Slevové kupóny na iTesco

Aktuální kupóny a slevy na iTesco za červenec 2021

28x  |  3.8

Britský řetězec supermarketů Tesco se v podlení době zaměřuje i na online trh a se svým eshopem iTesco.cz nabízí dopravu Vašeho nákupu, který si vyberete přes internet, až k Vám domů v klimatizovaných vozech. Cena dopravy záleží na čase, který si vyberete pro doručení svého zboží. Na Kuponeru naleznete slevové kódy na iTesco a některé další slevové akce, které Vám mohou pomoci nakoupit levněji.


Přihlaste se a získejte peníze zpět za nákupy ve vybraných obchodech

Jak ušetřit na iTesco

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na iTesco

Slevové kupony a slevy na Tesco

Dny, kdy byste se museli brodit davy v supermarketech jsou již dávno pryč. S rozvojem nových technologií si můžete vše pořídit pohodlně a za stejné nebo lepší ceny z domova. Největším prodejcem potravin přes internet v Česku je Rohlik.cz, Kosik.cz a právě iTesco.cz.

Se slevovým kuponem na Tesco může být Váš nákup nejen pohodlný, ale také výhodný. Zjistěte jaké možnosti úspory na iTesco.cz s námi máte.

Jak využít slevový kupon na iTesco.cz?

Máte nebo jste našli u nás slevový kód na iTesco? Jeho uplatnění je velice jednoduché. Pozor musíte dát pouze na to, jaké jsou podmínky využití kuponu na Tesco. Sleva může být podmíněna minimální hodnotou nákupu nebo jakýmikoli jinými podmínkami.

Před uplatněním kuponu postupujte tak, jak jste zvyklí. Vyberte si nákup, který budete chtít objednat a rovněž si vyberte termín doručení. Následně přejděte k pokladně, zde budete mít formulář nadepsaný “E-kupón”. Do políčka “Slevový kupón” vložte Váš kód na iTesco, který máte. Následně stačí vše potvrdit stisknutím tlačítka “Použít kód”. Vaše sleva se započítá a zlevní se Vám celý nákup.

Jak ušetřit na iTesco.cz

Nejsou to jen slevové kupóny na Tesco se kterými můžete ušetřit. Možností úspory je řada a my Vám zde ukážeme několik z nich.

Slevové kupony

Slevové kupóny jsou již zmiňovanou možností. Pokud jsou zrovna nějaké slevové kódy na iTesco.cz dostupné, naleznete je na našich stránkách, jinak je možné využít jakoukoliv další slevu. Díky slevovým kupónům na iTesco můžete ušetřit až několik stokorun z celého nákupu nebo získat dopravu zdarma.

Doprava

Díky vhodnému výběru dopravy můžete na této položce značně ušetřit. Doprava na iTesco.cz funguje tak, že její cena se odvíjí od aktuální vytíženosti a je tak dobré dopravu rezervovat včas dopředu. Nákup na poslední chvíli je určitě na iTesco.cz možný, ale již se o něco prodraží.

Club Card

Díky tesco Clubcard získáte přístup ke slevám, které jsou dostupné pouze pro členy klubu. Kartičku si lze zařídit zcela zdarma a to i online. Před jejím využitím na iTesco.cz je však nutné svoji členskou kartičku spojit s uživatelským účtem na iTesco.cz. Clubcard je možné kombinovat se slevovými kupony na iTesco.cz

Slevy

Jednoduchou a obvykle ne zcela využitou metodou jak ušetřit je nákup zlevněných produktů. Na iTesco.cz naleznete výpis slev ze všech kategorií a u nás dostanete tipy na ty nejlepší slevy, které lze na iTesco.cz využít.

Slevové akce a Black Friday na Tesco

Další slevové akce a Black Friday na Tesco se koná průběžně po celý rok a abyste je mohli využít, je nutné tyto akce hlídat. K tomu Vám pomůže náš web, kde pravidelně kromě aktuálních kupónů na Tesco zveřejňujeme i právě probíhající akce.

Další informace o obchodě

Za e-shopem iTesco stojí řetězec Tesco. Ten založil roku 1919 Jack Cohen v Londýně ve Velké Británii. Jméno své firmy vytvořil z iniciál jména T. E. Stockwela, který zásoboval jeho podnik čajem, a z prvních dvou písmen svého příjmení. Tato značka se poprvé objevila až o pět let později na čaji nazvaném Tesco Tea a v roce 1929 se tento název poprvé objevil nad dveřmi obchodu na severu Londýna. Do Čech Tesco vstoupilo v roce 1996 a za krátkou dobu se zařadilo vedle nejvýznamnějších řetězců supermarketů, prodávající vše od potravin po zboží každodenní spotřeby.

Co vše Tesco nabízí

Tesco už dávno není řetězcem zaměřeným pouze na prodej potravin a zboží běžné spotřeby. Dnes ve svých prodejnách nabízí také finanční produkty jako půjčky, konsolidace, pojištění a ClubCard kreditní kartu s až 20% návratností peněz za nákup v Tesco obchodech, nevyhýbá se ale ani obchodu s telefonními tarify či kartami, provozu benzinových pump a dalšímu. To vše propojuje věrnostní program Club Card, který vrací z každého nákupu zákazníkovi procento nazpět. Tento věrnostní program je dále spojený s akcemi, výprodeji a slevami Tesco, které jsou nejčastěji v podobě slevových kuponů Tesco, slevových poukazů Tesco a slevových kódů Tesco.

Platba a přeprava potravin z iTesco.cz

Na prodejnách Tesco lehce zaplatíte platební kartou nebo hotově, na e-shopu iTesco zaplatíte online kreditní kartou nebo kartou při dovezení zboží. Zboží je možné si nechat zaslat na uvedenou adresu za cenu 49 Kč až 99 Kč dle toho, jak rychle ho budete chtít.

 

Využít slevový kód nebo slevu na iTesco je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na iTesco není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí iTesco cashback?

  iTesco bohužel aktuálně cashback nenabízí.
 2. Jaké slevy jsou na iTesco aktuální?

  iTesco nabízí červenec 2021 například tyto slevové kódy:
  • Akční ceny na iTesco.cz
  • Aktuální slevy na vybrané produkty, slevové kupony či akce dopravy zdarma s iTesco.cz
 3. Jak uplatnit kupon na iTesco?

  Detailní instrukce, jak využít kupon na iTesco je uvedený výše.