Slevové kupóny na Damejidlo.cz

Aktuální kupóny a slevy na Damejidlo.cz za září 2021

67x  |  3.2

Dáme jídlo je největší dovážkovou službou z restaurací. Působí přitom ve 167 městech a obcích po celé České republice a vybrat si lze z nabídky více než 2 000 restaurací. Vybrané jídlo si přitom stačí pouze vybrat, objednat a vyčkat příjezdu kurýra. Slevy a slevové kupóny na Damejidlo.cz tyto služby navíc činí nejen velmi pohodlnými, ale také cenově velmi přijatelnými. Vybraný pokrm si navíc můžete nechat přivézt i k tzv. pick-up pointům a zde si jej vyzvednout. Damejidlo.cz slevové kódy tedy ještě vylepšují už tak velmi zajímavé služby.


Jak ušetřit na Damejidlo.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Damejidlo.cz

Slevové kupóny a akce na Damejidlo.cz

Společnost Dáme jídlo existuje od roku 2012, přičemž o dva roky později se stala součástí největšího světového hráče na trhu s dovážkou jídel Delivery Hero. Během několik let se sama vypracovala na největší tuzemskou službu zaměřující se na rozvoz jídla z restaurací. V současné době spolupracuje s více než 3 000 restauracemi po celé České republice, přičemž působí ve 170 městech a obcích. Zákazníci si tedy jednoduše vyberou restauraci a jídlo a kurýr jim ho doveze až domů.

Při objednávkách jídla z restaurací lze navíc ušetřit. Informace o akcích a slevách DameJidlo.cz jsou k nalezení na webových stránkách, sociálních sítí nebo newsletterech. Slevy jsou zde často ve formě slevových poukazů DameJidlo.cz, slevových kuponů DameJidlo.cz a slevových kódů DameJidlo.cz. Některé z těchto slev DameJidlo.cz jsou k nalezení i na těchto stránkách Kuponer.cz.

Jak uplatnit slevové kupóny na Damejidlo.cz

Jednu z nejzajímavějších možností, jak ušetřit na Damejidlo.cz, představují slevové kupóny. Jejich uplatnění je navíc opravdu snadné a dostanete se k němu v průběhu objednávky. 

 • Nejprve si najděte slevový kód na Damejidlo.cz u nás na webu.

 • Poté přejděte na web samotné kurýrní služby, kde si vyberte restauraci a konkrétní pokrm či pokrmy.

 • Kliknete na „Pokračovat v objednávce“ a vyplňte všechny potřebné náležitosti.

 • Všimněte si přitom pole „Slevový kód“.

 • Do tohoto pole vložte slevový kód na Damejidlo.cz a poté klikněte na „Uplatnit“.

Jak využít slevy na Damejidlo.cz

Slevové akce na Damejidlo.cz, to nejsou pouze kupóny, ale můžete ušetřit i několika dalšími způsoby. Zaměřit se totiž lze rovněž na slevy, které už jsou započítány v ceně jídel u samotných restaurací. Výhodný může být také věrnostní program v podobě kreditů, stejně jako objednávky během akce Black Friday.

Slevové kupóny

O slevových kupónech na Damejidlo.cz jsme se již zmínili výše. Ačkoli tyto akce nabízejí především „klasické“ internetové obchody, využít je lze také při objednávce jídla prostřednictvím kurýra. Výše slevy se samozřejmě odvíjí od výše ceny nákupu, při větších částkách tedy může být zajímavá.

Slevy

Při objednávce jídla z restaurace lze využít i „klasické“ slevy na Damejidlo.cz. O těchto akcích se dozvíte nejen na samotném webu provozovatele, kde se u některých restaurací zobrazuje bílý text v oranžovém poli „…% sleva“, ale také na sociální síti Facebook.

