na další nákup. Cena zboží ovšem musí být vyšší než 50 €.

Cashback

Cashback na Crocs.eu představuje už čtvrtou možnost, jak při nákupu „kroksů“ ušetřit. Tato metoda nákupu totiž umožňuje získat část utracených peněz zpět na účet. Jak postupovat?

 • Nejprve se zdarma zaregistrujte na Kuponer.cz.

 • Přes příslušný odkaz přejděte do e-shopu Crocs.eu a zde učiňte objednávku.

 • Do několika hodin vám bude určité procento z ceny nákupu připsáno na váš Kuponer účet.

 • Ušetřené finance si můžete nechat poslat na svůj bankovní účet.

Doprava

Při nákupu na Crocs.eu zaplatíte předem za pomoci platebních karet (MasterCard či Visa) anebo přes PayPal. Společnost GLS vám následně přiveze zboží do pěti pracovních dnů. Doprava do ČR přitom stojí 4,95 €. Pokud ovšem učiníte objednávku nad 75 € (necelých 2 000 Kč), budete mít dopravu zcela zdarma. Vyplatí se tedy nakoupit více zboží najednou, protože i tímto způsobem lze ušetřit.

Black Friday na Crocs.eu

Black Friday je marketingová akce, která se koná na konci listopadu. V jejím průběhu můžete ušetřit i 50 % z ceny vybraných produktů. Černý pátek na Crocs.eu tedy znamená zajímavé slevy. Ačkoli akce Black Friday trvá více dnů, ve skutečnosti v USA připadá na den po dnu Díkuvzdání (čtvrtý čtvrtek v listopadu). 

Cyber Monday na Crocs.eu

E-shop Crocs.eu se navíc účastní i další marketingové akce, jejíž původ je nutné hledat ve Spojených státech amerických. Jedná se o tzv. Cyber Monday, což je první pondělí po svátích dne Díkuvzdání. I během této akce přitom zákaznici mohou ušetřit až několik desítek procent oproti běžným cenám.

O značce Crocs

Společnost Crocs Inc. byla založena ve Spojených státech amerických Geogrem B. Boedeckerem, a to v roce 2002. Stále se tedy jedná o mladou firmu, jejíž produkty už jsou ovšem známé po celém světě. Ačkoli byly první modely vyvinuty jako lázeňská obuv, v současné době jsou používány kdekoli. Dnes se také boty Crocs vyrábějí v různých typech i barevných provedeních. 

Nejvíce rozšířené jsou sandály Crocs, ale s touto značkou si lze pořídit boty pro všechna roční období. Zakoupit si proto můžete i kvalitní zimní obuv. Objednat si je ovšem možné také doplňky. Společnost např. vydala řadu peněženek. Čeští zákazníci si mohou tyto produkty pořídit v řadě e-shopů, nejširší nabídku ovšem naleznou v oficinálním obchodě Crocs.eu, jenž posílá zboží do řady evropských zemí. 

Využít slevový kód nebo slevu na Crocs je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na Crocs není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí Crocs cashback?

  Crocs aktuálně cashback nabízí.
 2. Jaké slevy jsou na Crocs aktuální?

  Crocs nabízí září 2021 například tyto slevové kódy:
  • Sleva 15 € na Crocs.eu
  • Outletové ceny na Crocs.eu
  • Aktuální slevové akce, kupony, akce dopravy zdarma nebo zvýhodněné ceny s Crocs.cz
 3. Jak uplatnit kupon na Crocs?

  Detailní instrukce, jak využít kupon na Crocs je uvedený výše.