Nákupy Ona Dnes 2021


Nákupní akce Ona Dnes je jednou z největších slevových akcí v Česku. Celá akce je velice podobná o něco známějším Dnům Marianne a nebo o něco méně známé Shopping Fever. Jedná se o týden, během kterého jsou k dispozici slevové kupony do vybraných eshopů a kamenných obchodů, díky kterým můžete ušetřit zajímavé částky. Na této stránce se dozvíte vše co o nákupech Ona Dnes potřebujete vědět. Zjistíte jaké jsou nejlepší slevy během nákupů Ona Dnes, kdy se vlastně celá akce koná a také tipy jak ušetřit během tohoto nákupního víkendu ještě více než jen se samotnými slevovými kupony Ona Dnes.

RegistraceNejlepší slevy z Nákupy Ona Dnes 2021

Kdy jsou nákupy Ona Dnes?

Přesné konnání akce nákupy Ona Dnes v roce 2021 ještě nebylo určeno. Akce trvá jeden týden a během tohoto týdne je možné využít slevové kupony u vybraných obchodníků.

Kde najdu slevové kupony na Ona Dnes?

Slevové kupony, kolem kterých se celá akce točí můžete můžete najít na našich stránkách, v přehledu nejlepších slev, přehled těch nejlepších slev pak přímo na této stránce. Další možností jak najít slevové kupony na nákupy Ona Dnes je časopis Žena a život, Cosmopolitan a Ona Dnes, slevová knížka je součástí přílohy vybraného vydání těchto časopisů. Poslední možností je pak mobilní aplikace.

Jak ušetřit ještě více

Slevové kupony, které jsou podstatou nákupů Ona Dnes nejsou jedinou možností, jak si svůj nákup zlevnit. Můžete rovněž využít i cashback a získat tak několik procent z celého nákupu zpět. Cashback můžete využít u většiny obchodníků společně se slevovými kupony Ona Dnes.

Cashback

Cashback je služba, kterou můžete využít zdarma na Kuponer.cz, a díky které získáte z každého uskutečnění nákupu několik procent ze zaplacené částky zpět, na bankovní účet. Stačí se zdarma zaregistrovat (s bonusem za registraci) a začít nakupovat ve vybraných eshopech.

Jaké obchody jsou do nákupů Ona Dnes zapojene?

Do akce nákupy Ona Dnes jsou zapojené jak kamenné obchody, tak eshopy nabízející rozličný sortiment. Zde je několik příkladů obchodů, které se do nákupů Ona Dnes zapojují.

Datart.cz

Datart.cz je jeden z největších eshopů s elektronikou u nás, který se pravidelně nákupů Ona Dnes účastní. Kromě slevových kuponů můžete na Datart.cz využít i cashback a ušetřit tak ještě více. Slevy nabízí Datart.cz průběžně během roku, například se zapojuje i do akcí, jako je Black Friday nebo Dny Marianne.

Sparkys

Síť hračkářství Sparkys je i na internetu. Slevový kupon z nákupů Ona Dnes můžete využít jak v kamenných prodejnách Sparkys po celém Česku, tak i v eshopu Sparkys.cz. Rovněž můžete ušetřit díky cashbacku.

Bonami.cz

Eshop Bonami.cz prodává designové věci do bytu či domu. Ušetřit na Bonami.cz můžete během nákupů Ona dnes díky slevovému kuponu na celý nákup a cashbacku, který najdete na Kuponeru.

Bushman

Česká značka outdoorového oblečení, které je funkční, kvalitní a zároveň pohodlné je rovněž jedním ze zapojených obchodů do nákupů Ona Dnes. Slevový kupon můžete na Bushman využít jak v kamenných prodejnách, tak v eshopu Bushman.cz (zde získáte i cashback).

Decodoma.cz

Hezké věci do domácnosti, které nabízí eshop Decodoma.cz si během slevové akce od Ona Dnes pořídíte také levněji, nezapomeňte se slevovým kuponem využít i cashback!

Dedoles.cz

Stylové ponožky Dedoles si získali během krátké doby spoustu fanoušků. Také při nákupu originálních ponožek Dedoles můžete díky slevám Ona Dnes ušetřit. Na nákup od Dedoles.cz se však bohužel nevztahuje cashback.

Douglas

Drogerie a parfumerie Douglas nabízejí slevy svým zákazníkům slevy po celý rok (jejich přehled najdete zde) a jinak tomu není ani během nákupů Ona Dnes. Při nákupu v eshopu můžete během nákupů Ona Dnes ušetřit jak se slevovým kuponem, tak s cashbackem.

AboutYou.cz

Internetový obchod s módou, AboutYou.cz, který na českém trhu působí poměrně krátce, se zapsal během chvilky do mysli zákazníkům díky vysokým slevám, které nabízí poměrně často. Nákupní akci Ona Dnes si tak rozhodně tento eshop nemohl nechat uniknout, slevu můžete získat i formou cashbacku.

Co jsou to nákupy Ona Dnes?

Nákupy Ona Dnes je akce, která má své kořeny v roce 2010, kdy se konala poprvé. Slevová akce je specifická nejen tím, že se na rozdíl od podobných slevových akcí koná hned dvakrát do roka (na jaře a na podzim), ale také svým celkovým pojetím. Celá akce je orientovaná na ženy a podle toho jsou také vybírány obchody, které se akce zúčastní, jsou to především obchody s módou, kosmetikou nebo drogerie. Každé konání nákupů Ona Dnes je spojeno s jednou oficiální tváří, kterou si pořadatelé vyberou, aby danou akci prezentovala. Jako tvář projektu jsou vybírány slavné herečky, zpěvačky či modelky. Nákupy Ona Dnes jsou velkým hitem a tak je téměř jisté, že jejich konání není do budoucna nijak ohroženo.

  1. Kde najdete slevové kupony na nákupy Ona Dnes?

    Slevové kupony najdete na našich stránkách nebo v časopisech Ona Dnes, Cosmopolitan a Žena a Život
  2. Kdy se koná akce nákupy Ona Dnes v roce 2021?

    Přesné konání akce nákupy Ona Dnes v roce 2021 ještě nebylo oznámeno.
  3. Jak lze během nákupů Ona Dnes ušetřit ještě více?

    Můžete navíc využít cashback. Nejvyšší cashback najdete na našich stránkách a kromě slevových kuponů tak získáte zpět i několik procent z ceny svého nákupu.