Tchibo

Slevové kupóny na Tchibo

Aktuální kupóny a slevy na Tchibo za únor 2020

19 x | 3.9

Internetový obchod Tchibo.cz jistě znají všichni milovníci kávy. V jeho nabídce ovšem naleznete daleko širší sortiment zboží z dalších kategorií od dámské, pánské a dětské módy, přes bydlení a zahradu až po sport a volný čas. Slevové kódy na Tchibo.cz proto dávají zákazníkům možnost ušetřit při nákupu velkého množství produktů. Ty si navíc mohou pořídit s dopravou zdarma při objednávce nad 1 590 Kč a zároveň lze využít prodloužené lhůty na vrácení zboží v podobě 30 dnů. Tchibo slevy tedy neváhejte využít, nákup v tomto e-shopu má více výhod. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na Tchibo

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Tchibo

Jak to začalo, aneb historie společnosti Tchibo

Společnost Tchibo byla založena roku 1949 Maxem Herzem a Carlem Tchilinghiryanem. Roku 1953 společnost začala nabízet kávu obyvatelům německého Hamburku. Slavila úspěch, který jí umožnil otevřít do roku 1958 celkem 77 obchodů a do roku 1965 celkem 400 obchodů po celém Německu. Po smrti Maxe Herze v roce 1965 převzal vedení společnosti jeho syn Michael. Rok 1991 byl rokem expanze do střední a východní Evropy. Právě v tom roce vstoupila společnost na český trh pod názvem Tchibo Praha a nabídla široký sortiment kávových výrobků a dalšího zboží. Kromě samotné značky Tchibo k ní v ČR patří také značky Jihlavanka a Davidoff Café. V roce 2004 Tchibo uvedlo na český trh také další spotřební zboží, což v praxi znamená, že je možné u Tchiba koupit kromě kávy také oblečení a další produkty. V tom samém roce v ČR otevřelo i první kamenný obchod, který se nachází v Brně. Do roku 2015 Tchibo otevřelo dalších 37 obchodů.

Současné Tchibo

Pro společnost současně pracuje více než 12 450 zaměstnanců ve více než 1000 obchodech a 26 000 prodejních místech po celém světě. Její centrála zůstala v Hamburku. Kromě kávy a kávových specialit Tchibo nabízí kolekce spotřebního zboží nejrůznější povahy (elektronika, oděvy, potřeby pro domácnost…). Na vybraných trzích Tchibo nabízí také zprostředkování nákupu zájezdů, elektřiny, pojištění a mobilních služeb.

K základnímu konceptu společnosti Tchibo patří obměňování sortimentu na týdenní bázi. Tchibo uvádí na trh tematické a časově omezené nabídky. Ty se objevují s předstihem na eshopu pro držitele věrnostní karty TchiboCard a teprve poté pro ostatní zákazníky a v kamenných obchodech. Filosofií společnosti Tchibo je dodávat vysoce kvalitní výrobky za bezkonkurenční slevy, což zajišťují i časté tematické akce, Tchibo slevy, slevové kupony Tchibo, slevové poukazy Tchibo a slevové kódy Tchibo.

Všechna káva značky Tchibo je vyráběna s ohledem na ochranu přírody a na potřeby svých zaměstnanců. Vlastní loga “Fairtrade” a “Rainforest Alliance” (Aliance deštných pralesů).

Tchibo pomáhá farmářům, kteří pocházejí z rozvojových zemí a pěstují kávu. Pomáhá zlepšit podmínky v továrnách v Bangladéši, angažuje se i v produkci bavlny, přičemž na své textilní výrobky Tchibo používá biobavlnu. Ta má certifikát „Organic Content Standard“.

Co byste měli vědět o nákupu

Tchibo vyvinulo pro zákazníky systém věrnostních karet TchiboCard. Držitelé karty sbírají tzv. Věrnostní zrnka, která následně mohou směnit za nákup kávy, dezertů či jiného sortimentu. Za každých 10 Kč nákupu lze získat 1 Věrností zrnko. Držitelé TchiboCard mají přednostní přístup k novým nabídkám v Tchibo e-shopu, a to s pětidenním předstihem. Na držitele této karty čekají i nejrůznější akce, výhody a Tchibo slevy.

Platbu za zboží je možné učinit skrze dobírku, která je zpoplatněná, převodem na bankovní účet, kreditní kartou, pomocí Paypal nebo přednabitou dárkovou kartou. Při platbě Tchibo umožňuje užít i nejrůznější Tchibo slevové kupony, Tchibo slevové poukazy a Tchibo slevové kódy, z nichž některé jsou k nalezení na těchto stránkách. Přepravu Tchibo zajišťuje firma Geis Parcel CZ s.r.o. Ta zboží doručí do týdne od objednání.

Slevový kupón Tchibo na Kuponer.cz

Ať už si objednáváte cokoliv z rozsáhlého sortimentu zboží, může se Vám hodit slevový kód na Tchibo.cz. Slevový kód je třeba na dopravu zdarma nebo Vám pomůže ušetřit určitou část z ceny nákupu. Využití slevového poukazu je jednoduché.

  • Vyberte si akci, kterou chcete využít
  • Aktivujte ji a zkopírujte kód kupónu
  • Kód vložte do určeného pole na Tchibo.cz

Kupóny a slevy na Tchibo, kterým nedávno vypršela platnost

20, 15 a 10 % noční sleva na vše dnes od 18.00 hod. s Tchibo.cz

Více >>

20 % sleva na nákup spotřebního zboží s Tchibo.cz

Více >>