Slevové kupóny na Cerstvakava.cz

Aktuální kupóny a slevy na Cerstvakava.cz za říjen 2019

4 x | 5.0

Neumíte si představit začátek dne bez šálku lahodného „kafe"? Potom si můžete objednat kávu z celého světa v e-shopu Cerstvakava.cz. Slevy a rozumné ceny navíc dávají možnost ušetřit, a to při nákupu vlastní značky Čerstvá káva, případně takových značek jako Alfredo, Lavazza nebo Segafredo. Kromě toho si můžete pořídit rovněž kávovary, kávomlýnky či pressovače. Slevové kupóny na Cerstvakava.cz lze proto využít i na další zboží. Výhodou nákupu je rovněž rychlá doba dodání, poštovné zdarma při objednávce nad 3 000 Kč i možnost navštívit některou z kamenných prodejen. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Cerstvakava.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Obchod s kvalitní kávou

Historie e-shopu Cerstvakava.cz se začala psát v roce 2002, kdy jeho budoucí zakladatelé pořídili úspěšný čajový podnik v Praze. O rok později na tomto základě vznikl jeden z největších internetových obchodů s kávou a příslušenstvím v České republice. Ten dále poskytoval poradenství v oboru, kancelářský servis, catering a tzv. kávové dýchánky. V roce 2005 zakladatelé čajovny a obchodu rozšířili projekt o dalších 12 domén, které se zaměřovaly na prezentování informací ze světa kávy. Další zlom nastal v roce 2007. Firma připravila koncepci prodeje čerstvě pražené kávy a vytvořila novou značku kávy, Čerstvá káva. Spolu s tím vznikl i stejnojmenný e-shop, který je i zpravodajský a prodejní server s mnoha dalšími službami a informacemi. K prodeji této značky kávy byl přidružen také prodej značkových káv a příslušenství od renomovaných značek jako Alfredo, Illy, Lavazza, Segafredo, Dallmayr, Lamborghini, Vergnano apod.

Služby, výprodeje, akce a slevy Cerstvakava.cz

Aby vám firma zajistila větší pohodlí a abyste nikdy netrpěli nedostatkem kvalitní kávy, nabízí dodání do druhého dne. Stáčí jen o pracovním dni objednat do 15:30 kávu skladem a již druhý den bude u vás, popřípadě ještě tentýž den připravená v prodejně. Atraktivitu svého zboží dále zajišťuje i četnými výprodeji, akcemi a Cerstvakava.cz slevami v podobě Cerstvakava.cz slevových kuponů, Cerstvakava.cz slevových poukazů nebo Cerstvakava.cz slevových kódů.

Přeprava a platba na Cerstvakava.cz

Při osobním vyzvednutím zboží za něj zaplatíte hotově nebo kreditní kartou. Pokud budete chtít zaslat zboží na určitou adresu, zaplatíte za něj bankovním převodem, pomocí Twisto, platební kartou online nebo bankovním převodem online. Žádná z možností není zpoplatněna. Při nákupu na internetu si můžete nechat zaslat zboží na určenou adresu nebo na nějaké ze stovek nabízených odběrových míst. K tomu pomohou služby přepravců DPD (65 Kč), DPD Private (100 Kč), Expresní večerní kurýr – Praha (objednávka do 16:00, doručení do 21:00 za 69 Kč) a Kurýr – Praha (doručení do 3 hodin za 149 Kč), popřípadě firmy nabízející odběrové místa jako Zásilkova a DPD ParcelShop / Uloženka. První služba je zpoplatněná částkou 30 Kč a druhá částkou 49 Kč. Vyzvednutí zboží na prodejně je zdarma. Stejně tak je zdarma doprava za zboží v hodnotě vyšší než 3000 Kč.

Informace o kupónech a slevách na Cerstvakava.cz

Všechny informace o akcích, výprodejích, nových produktech i slevách Cerstvakava.cz naleznete na webu firmy, na jejím profilu na sociálních sítích, v letácích nebo v newsletterech. Zde jsou nejčastěji v podobě slevových poukazů Cerstvakava.cz, slevových kuponů Cerstvakava.cz a slevových kódů Cerstvakava.cz. Některé z nich najdete i na těchto stránkách.