Slevové kupóny na Adidas.cz

Aktuální kupóny a slevy na Adidas.cz za říjen 2019

7 x | 5.0

Oficiální eshop značky Adidas se sportovními oděvy, obuví a příslušenstvím. Nakupte výhodněji na Adidas.cz se slevovými kódy a cashbakem. Adidas patří mezi největší výrobce obuvy na světě a tuto pozici si drží již několik desetiletí díky špičkovým technologiím s nimiž svoji obuv vyvíjí a testuje společně se sportovci. Svoji objednávku v hodnotě nad 1 500 Kč dostanete na vybranou adresu v České republice zdarma, menší nevýhodou může být absence platby až při převzetí zboží. Využíjte aktuální kupóny a slevy na Adidas.cz, aby byl Váš nákup ještě levnější. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Adidas.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Historie společnosti a značky Adidas

V roce 1920 Adolf Dassler, přezdívaný Adi, postavil první dílnu v matčině bývalé prádelně, vymyslel stroj poháněný vlastní silou, který využíval k zaoblování rohů na podrážce, a vyrobil první obuv pro sportovce. O sedm let později byla postavena první továrna a k Adolfovi se přidal jeho bratr Rudolf, který pomáhal s řízením továrny registrované pod jménem Dassler Brothers Shoe Factory. Bratři zaměstnávali 25 lidí a vyráběli 100 párů bot denně. Již v roce 1928 oslavila jejich obuv první úspěch na Olympijských hrách v Amsterodamu. V té době šlo o pouhé předvádění. Na medaili si museli počkat ještě další čtyři roky. Tehdy získal Arthur Jonath bronz ve sprintu s jejich tretrami na nohách. Masivnější úspěch přišel až v roce 1936, kdy sportovci s jejich botami získali 40 medailí na Olympijských hrách v Berlíně.

Po 2. světové válce

V roce 1948 nastal mezi bratry rozkol a ti se rozdělili. Adolf Dassler založil firmu Adidas a Rudolf Dassler Puma. O rok později byly zaregistrovány jako symbol bot Adidas proslulé tři proužky. V roce 1952 vyhrál na Olympijských hrách v Helsinkách Emil Zátopek 3 zlaté medaile v běhu na 5 km, 10 km a v Marathónu a jeho manželka Dana zlato v hodu oštěpem. Oba měli boty Adidas. V roce 1954 firma Adidas uvedla na trh první oblečení. V šedesátých létech se značka stala populární nejen mezi špičkovými sportovci, ale i mezi amatéry. V roce 1963 spustila firma výrobu fotbalových míčů a již v roce 1969 se její míč s názvem Telstar stal jejím prvním oficiálně vyráběným míčem pro mistrovství světa. V roce 1972 bylo představeno nové logo, trojlístek, který se spolu s třemi pruhy stal symbolem firmy. Firma Adidas se spolu s firmou Nike a Puma stala největší výrobce sportovních potřeb na světě. V roce 2006 Adidas Salomon AG koupil firmu Reebok. Z Adidas se stává organizace s názvem Adidas Group.

Výhody pro zákazníky na Adidas.cz

Dlouhý soupis vítězů Olympijských medailí ukazuje, že Adidas zákazníkům nabízí léty prověřenou kvalitu. Aby byl však nákup nezpochybnitelnou výhrou, firma ho činí atraktivnějším také sezónními a akčními nabídkami nebo nejrůznějšími Adidas slevami, Adidas slevovými kupony, Adidas slevovými poukazy a Adidas slevovými kódy. Za zboží lze platit hotově na prodejnách, dobírkou, on-line kartami či přes PayPal. Zboží je možné vyzvednout na prodejně nebo je možnost jej doručit do 3 - 4 dnů za cenu 99 Kč na vybranou adresu. V případě objednávky s cenou nad 1500 Kč nebo objednávky Mi Adidas je doprava zdarma.

Adidas nenabízí jenom zboží, ale i možnost vytvořit si s pomocí služby Mi Adidas obuv dle svých potřeb nebo s pomocí služby Mi team vytvořit svůj vlastní dres. Adidas svým zákazníkům může pomoci i s tréninkem, k čemuž slouží služba miCoach. O dalších novinkách a slevách je možné se dozvědět z webových stránek, letáků a newsletterů, kde se nachází četné slevy Adidas, slevové kupony Adidas, slevové kódy Adidas a slevové poukazy Adidas. Ty je možné nalézt i na těchto stránkách.

Slevový kód Adidas.cz

U nás naleznete nabídku slevových kupónů, které zrovna můžete využít na svůj nákup. Pokud však zrovna žádný slevový kód není k dipozici, můžete využít alespoň slevové akce a nakoupit tak za zvýhodněnou cenu. Uplatnění slevového kupónu na Adidas.cz je snadné.

  • Vyberte si na Kuponer.cz slevový kupon, který chcete využít
  • Aktivujte poukaz a zkopírujte si kód
  • Slevový kód vložte na Adidas.cz v košíku na příslušné místo