Damejidlo.cz

Slevové kupóny na Damejidlo.cz

Aktuální kupóny a slevy na Damejidlo.cz za únor 2020

5 x | 3.6

Dáme jídlo je největší dovážkovou službou z restaurací. Působí přitom ve 167 městech a obcích po celé České republice a vybrat si lze z nabídky více než 2 000 restaurací. Vybrané jídlo si přitom stačí pouze vybrat, objednat a vyčkat příjezdu kurýra. Slevy a slevové kupóny na Damejidlo.cz tyto služby navíc činí nejen velmi pohodlnými, ale také cenově velmi přijatelnými. Vybraný pokrm si navíc můžete nechat přivézt i k tzv. pick-up pointům a zde si jej vyzvednout. Damejidlo.cz slevové kódy tedy ještě vylepšují už tak velmi zajímavé služby. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Značková kosmetika se slevou na Notino.cz

Více >>

až 5.0 % cashback

Platí do 31.10.2020
Kategorie: Drogerie, Zdraví, Všechny Notino.cz slevy

až 5.0 % cashback

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na Damejidlo.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Damejidlo.cz

Vznik rozvážkové služby pro restaurace

Web DameJidlo.cz je první dlouhodobě a globálně úspěšný projekt zaměřený na rozvor jídla u nás. DameJidlo.cz vznikl v roce 2012 a již dnes pokrývá většinu měst v České republice. Své zákazníky si získal zejména díky 100% garanci spokojenosti, platbě kartou, pohodlnosti a jednoduchosti objednávání, širokému výběru a kontrolovatelností kvality nabízených jídel.

Web DameJidlo.cz je ve své podstatě seznam restaurací, které rozvážejí jídlo až domů. Zákazník si v něm může přehledně a jednoduše objednat jídlo ze svého okolí. Skrz udělená hodnocení jednotlivým restauracím, které píší zákazníci jako je on, má také kontrolu nad kvalitou jídla.

Výhody nákupu na Damejidlo.cz

Zárukou spokojenosti se službami DameJidlo.cz je služba 100% garance spokojenosti. Ta spočívá v tom, že v případě nespokojenosti s jídlem je zákazníkovi vrácena útrata v kreditech. Jeden kredit se rovná jedné koruně a tyto kredity lze v budoucnu uplatnit jako slevu na další objednávky. S kredity lze jídlo klidně i celé zaplatit. Jedinou podmínkou této platby je možnost platby kartou u vybrané restaurace.

To však nejsou jediné slevy, které se zde vyskytují. Na DameJidlo.cz se objevuje často mnoho akcí a DameJidlo.cz slev. Jejich uplatnění je možné skrze DameJidlo.cz slevové kupony, DameJidlo.cz slevové poukazy, DameJidlo.cz slevové kódy, a samozřejmě i DameJidlo.cz kredity.

S dovozem je spojeno i možné zpoždění. I k tomu se však DameJidlo.cz staví zodpovědně. Pokud si zákazník objedná jídlo z restaurací s označením „Do hodiny, nebo zdarma“ a jídlo ani do hodiny nedorazí, zaplacená částka bude proplacena.

U všech rozvozů je možné platit v hotovosti, jakmile jídlo dorazí na určenou adresu, a u některých i kartou přímo na stránkách DameJidlo.cz. Počet takových rozvozů stále roste.

Skrze DameJidlo.cz lze i plánovat. Jídlo není třeba objednat teď hned a čekat. Lze zvolit přesný den a čas. To je umožněno vždy v rámci objednávkového procesu. Jídlo je takto rozváženo prozatím ve všech větších městech po celé ČR republice. Stačí jen vybrat adresu, na kterou má být jídlo dovezeno, některou ze zobrazených restaurací, pokrm z nabídky a vyčkat příjezdu kurýra.

Ušetřete na další objednávce u Damejidlo.cz

Informace o akcích a slevách DameJidlo.cz jsou k nalezení na webových stránkách, sociálních sítí nebo newsletterech. Slevy jsou zde často ve formě slevových poukazů DameJidlo.cz, slevových kuponů DameJidlo.cz a slevových kódů DameJidlo.cz. Některé z těchto slev DameJidlo.cz jsou k nalezení i na těchto stránkách kuponer.cz.

Kupóny a slevy na Damejidlo.cz, kterým nedávno vypršela platnost