Slevové kupóny a cashback na inSPORTline.cz

Aktuální kupóny a slevy na inSPORTline.cz za březen 2021

4x  |  5.0

Vybavení a oblečení pro sportovní aktivity všeho druhu můžete vybírat na Insportline.cz. Známý český výrobce fitness příslušenství a cičících strojů Insportline.cz nabízí kromě kamenných prodejen i eshop. Využíjte také slevový kupón a slevy na Insportline.cz. Na vybarné zboží, které si zakoupíte na InSportLine.cz můžete získat prodlouženou záruku 10 let a při častějších nákupech i další bonusy. Na Kuponeru navíc najdete aktuální slevové kódy a tipy na slevové akce. K nákupu na Insportline.cz můžete také využít cashback a nechat si vrátit několk procent z ceny zakoupeného zobží.


Přihlaste se a získejte peníze zpět za nákupy ve vybraných obchodech

Jak ušetřit na inSPORTline.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na inSPORTline.cz

Více o obchodě Insportline.cz

InSPORTline je největší český výrobce a prodejce fitness produktů. Mezi jeho produkty patří běžecké pásy, vibrogymy, rotopedy, elipticaly, trampolíny, cyklotrenažéry, spinningová kola, veslovací trenažéry, steppery, posilovací věže a lavice, činky, fitness pomůcky a další fitness vybavení. Tento internetový obchod provozuje firma Seven Sport s.r.o., která byla založena v roce 2004.

Dnes má InSPORTline 4 kamenné obchody ve městech Praha, Ostrava, Brno a Vítkov, ve kterém se nachází také centrální sklad. Díky tomu, že je firma přímým výrobcem zboží, je zaručeno, že její zboží nedostane zákazník odjinud tak rychle, jako právě z jejích stránek. Její zboží prochází těmi nejpřísnějšími zkouškami kvality a bezpečnosti, které jí otvírají cestu do celého světa, kam i vyváží. Kvalitou svého zboží si je natolik jistá, že na fitness stroje s cenou nad 3999 Kč dává nadstandardní 5letou záruku.

Co se hodí vědět při nákupu

Platbu za zboží je možné učinit dobírkou, platební kartou, pomocí PayU, na splátky CETELEM a ESSOXEM, bankovním převodem nebo odloženou platbou, kterou zákazník učiní na účet firmy Twisto payment a.s. do 14 dní od nákupu.

Platbu InSPORTline zpříjemňuje různými slevovými akcemi a slevami InSPORTline, jako např. slevovými kupony InSPORTline, slevovými kódy InSPORTline nebo slevovými poukazy InSPORTline. Pro své stále zákazníky připravila také odměny za věrnost. Věrnostní sleva je počítána podle útraty zákazníka. V případě útraty nad 10 tisíc Kč má zákazník nárok na dodatkovou slevu 5 % a v případě útraty nad 100 tisíc Kč na slevu 10 %.

Doručení zboží z Insportline.cz

V případě hotové platby je možné si zboží nechat dovést společnostmi PPL Sprint, Česká Pošta nebo si ho vyzvednout ve výdejních místech PPL Parcelshop. Cena dopravy začíná na 73 Kč a dobírka stojí 30 Kč. Doba doručení je obvykle pět dnů od odeslání.

Při nákupu z internetového obchodu v hodnotě převyšující 2000 Kč hradí InSPORTline náklady na dopravu, přičemž díky vlastním skladům garantuje, že bude zboží odesláno 24 h. od objednání. Přístroje v ceně nad 29900 Kč budou navíc zdarma nainstalovány a seřízeny. V případě, že zboží nebude sedět velikostně (helma, brusle atd.) InSPORTline nepoškozené, nepoužité a zabalené zboží vymění do 30 dní zdarma za velikostně vhodnější.

Zákazníci se zbožím nad 8990 Kč mohou při potížích využít jedno z 36 servisních míst, které umožňuje servis přímo u zákazníka bez nutnosti zasílat zboží na firmu. K nákupu je nakonec možné použít i nejrůznější hodnotné dárkové kupony InSPORTline (v ceně 500 –10000 Kč / 20 – 400 EURO), ke kterým patří i InSPORTline slevové kupony, InSPORTline slevové kódy či InSPORTline slevové poukazy, z nichž některé je možné získat i na těchto stránkách.

Slevový kód Insportline na Kuponeru

Při nákupech můžete ušetřit využitím slevového kupónu na Insportline.cz a dalších slevových akcí. Využití slevových kupónů je velice jednoduché.

 • Vyberte si slevový kód, který chcete využít
 • Zobrazte jej a zkopírujte si kód poukazu
 • Vložte kód na určené místo na Insportline.cz

Využít slevový kód nebo slevu na inSPORTline.cz je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na inSPORTline.cz není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí inSPORTline.cz cashback?

  inSPORTline.cz aktuálně cashback nabízí.
 2. Jaké slevy jsou na inSPORTline.cz aktuální?

  inSPORTline.cz nabízí březen 2021 například tyto slevové kódy:
  • Sleva 100 Kč na inSPORTline.cz
  • Až 50 % sleva na motodoplňky na inSPORTline.cz
  • Sleva na pingpongové stoly na inSPORTline.cz
 3. Jak uplatnit kupon na inSPORTline.cz

  Detailní instrukce, jak využít kupon na inSPORTline.cz je uvedený výše.