Slevové kupóny na BezvaSport

Aktuální kupóny a slevy na BezvaSport za září 2019

6 x | 4.7

Bezvasport.cz nabízí široký výběr sportovního a outdoorového oblečení a vybavení od známých značek. Vybírejte ze široké nabídky outdoorového oblečení a vybavení za příznivé ceny a dopravou zdarma při nákupu nad 2 500 Kč. Aby byl Váš nákup výhodnější, můžete využít aktuální slevové kupóny a akce, které pro Vás na Kuponeru vybíráme. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
BezvaSport - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Obchod se sportovním vybavením a oblečením Bezvasport.cz

Firma BezvaSport s.r.o., která stojí za internetovými a kamennými prodejnami BezvaSport a BezvaSport.cz, vznikla 26. ledna 2011. Už od svého počátku se zaměřila na prodej sportovního oblečení a obuvi a doplňků ke sportům a koníčkům, přičemž časem ke svému sortimentu připojila i módní zboží. Své prodejní sestavy od značek NordBlanc, Alpine pro, Kilpi, Hannah, Adidas, Nike, Puma a mnoho další pravidelně obměňuje, zákazník proto nikdy nemusí mít strach, že nebude in, trendy nebo že nakoupené zboží nebude vyrobené dle nejmodernějších výrobních postupů za pomocí nejkvalitnějších dostupných materiálů.

Služby, výprodeje a slevy BezvaSport.cz

Kvalitní zboží firma z velké části drží skladem, může proto expedovat do 24 hodin od objednání. Pravidelná obměna je spojena i s pravidelnými akcemi, výprodeji a slevami BezvaSport.cz, které lze v prodejnách nebo na internetu nejčastěji aktivovat s pomocí BezvaSport.cz slevových kuponů, BezvaSport.cz slevových poukazů a BezvaSport.cz slevových kódů.

Doprava a platba na BezvaSport.cz

Pokud nakupujete zboží v jedné z kamenných prodejen, lehce zaplatíte kartou nebo hotově. Při objednávce z internetového obchodu zaplatíte online kartou nebo dobírkou. Dobírka je zpoplatněna částkou 19 Kč.

Na internetu nakoupené zboží si můžete nechat zaslat na určenou adresu společnostmi Česká pošta a PPL nebo na jedno z šesti výdejních míst, které jsou v Plzni, Pelhřimově, Brně a Praze. Česká pošta i PPL jsou zpoplatněni částkou 39 Kč a odeslání do výdejních míst, kde je i možnost okamžitého vyzkoušení zboží, částkou 29 Kč. Při nákupu nad 500 Kč je doprava Českou poštou zdarma. Při nákupu nad 2500 Kč je veškerá doprava zdarma.

Informace o akcích, výprodejích, slevách a kupónech BezvaSport.cz

Informace o všech akcích, výprodejích, zákaznicky zajímavých událostech a BezvaSport.cz slevách naleznete na webových stránkách BezvaSport.cz, sociálních sítích, v letácích nebo v newsletterech. V newsletterech jsou slevy nejčastěji v podobě slevových kuponů BezvaSport.cz, slevových poukazů BezvaSport.cz a slevových kódů BezvaSport.cz. Některé z těchto slev obdržíte i na těchto stránkách.