HUSKYCZ.cz

Slevové kupóny na HUSKYCZ.cz

Aktuální kupóny a slevy na HUSKYCZ.cz za únor 2020

2 x | 5.0

Oficiální obchod české značky outdoorového vybavení a oblečení Husky. Na Huskycz.cz naleznete to samé a ještě něco navíc, jako v kamenných obchodech Husky po celé České republice. Nakupte z pohodlí domova a využíjte slevový kupón na Huskycz.cz Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na HUSKYCZ.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na HUSKYCZ.cz

Jak vznikl eshop Huskycz.cz

Společnost HUSKY cz, s.r.o., byla založena roku 1997 s cílem vyrábět a dodávat kempingové vybavení, turistické batohy a sportovní oblečení. Od samého počátku se zaměřuje na originalitu a kvalitu zpracovaných výrobků. Základem výroby je proto důraz na vývoj, design a pečlivou selekci kvalitních materiálů. HUSKY cílí především na zákazníky, kteří tráví svůj volný čas sportem, v přírodě a na horách. Nikdy nebylo jejím cílem stát se masově rozšířenou značkou, čemuž odpovídá i obrovská kvalita výrobků a tomu úměrná cena.

Kvalita výrobků značky HUSKY je zajišťována dlouholetou zkušeností v oblasti výroby a vývoje kvalitního outdoorového a kempingového vybavení a oblečení a také dlouhodobou spoluprací se členy horských služeb a horolezci. Právě tito profesionálové testují účinnost a kvalitu výrobků značky HUSKY a jejich znalost přírody ve všech podobách umožňuje vyvíjet stále lepší vybavení. I to je důvod, proč společnost podporuje extrémní sporty, vysokohorské expedice a adrenalinové soutěže všeho druhu.

Zboží z vlastní produkce

Od roku 2006 firma HUSKY naplno začala spolupracovat s návrhářskými týmy z různých zemí EU. Cílem bylo reflektovat aktuální světové trendy v technickém řešení a barevném provedení kolekcí HUSKY, a zkvalitnit tak zejména nabídku outdoorového a lyžařského oblečení. Díky tomu se rozrostla sada používaných materiálů a zároveň byla zachována maximální funkčnost a dokonalost technického provedení.

Produkci značky HUSKY je možné rozdělit na čtyři základní kategorie, těmi jsou stany, batohy, spací pytle a sportovní oblečení, přičemž každá z těchto kategorií se dále dělí dle užití. Stany jsou jak kempingové, rodinné, tak vysokohorské. Sportovní oblečení nabízí firma již od roku 1999 a rovněž dodává i celou řadu doplňkům ke každé z produktových sérií. Zákazník u ní najde kempingová křesílka, karimatky, ledvinky, rukavice, čepice a mnoho dalších.

Doprava, platba a vše ostatní o nákupu na Huskycz.cz

Pro potěchu z nákupu nepřináší HUSTY pouze kvalitní výrobky, ale i četné akce, výprodeje a HUSKY slevy, ke kterým patří HUSKY slevové kupony, HUSKY slevové poukazy a HUSKY slevové kódy. Zboží značky HUSKY je možné koupit skrze e-shop, v jedné z 16 značkových prodejen v ČR nebo v dalších vybraných prodejnách se sportovními potřebami. Za zboží může zákazník platit hotově nebo platební kartou a k vyzvednutí je v prodejnách firmy HUSKY nebo na zvolené adrese. Na zvolenou adresu je přemísťováno s pomocí firem GEIS a Česká pošta. V případě, že nákup převyšuje cenu 600 Kč, není doprava zpoplatněna. V opačném případě stojí u obou přepravních společností 59 Kč. Dobírka je zdarma.

K zlepšení komfortu nakupování nabízí HUSKY členství v HUSKY CLUBU. To je zcela zdarma a zajišťuje 12% slevu na nezlevněné zboží, 5% slevu na zlevněné zboží, 60denní lhůtu na výměnu a vrácení zboží, 3letou prodlouženou záruku a výměnu zakoupeného zboží s dopravou zdarma. Toto členství též zajišťuje, že je zákazník informován ihned o všech akcí, výprodejích a slevách HUSKY a že získá četné slevové kupony HUSKY, slevové poukazy HUSKY a slevové kódy HUSKY. Některé z nich jsou k nalezení i na těchto stránkách.

Slevový kupon Husky Abyste mohli při nákupu na Huskycz.cz ušetřit, vybíráme pro Vás slevové kupóny, které můžete využít. Kromě slevových kupónů Vám připravujeme i tipy na zajímavé akce, pro případ, že by třeba nebyl zrovna žádný kód aktivní. A jak lze slevové kódy využít?

  • Vyberte si slevový kupon, který chcete uplatnit
  • Aktivujte kupón
  • Slevový kód vložte v eshopu na určené místo

Kupóny a slevy na HUSKYCZ.cz, kterým nedávno vypršela platnost