inSPORTline.cz

Slevové kupóny a cashback na inSPORTline.cz

Aktuální kupóny a slevy na inSPORTline.cz za prosinec 2020

4 x | 5.0

Vybavení a oblečení pro sportovní aktivity všeho druhu můžete vybírat na Insportline.cz. Známý český výrobce fitness příslušenství a cičících strojů Insportline.cz nabízí kromě kamenných prodejen i eshop. Využíjte také slevový kupón a slevy na Insportline.cz. Na vybarné zboží, které si zakoupíte na InSportLine.cz můžete získat prodlouženou záruku 10 let a při častějších nákupech i další bonusy. Na Kuponeru navíc najdete aktuální slevové kódy a tipy na slevové akce. K nákupu na Insportline.cz můžete také využít cashback a nechat si vrátit několk procent z ceny zakoupeného zobží. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Slevový kód na dárek zdarma .. krabičku dárkových čajů za objednávku čajů Kusmi Tea nad 2 000 Kč

Více >>

+ 2.2 % cashback

Platí do 8.12.2020
Kategorie: Zdraví, Potraviny, Všechny Pottenpannen.cz slevy

+ 2.2 % cashback

Zobrazit kupón KUSMIVANOCE
Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na inSPORTline.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na inSPORTline.cz

Více o obchodě Insportline.cz

InSPORTline je největší český výrobce a prodejce fitness produktů. Mezi jeho produkty patří běžecké pásy, vibrogymy, rotopedy, elipticaly, trampolíny, cyklotrenažéry, spinningová kola, veslovací trenažéry, steppery, posilovací věže a lavice, činky, fitness pomůcky a další fitness vybavení. Tento internetový obchod provozuje firma Seven Sport s.r.o., která byla založena v roce 2004.

Dnes má InSPORTline 4 kamenné obchody ve městech Praha, Ostrava, Brno a Vítkov, ve kterém se nachází také centrální sklad. Díky tomu, že je firma přímým výrobcem zboží, je zaručeno, že její zboží nedostane zákazník odjinud tak rychle, jako právě z jejích stránek. Její zboží prochází těmi nejpřísnějšími zkouškami kvality a bezpečnosti, které jí otvírají cestu do celého světa, kam i vyváží. Kvalitou svého zboží si je natolik jistá, že na fitness stroje s cenou nad 3999 Kč dává nadstandardní 5letou záruku.

Co se hodí vědět při nákupu

Platbu za zboží je možné učinit dobírkou, platební kartou, pomocí PayU, na splátky CETELEM a ESSOXEM, bankovním převodem nebo odloženou platbou, kterou zákazník učiní na účet firmy Twisto payment a.s. do 14 dní od nákupu.

Platbu InSPORTline zpříjemňuje různými slevovými akcemi a slevami InSPORTline, jako např. slevovými kupony InSPORTline, slevovými kódy InSPORTline nebo slevovými poukazy InSPORTline. Pro své stále zákazníky připravila také odměny za věrnost. Věrnostní sleva je počítána podle útraty zákazníka. V případě útraty nad 10 tisíc Kč má zákazník nárok na dodatkovou slevu 5 % a v případě útraty nad 100 tisíc Kč na slevu 10 %.

Doručení zboží z Insportline.cz

V případě hotové platby je možné si zboží nechat dovést společnostmi PPL Sprint, Česká Pošta nebo si ho vyzvednout ve výdejních místech PPL Parcelshop. Cena dopravy začíná na 73 Kč a dobírka stojí 30 Kč. Doba doručení je obvykle pět dnů od odeslání.

Při nákupu z internetového obchodu v hodnotě převyšující 2000 Kč hradí InSPORTline náklady na dopravu, přičemž díky vlastním skladům garantuje, že bude zboží odesláno 24 h. od objednání. Přístroje v ceně nad 29900 Kč budou navíc zdarma nainstalovány a seřízeny. V případě, že zboží nebude sedět velikostně (helma, brusle atd.) InSPORTline nepoškozené, nepoužité a zabalené zboží vymění do 30 dní zdarma za velikostně vhodnější.

Zákazníci se zbožím nad 8990 Kč mohou při potížích využít jedno z 36 servisních míst, které umožňuje servis přímo u zákazníka bez nutnosti zasílat zboží na firmu. K nákupu je nakonec možné použít i nejrůznější hodnotné dárkové kupony InSPORTline (v ceně 500 –10000 Kč / 20 – 400 EURO), ke kterým patří i InSPORTline slevové kupony, InSPORTline slevové kódy či InSPORTline slevové poukazy, z nichž některé je možné získat i na těchto stránkách.

Slevový kód Insportline na Kuponeru

Při nákupech můžete ušetřit využitím slevového kupónu na Insportline.cz a dalších slevových akcí. Využití slevových kupónů je velice jednoduché.

  • Vyberte si slevový kód, který chcete využít
  • Zobrazte jej a zkopírujte si kód poukazu
  • Vložte kód na určené místo na Insportline.cz

Časté otázky a odpovědi

Nabízí inSPORTline.cz cashback?

inSPORTline.cz aktuálně cashback nabízí.

Jaké slevy jsou na inSPORTline.cz aktuální?

inSPORTline.cz nabízí prosinec 2020 například tyto slevové kódy:
  • Až 62 % slevová nabídka s inSPORTline.cz
  • Sleva až 30 % na fitness od inSPORTline.cz
  • Sleva 100 Kč na inSPORTline.cz

Jak uplatnit kupon na inSPORTline.cz?

Detailní instrukce, jak využít kupon na inSPORTline.cz je uvedený výše.

Kupóny a slevy na inSPORTline.cz, kterým nedávno vypršela platnost

10 % slevový kupon na vše nezlevněné v rámci inventury s inSPORTline.cz

Více >>

+ 2.2 % cashback

Platí do 5.9.2019
Kategorie: Oblečení a boty, Spodní prádlo, Dům a zahrada, Sport

+ 2.2 % cashback