Slevové kupóny a cashback na Benu.cz

Aktuální kupóny a slevy na Benu.cz za říjen 2019

4 x | 5.0

Prodej léků bez předpisu, doplňků stravy a drobné drogerie se přesouvá na internet a obchod Benu.cz je jedním z míst, kde si můžete takovýto sortiment objednat. Vámi nakoupené zboží si můžete nechat doručit až domů nebo využít jedno ze 198 odběrných míst lékáren Benu. Doprava nad 1 499 Kč je zdarma, za dobírku si připlatíte 15 Kč. Váš nákup může být levnější díky slevovým kódům a cashbacku na Benu.cz přes Kuponer, slevy pravidelně aktualizujeme. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Benu.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Vznik evropské sítě lékáren

Za e-shopem Benu.cz stojí evropská lékárenská síť BENU lékárny. Ta nabízí svým pacientům a zákazníkům v celé Evropě nový a moderní přístup k medicínské i preventivní péči. Vychází tím vstříc všem současným klientským požadavkům.

Tyto lékárny jsou vybavené velkými samoobslužnými zónami, ve kterých si zákazník může všechny nabízené produkty prohlédnout a nákup si za asistence zkušeného personálu či bez něj rozmyslet. Odborný personál dohlíží i na případné kontraindikace, interakce a další odborné záležitosti. Právě to dělá ze sítě lékáren BENU špičku mezi veškerou evropskou konkurencí.

Rozšíření poskytovaných služeb o eshopy Benu

Bezkonkurenční přístup k produktům zajišťuje nyní jen na území České republiky 198 lékáren, k nimž každoročně přibývá dalších 30 – 50 nových. Všechny tyto lékárny zároveň slouží také jako výdejní místa objednávek z e-shopu Benu.cz.

Atraktivnost nákupů v této síti je zajištěna i četnými akcemi, výprodeji a Benu.cz slevami, které lze uplatnit nejčastěji skrze nejrůznější Benu.cz slevové kupony, Benu.cz slevové kódy a Benu.cz slevové poukazy.

Výhody nákupu, podmínky dopravy a platby za objednávky

Za vybrané zboží lze platit na prodejně kartou či hotově. Při zaslání na zadanou adresu a objednávce online je možné platit platební kartou, skrze online benefitní brány či dobírkou. Dobírka je zpoplatněna částkou 15 Kč.

Objednané zboží si lze vyzvednou na jednom ze 198 výdejních míst nebo zaslat na adresu společností PPL či Českou poštou. V posledních dvou případech je služba zpoplatněna částkou 79 Kč. Pokud hodnota zboží přesáhla 1499 Kč, je zaslání zdarma. Zdarma je i vyzvednutí na jednom z výdejních míst.

O své stále zákazníky se Benu.cz stará také pomocí Lékové karty. Spolu s ní klient získá možnost hlídání svých lékových interakcí (vzájemné působení léků a doplňků stravy), možnost zřídit si Rodinný účet, lékárník díky němu hlídá lékové interakce v celé zákazníkově rodině. Za každou utracenu korunu při nákupu volně prodejného sortimentu získá 1 bod, který představuje budoucí slevu. Zákazník také získá možnost dosáhnout vyšších odměn a slev rychleji než díky Rodinnému účtu. Získá několikrát ročně slevové produktové kupony ušité na míru přímo jemu. Získá výhodnější ceny na vybrané produkty v lékárnách BEN, a nakonec získá i možnost poradit se s firemními odborníky po telefonu 7 dní v týdnu.

Ušetřete na Benu.cz slevovým kódem na Kuponeru

O všech výhodách, akcí, slevách Benu.cz se lze dozvědět na webových stránkách Benu.cz, na sociálních sítích, v letácích a v newsletterech. Všude tam je možné také získat slevové kupony Benu.cz, slevové poukazy Benu.cz a slevové kódy Benu.cz. Některé z nich jsou k nalezení i na těchto stránkách kuponer.cz.