Sportisimo.cz

Slevové kupóny na Sportisimo.cz

Aktuální kupóny a slevy na Sportisimo.cz za leden 2020

13 x | 4.3

Sportisimo je jeden z největších původem českých řetězců se sportovním vybavením, oblečením a příslušenstvím. Síť kamenných obchodů, které naleznete po celé ČR doplňuje i eshop Sportisimo.cz, jehož sortiment zahrnuje veškerou nabídku kamenných pordejen. Přes internet můžete nakoupit během několika minu a navíc i ušetřit se slevovými kupóny, tipy na aktuální akce a cashbackem na Sportisimo.cz. Kromě poukazů a slevových kódů můžete ušetřit i na dopravě, která je až k Vám domů zdarma při každém nákupu nad 2 000 Kč. Nakupujte výhodněji u předního českého specialisty na sport díky slevám a cashbacku do eshopu Sportisimo.cz Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na Sportisimo.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Sportisimo.cz

Historie eshopu Sportisimo.cz

Sportismimo.cz je e-shop založený v roce 2008 firmou SPORTISIMO s.r.o. Ta působí na českém trhu již od roku 1999 a od té doby se stala jedním z předních maloobchodních prodejců zaměřených na sportovní vybavení, oblečení a obuv pro všechny věkové kategorie. Společnost otevřela svou první prodejnu na podzim roku 2001 v brněnském OC Futurum. Další mezník v historii společnosti nastal na jaře roku 2004, kdy se již k četným prodejnám SPORTISIMO připojila prodejna značky Nike, Nike Molo v Metropoli Zličín. V roce 2008 se SPORTISIMO přesunulo také za hranice České republiky. Tehdy se firma usídlila ve slovenské Nitře a Popradu. V tom samém roce SPORTISIMO jako první sportovní řetězec na českém trhu umožnil zákazníkům nákup z pohodlí domova založením svého e-shopu na adrese sportisimo.cz.

Značka a eshop dnes

SPORTISOMO je vyhledávaná značka zejména pro širokou nabídku vysoce kvalitního zboží za bezkonkurenční ceny, k čemuž pomáhají i časté akce, výprodeje a SPORTISIMO slevy, jako např. SPORTISIMO slevové kupony, SPORTISIMO slevové poukazy a SPORTISIMO slevové kódy. V jeho prodejnách a e-shopu zákazník najde vše potřebné pro sport i volný čas. Může si vybrat z kompletní nabídky lyží, lyžařského vybavení, potřeb pro fotbal, halové a raketové sporty, běh, fitness, cyklistiku, turistiku a mnoho dalších. SPORTISIMO dokáže malé i velké sportovce a sportovkyně vybavit od hlavy až k patě. V jeho sortimentu je možné nalézt většinu známých světových i domácích značek.

Dnes má společnost SPORTISIMO v České republice 92 kamenných obchodů, na Slovensku 29 a v Rumunsku a Polsku po 3. Své produkty však dále nabízí bezmála v třiceti státech Evropy.

Doprava, platba za doručení a výhody pro zákazníky

Za zboží je možné platit hotově, dobírkou, která je zpoplatněná 30 Kč, nebo platební kartou. Zboží je možné získat přepravou na zadanou adresu. O to se stará Česká pošta, která balík do 30 kg přepravuje za 79 Kč, nebo DPD a GLS. V obou případech stojí přeprava 89 Kč.

Nákup u SPORTISIMA činí atraktivním i členství v klubu SPORTISIMO. Registrace do něj je zdarma a je možné ji provést online nebo na pokladně prodejny, kde jedině je možné získat kartu. S ní zákazník obdrží slevu 10 % na všechno nezlevněné zboží značky O´Neill, slevu 5 % na všechno zlevněné zboží značky O´Neill a slevu 10 % na práci servisu a půjčovné v prodejně HARDSPORT.

Zákazník se může při nákupu přihlásit k odběru newslettrů, které mu mohou spolu s letáky na prodejně či informacemi na webu a sociálních sítí přinést novinky o akcích, výprodejích a dalších slevách SPORTISIMO, které je možné využívat s pomocí slevových kuponů SPORTISIMO, slevových kódů SPORTISIMO a slevových poukazů SPORTISIMO. Některé z nich je možné získat i na těchto stránkách.

Slevový kupón sportisimo na Kuponer.cz

Pokud si v naší nabídce vyberete slevový kód na sportisimo, který chcete uplatnit stačí položku aktivovat. Po její aktivaci získáte slevový kupon, který následně vložíte na určené místo v eshopu. Občas Vám však slevové kupóny nabídnout nemůžeme, proto pro Vás vybíráme i slevové akce, které stojí zato sledovat.

Kupóny a slevy na Sportisimo.cz, kterým nedávno vypršela platnost