Hervis.cz

Slevové kupóny a cashback na Hervis.cz

Aktuální kupóny a slevy na Hervis.cz za leden 2021

5 x | 5.0

Hervis je jedním z nějvětších prodejců sportovního vybavení a náčiní u nás. Kromě kamenných prodejen Hervis sport můžete využít i nákupu v eshopu Hervis.cz. Zavedený mezinárodní prodejce sportovního vybavení nabízí produkty známých značek ze sportovního odvětví, jako je Adidas, Kilimanjaro nebo Nike. Váš nákup si mžete nechat doručit na jednu z mnoha kamenných prodejen Hervis sport po celé ČR zcela zdarma. Využíjte aktuální slevy a slevové kódy na Hervis.cz a ušetřete na každém nákupu. Slevový kupón i cashback lze kombinovat a docílit tak ještě větší úspory. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na Hervis.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Hervis.cz

Eshop s outdoorem Hervis.cz

Za firmou Hervis stojí skupina SPAR Österreich, středoevropský obchodní koncern s vlastníky z Rakouska. Podnik byl založen již v roce 1954 v Tyrolsku v Salzburgu a dnes působí téměř po celé Evropě, kde obchoduje s potravinami (SPAR, EUROSPAR, INTERSPAR), projektuje, staví a provozuje obchodní centra (SES Spar European Shopping Centers) nebo provozuje specializované obchody se sportovním zbožím (Hervis). Hervis byl založen až v roce 1973 v Salzburg a dnes má 87 poboček v Rakousku a 102 poboček ve Slovinsku, Maďarsku, České republice, Německu, Chorvatsku a Rumunsku. Celkem pro něj pracuje kolem 2800 zaměstnanců.

Věrnostní program a slevy Hervis.cz

Pro své věrné zákazníky nabízí Hervis.cz možnost získat zdarma klubovou kartu. Pomocí ní vám bude za rok sečtena veškerá útrata, a čím vyšší její hodnota bude, tím větší slevu získáte. Kartu je možné použít jak v České republice, tak kdekoliv v cizině. Pokud nakoupíte za rok více než za 5600 Kč, získáte 2% slevu, pokud za více než 14 tisíc korun, získáte 3%, a pokud za více než 28 tisíc korun, získáte slevu 4%. S věrnostním programem jsou spojeny i atraktivní nabídky jen pro členy klubu, poukázky a Hervis.cz slevy v podobě Hervis.cz slevových kuponů, Hervis.cz slevových poukazů a Hervis.cz slevových kódů.

Přeprava a platba zboží z Hevis.cz

Za vybrané zboží snadno zaplatíte v obchodě hotovostí nebo kreditní kartou, na e-shopu dobírkou, bankovním převodem nebo online platební kartou. Dobírka je zpoplatněna částkou 30 Kč. Zaplacené zboží si můžete nechat poslat do jedné z mnoha prodejen na území ČR nebo na vybranou adresu. Přeprava na prodejnu je zdarma, za přepravu na adresu je účtována částka 75 Kč.

Slevové kupóny do eshopu Hervis.cz

Všechny informace o akcích, novinkách, výprodejích a slevách Hervis.cz naleznete na webových stránkách firmy, na jejím profilu na sociálních sítích, v letácích nebo v newsletterech. Všechny aktuální slevové kódy naleznete v naší nabídce. Ušetřete se slevovým kupónem na Hervis.cz

Časté otázky a odpovědi

Nabízí Hervis.cz cashback?

Hervis.cz aktuálně cashback nabízí.

Jaké slevy jsou na Hervis.cz aktuální?

Hervis.cz nabízí leden 2021 například tyto slevové kódy:
  • 500 Kč slevový kód pro každý nákup nad 2500 Kč
  • Slevové akce a nabídky na Hervis.cz
  • Výprodejové ceny na Hervis.cz

Jak uplatnit kupon na Hervis.cz?

Detailní instrukce, jak využít kupon na Hervis.cz je uvedený výše.

Kupóny a slevy na Hervis.cz, kterým nedávno vypršela platnost

20 % slevový kód na celý sortiment s Hervis.cz

Více >>

+ 2.8 % cashback

Platí do 12.1.2021
Kategorie: Oblečení a boty, Spodní prádlo, Dům a zahrada, Sport, Módní doplňky

+ 2.8 % cashback

10 % přidaný slevový kód na všechno při online nákupu nad 1000 Kč na Hervis.cz

Více >>

+ 2.8 % cashback

Platí do 25.11.2020
Kategorie: Oblečení a boty, Spodní prádlo, Dům a zahrada, Sport

+ 2.8 % cashback

20 % přidaný slevový kód na všechno při online nákupu nad 1000 Kč na Hervis.cz

Více >>

+ 2.8 % cashback

Platí do 19.11.2020
Kategorie: Oblečení a boty, Spodní prádlo, Dům a zahrada, Sport

+ 2.8 % cashback