Slevové kupóny a cashback na Hervis.cz

Aktuální kupóny a slevy na Hervis.cz za září 2021

6x  |  4.7

Hervis je jedním z nějvětších prodejců sportovního vybavení a náčiní u nás. Kromě kamenných prodejen Hervis sport můžete využít i nákupu v eshopu Hervis.cz. Zavedený mezinárodní prodejce sportovního vybavení nabízí produkty známých značek ze sportovního odvětví, jako je Adidas, Kilimanjaro nebo Nike. Váš nákup si mžete nechat doručit na jednu z mnoha kamenných prodejen Hervis sport po celé ČR zcela zdarma. Využíjte aktuální slevy a slevové kódy na Hervis.cz a ušetřete na každém nákupu. Slevový kupón i cashback lze kombinovat a docílit tak ještě větší úspory.


Přihlaste se a získejte peníze zpět za nákupy ve vybraných obchodech

Jak ušetřit na Hervis.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Hervis.cz

Eshop s outdoorem Hervis.cz

Za firmou Hervis stojí skupina SPAR Österreich, středoevropský obchodní koncern s vlastníky z Rakouska. Podnik byl založen již v roce 1954 v Tyrolsku v Salzburgu a dnes působí téměř po celé Evropě, kde obchoduje s potravinami (SPAR, EUROSPAR, INTERSPAR), projektuje, staví a provozuje obchodní centra (SES Spar European Shopping Centers) nebo provozuje specializované obchody se sportovním zbožím (Hervis). Hervis byl založen až v roce 1973 v Salzburg a dnes má 87 poboček v Rakousku a 102 poboček ve Slovinsku, Maďarsku, České republice, Německu, Chorvatsku a Rumunsku. Celkem pro něj pracuje kolem 2800 zaměstnanců.

Věrnostní program a slevy Hervis.cz

Pro své věrné zákazníky nabízí Hervis.cz možnost získat zdarma klubovou kartu. Pomocí ní vám bude za rok sečtena veškerá útrata, a čím vyšší její hodnota bude, tím větší slevu získáte. Kartu je možné použít jak v České republice, tak kdekoliv v cizině. Pokud nakoupíte za rok více než za 5600 Kč, získáte 2% slevu, pokud za více než 14 tisíc korun, získáte 3%, a pokud za více než 28 tisíc korun, získáte slevu 4%. S věrnostním programem jsou spojeny i atraktivní nabídky jen pro členy klubu, poukázky a Hervis.cz slevy v podobě Hervis.cz slevových kuponů, Hervis.cz slevových poukazů a Hervis.cz slevových kódů.

Přeprava a platba zboží z Hevis.cz

Za vybrané zboží snadno zaplatíte v obchodě hotovostí nebo kreditní kartou, na e-shopu dobírkou, bankovním převodem nebo online platební kartou. Dobírka je zpoplatněna částkou 30 Kč. Zaplacené zboží si můžete nechat poslat do jedné z mnoha prodejen na území ČR nebo na vybranou adresu. Přeprava na prodejnu je zdarma, za přepravu na adresu je účtována částka 75 Kč.

Slevové kupóny do eshopu Hervis.cz

Všechny informace o akcích, novinkách, výprodejích a slevách Hervis.cz naleznete na webových stránkách firmy, na jejím profilu na sociálních sítích, v letácích nebo v newsletterech. Všechny aktuální slevové kódy naleznete v naší nabídce. Ušetřete se slevovým kupónem na Hervis.cz

Využít slevový kód nebo slevu na Hervis.cz je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na Hervis.cz není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí Hervis.cz cashback?

  Hervis.cz aktuálně cashback nabízí.
 2. Jaké slevy jsou na Hervis.cz aktuální?

  Hervis.cz nabízí září 2021 například tyto slevové kódy:
  • 10 % dodatečný slevový kód na elektrokola s Hervis.cz
  • 20 % dodatečný slevový kód na vše s Hervis.cz
  • 20 % slevový kód na sluchátka SONY s Hervis.cz
 3. Jak uplatnit kupon na Hervis.cz?

  Detailní instrukce, jak využít kupon na Hervis.cz je uvedený výše.