Sportobchod.cz

Slevové kupóny a cashback na Sportobchod.cz

Aktuální kupóny a slevy na Sportobchod.cz za duben 2020

4 x | 5.0

Zavedený internetový obchod se sportovním vybavením a oblečením, Sportobchod.cz, nabízí vše co jen mohou sportovci potřebovat již od roku 2002. Vyberte si z široké nabídky a ušetřete se slevovým kupónem na Sportobchod.cz Zobrazit celý popis

Výprodejová až 50 % sleva na eshopu Sportobchod.cz

Více >>

+ 2.8 % cashback

Platí do 31.10.2020
Kategorie: Oblečení a boty, Spodní prádlo, Zdraví, Dům a zahrada, Sport

+ 2.8 % cashback

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na Sportobchod.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Sportobchod.cz

O historii Sportobchod.cz

Firma SportObchod.cz, s.r.o., působí na českém internetu od roku 2002 a v současnosti patří k největším a nejúspěšnějším on-line prodejcům sportovních potřeb u nás. Firma prodává široký sortiment zboží podporovaný velmi propracovaným systémem odborného poradenství. SportObchod.cz nemá v úmyslu nabízet pouze obyčejný katalogový prodej, ale spolu s nabídkou produktů dodává svým klientům také vynikající servis spočívající v kvalitních popiscích, fotografiích a poradenství. Poradenství je nabízeno on-line skrze email a web nebo telefonicky s asistencí vyškoleného odborníka. Právě to činí z firmy lídra v prodeji vybavení pro většinu nejznámějších sportů na českém trhu. Tuto její čelní pozici ostatně potvrzuje také 295 tisíc registrovaných zákazníků, kteří se zaregistrovali do ledna roku 2015, 73 tisíc objednávek ročně a přibližný obrat 135 mil. Kč. O hladký provoz firmy se stará 35 zaměstnanců ve dvou kamenných prodejnách v Brně a Praze.

Co se hodí vědět o nákupu

Ke spokojenosti klientů neslouží jen vyškolený personál, ale i další přidružené bonusy, akce a služby. SportObchod nabízí svým klientům bonusový program, ve které získají za každých utracených 50 Kč jeden kredit, jenž je možné proměnit ve 1Kč slevu. Tyto kredity je dále možné získat i za registraci v obchodě a za schválení hodnocení produktu. SportObchod myslí kromě jednotlivců i na celé týmy a nabízí jim týmový program. Pokud klient/tým uvede logo firmy na svých stránkách, na svém dresu nebo na týmovém facebooku, dostane za to až 68% slevu na vybrané produkty. To však není jediná sleva, kterou firma ve svých kamenných obchodech a na internetových stránkách nabízí. K dalším patří sezónní slevy, akce, SportObchod slevy, slevové kupony SportObchod, slevové kódy SportObchod a slevové poukazy SportObchod.

Pro klienty je tu také Program cenové garance, který v praxi znamená, že pokud klient najde výrobek jinde levněji, SportObchod mu ho prodá za nalezenou cenu. Za zboží je možné platit hotově v kamenných prodejnách, bankovním převodem, on-line platebními kartami, dobírkou (40 Kč), skrze mPeníze, eKonto, Twisto nebo je klientům nabízený nákup na splátky Cetelem. Zakoupené zboží je možné vyzvednout v prodejnách nebo v Uložence na 15 výdejních místech v Čechách a na Slovensku. Zboží může být také zasláno na vybranou adresu pomocí České Pošty, Geis a PPL. Doprava začíná na 79 Kč s garancí doručení do druhého dne od převzetí zboží přepravcem.

O dalších novinkách a akcích se může zákazník dozvědět na sociálních sítích, v letácích nabízených v kamenných obchodech nebo v newsletterech. Tam jsou k nalezení další slevy SportObchod, ke kterým patří nejrůznější SportObchod slevové kupony, SportObchod slevové poukazy a SportObchod slevové kódy, z nichž některé je možné objevit i na těchto stránkách.

Slevový kupon Sportobchod na Kuponer.cz

Na Kuponeru naleznete nabídku slevových kódů a slevových akcí na Sportobchod.cz. Uplatnění slevového kupónu na Váš nákup je velice jednoduché.

  • Vyberte si slevový kód, který chcete využít
  • Aktivujte kupón a zkopírujte si kód kupónu
  • Vložte slevový kupón na určené místo na Sportobchod.cz

Kupóny a slevy na Sportobchod.cz, kterým nedávno vypršela platnost

15 % přidaný slevový kupon na zn. Yonex zaměřenou na badmintonové vybavení

Více >>

+ 2.8 % cashback

Platí do 17.3.2020
Kategorie: Oblečení a boty, Sport

+ 2.8 % cashback

15 % přidaný slevový kupon na zn. Babolat zaměřenou na tenisové vybavení

Více >>

+ 2.8 % cashback

Platí do 10.3.2020
Kategorie: Oblečení a boty, Spodní prádlo, Sport

+ 2.8 % cashback