Nákup za kredity

Zákazníci mají rovněž možnost získat kredity na svůj zákaznický věrnostní účet. Ty lze následně využít k úhradě za služby Damejidlo.cz, a to za jasně daných podmínek. Kredity jsou vlastně virtuální body, přičemž 1 získaný kredit se rovná 1 Kč. Kredity je možné sčítat, a pokud jich budete mít dostatek, můžete získat slevu na Damejidlo.cz i ve výši 100 % z původní ceny.

Black Friday na Damejidlo.cz

Marketingové akce Black Friday se každoročně na konci listopadu účastní především e-shopy, ale zajímavou nabídku má v tomto období i Dáme jídlo. V minulých letech jste přitom mohli získat slevy několik desítek procent za objednání jídla a jeho vyzvednutí na nejbližším Pickup pointu (místo v piknikové lokalitě, kde si lze vyzvednout objednávku). Využijte tedy Černý pátek na Damejidlo.cz.

Vznik rozvážkové služby pro restaurace

Web DameJidlo.cz je první dlouhodobě a globálně úspěšný projekt zaměřený na rozvor jídla u nás. DameJidlo.cz vznikl v roce 2012 a již dnes pokrývá většinu měst v České republice. Své zákazníky si získal zejména díky 100% garanci spokojenosti, platbě kartou, pohodlnosti a jednoduchosti objednávání, širokému výběru a kontrolovatelností kvality nabízených jídel.

Web DameJidlo.cz je ve své podstatě seznam restaurací, které rozvážejí jídlo až domů. Zákazník si v něm může přehledně a jednoduše objednat jídlo ze svého okolí. Skrz udělená hodnocení jednotlivým restauracím, které píší zákazníci jako je on, má také kontrolu nad kvalitou jídla.

Výhody nákupu na Damejidlo.cz

Zárukou spokojenosti se službami DameJidlo.cz je služba 100% garance spokojenosti. Ta spočívá v tom, že v případě nespokojenosti s jídlem je zákazníkovi vrácena útrata v kreditech. Jeden kredit se rovná jedné koruně a tyto kredity lze v budoucnu uplatnit jako slevu na další objednávky. S kredity lze jídlo klidně i celé zaplatit. Jedinou podmínkou této platby je možnost platby kartou u vybrané restaurace.

To však nejsou jediné slevy, které se zde vyskytují. Na DameJidlo.cz se objevuje často mnoho akcí a DameJidlo.cz slev. Jejich uplatnění je možné skrze DameJidlo.cz slevové kupony, DameJidlo.cz slevové poukazy, DameJidlo.cz slevové kódy, a samozřejmě i DameJidlo.cz kredity.

S dovozem je spojeno i možné zpoždění. I k tomu se však DameJidlo.cz staví zodpovědně. Pokud si zákazník objedná jídlo z restaurací s označením „Do hodiny, nebo zdarma“ a jídlo ani do hodiny nedorazí, zaplacená částka bude proplacena.

U všech rozvozů je možné platit v hotovosti, jakmile jídlo dorazí na určenou adresu, a u některých i kartou přímo na stránkách DameJidlo.cz. Počet takových rozvozů stále roste.

Skrze DameJidlo.cz lze i plánovat. Jídlo není třeba objednat teď hned a čekat. Lze zvolit přesný den a čas. To je umožněno vždy v rámci objednávkového procesu. Jídlo je takto rozváženo prozatím ve všech větších městech po celé ČR republice. Stačí jen vybrat adresu, na kterou má být jídlo dovezeno, některou ze zobrazených restaurací, pokrm z nabídky a vyčkat příjezdu kurýra.

Využít slevový kód nebo slevu na Damejidlo.cz je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na Damejidlo.cz není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí Damejidlo.cz cashback?

  Damejidlo.cz bohužel aktuálně cashback nenabízí.
 2. Jaké slevy jsou na Damejidlo.cz aktuální?

  Damejidlo.cz nabízí září 2021 například tyto slevové kódy:
 3. Jak uplatnit kupon na Damejidlo.cz?

  Detailní instrukce, jak využít kupon na Damejidlo.cz je uvedený výše.