Slevové kupóny na iTesco

Aktuální kupóny a slevy na iTesco za srpen 2019

20 x | 3.8

Britský řetězec supermarketů Tesco se v podlení době zaměřuje i na online trh a se svým eshopem iTesco.cz nabízí dopravu Vašeho nákupu, který si vyberete přes internet, až k Vám domů v klimatizovaných vozech. Cena dopravy záleží na čase, který si vyberete pro doručení svého zboží. Na Kuponeru naleznete slevové kódy na iTesco a některé další slevové akce, které Vám mohou pomoci nakoupit levněji. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
iTesco - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Online prodejce potravin iTesco.cz

Za e-shopem iTesco stojí řetězec Tesco. Ten založil roku 1919 Jack Cohen v Londýně ve Velké Británii. Jméno své firmy vytvořil z iniciál jména T. E. Stockwela, který zásoboval jeho podnik čajem, a z prvních dvou písmen svého příjmení. Tato značka se poprvé objevila až o pět let později na čaji nazvaném Tesco Tea a v roce 1929 se tento název poprvé objevil nad dveřmi obchodu na severu Londýna. Do Čech Tesco vstoupilo v roce 1996 a za krátkou dobu se zařadilo vedle nejvýznamnějších řetězců supermarketů, prodávající vše od potravin po zboží každodenní spotřeby.

Služby, akce, výprodeje a slevy iTesco

Tesco už dávno není řetězcem zaměřeným pouze na prodej potravin a zboží běžné spotřeby. Dnes ve svých prodejnách nabízí také finanční produkty jako půjčky, konsolidace, pojištění a ClubCard kreditní kartu s až 20% návratností peněz za nákup v Tesco obchodech, nevyhýbá se ale ani obchodu s telefonními tarify či kartami, provozu benzinových pump a dalšímu. To vše propojuje věrnostní program Club Card, který vrací z každého nákupu zákazníkovi procento nazpět. Tento věrnostní program je dále spojený s akcemi, výprodeji a slevami Tesco, které jsou nejčastěji v podobě slevových kuponů Tesco, slevových poukazů Tesco a slevových kódů Tesco.

Platba a přeprava potravin z iTesco.cz

Na prodejnách Tesco lehce zaplatíte platební kartou nebo hotově, na e-shopu iTesco zaplatíte online kreditní kartou nebo kartou při dovezení zboží. Zboží je možné si nechat zaslat na uvedenou adresu za cenu 49 Kč až 99 Kč dle toho, jak rychle ho budete chtít.

Slevový kupón a akční slevy na iTesco.cz

Všechny informace o novinkách, akcích, výprodejích a slevách Tesco naleznete na webu společnosti, na jejím profilu na sociálních sítích, v letácích a newsletterech. Slevy Tesco jsou tam nejčastěji v podobě slevových poukazů Tesco, slevových kuponů Tesco a slevových kódů Tesco. Některé z nich získáte i na tomto webu.