HUSKYCZ.cz

Slevové kupóny na HUSKYCZ.cz

Aktuální kupóny a slevy na HUSKYCZ.cz za duben 2020

3 x | 5.0

Oficiální obchod české značky outdoorového vybavení a oblečení Husky. Na Huskycz.cz naleznete to samé a ještě něco navíc, jako v kamenných obchodech Husky po celé České republice. Nakupte z pohodlí domova a využíjte slevový kupón na Huskycz.cz. Ať už se chystá do přírody na kratší výlet nebo na delší kemponávní pod stanem, kvalitní výrobky od značky Husky, jako jsou například oblíbené spacáky, Vám mohou dělat vhodný doprovod. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na HUSKYCZ.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na HUSKYCZ.cz

Jak vznikl eshop Huskycz.cz

Společnost HUSKY cz, s.r.o., byla založena roku 1997 s cílem vyrábět a dodávat kempingové vybavení, turistické batohy a sportovní oblečení. Od samého počátku se zaměřuje na originalitu a kvalitu zpracovaných výrobků. Základem výroby je proto důraz na vývoj, design a pečlivou selekci kvalitních materiálů. HUSKY cílí především na zákazníky, kteří tráví svůj volný čas sportem, v přírodě a na horách. Nikdy nebylo jejím cílem stát se masově rozšířenou značkou, čemuž odpovídá i obrovská kvalita výrobků a tomu úměrná cena.

Kvalita výrobků značky HUSKY je zajišťována dlouholetou zkušeností v oblasti výroby a vývoje kvalitního outdoorového a kempingového vybavení a oblečení a také dlouhodobou spoluprací se členy horských služeb a horolezci. Právě tito profesionálové testují účinnost a kvalitu výrobků značky HUSKY a jejich znalost přírody ve všech podobách umožňuje vyvíjet stále lepší vybavení. I to je důvod, proč společnost podporuje extrémní sporty, vysokohorské expedice a adrenalinové soutěže všeho druhu.

Zboží z vlastní produkce

Od roku 2006 firma HUSKY naplno začala spolupracovat s návrhářskými týmy z různých zemí EU. Cílem bylo reflektovat aktuální světové trendy v technickém řešení a barevném provedení kolekcí HUSKY, a zkvalitnit tak zejména nabídku outdoorového a lyžařského oblečení. Díky tomu se rozrostla sada používaných materiálů a zároveň byla zachována maximální funkčnost a dokonalost technického provedení.

Produkci značky HUSKY je možné rozdělit na čtyři základní kategorie, těmi jsou stany, batohy, spací pytle a sportovní oblečení, přičemž každá z těchto kategorií se dále dělí dle užití. Stany jsou jak kempingové, rodinné, tak vysokohorské. Sportovní oblečení nabízí firma již od roku 1999 a rovněž dodává i celou řadu doplňkům ke každé z produktových sérií. Zákazník u ní najde kempingová křesílka, karimatky, ledvinky, rukavice, čepice a mnoho dalších.

Doprava, platba a vše ostatní o nákupu na Huskycz.cz

Pro potěchu z nákupu nepřináší HUSTY pouze kvalitní výrobky, ale i četné akce, výprodeje a HUSKY slevy, ke kterým patří HUSKY slevové kupony, HUSKY slevové poukazy a HUSKY slevové kódy. Zboží značky HUSKY je možné koupit skrze e-shop, v jedné z 16 značkových prodejen v ČR nebo v dalších vybraných prodejnách se sportovními potřebami. Za zboží může zákazník platit hotově nebo platební kartou a k vyzvednutí je v prodejnách firmy HUSKY nebo na zvolené adrese. Na zvolenou adresu je přemísťováno s pomocí firem GEIS a Česká pošta. V případě, že nákup převyšuje cenu 600 Kč, není doprava zpoplatněna. V opačném případě stojí u obou přepravních společností 59 Kč. Dobírka je zdarma.

K zlepšení komfortu nakupování nabízí HUSKY členství v HUSKY CLUBU. To je zcela zdarma a zajišťuje 12% slevu na nezlevněné zboží, 5% slevu na zlevněné zboží, 60denní lhůtu na výměnu a vrácení zboží, 3letou prodlouženou záruku a výměnu zakoupeného zboží s dopravou zdarma. Toto členství též zajišťuje, že je zákazník informován ihned o všech akcí, výprodejích a slevách HUSKY a že získá četné slevové kupony HUSKY, slevové poukazy HUSKY a slevové kódy HUSKY. Některé z nich jsou k nalezení i na těchto stránkách.

Slevový kupon Husky Abyste mohli při nákupu na Huskycz.cz ušetřit, vybíráme pro Vás slevové kupóny, které můžete využít. Kromě slevových kupónů Vám připravujeme i tipy na zajímavé akce, pro případ, že by třeba nebyl zrovna žádný kód aktivní. A jak lze slevové kódy využít?

  • Vyberte si slevový kupon, který chcete uplatnit
  • Aktivujte kupón
  • Slevový kód vložte v eshopu na určené místo

Kupóny a slevy na HUSKYCZ.cz, kterým nedávno vypršela platnost