Slevové kupóny a cashback na Ageo.cz

Aktuální kupóny a slevy na Ageo.cz za říjen 2019

4 x | 4.3

V internetové drogerii Ageo.cz můžete nakoupit vše od prostředků pro péči o pleť až po přípravky na úkldy domácnosti. Ageo se snaží přenést klasické drogistické zboží na internet, abyste tak ušetřil svůj čas i peníze a mohli se místo návštěvy kamenné drogerie věnovat jiným věcem. Pokud využijete aktuální slevy a kupóny na Ageo.cz, můžete navíc ušetřit. Zboží si lze nechat doručit zdarma již při objednávce nad 1 500 Kč. K celému nákupu na Ageo.cz můžete navíc kromě slevových kódů a akcí využít i cashback a nakupovat ještě výhodněji. Zobrazit celý popis

Sleva až 50 % na online drogerii Ageo.cz

Více >>

+ 2.3 % cashback

Platí do 31.10.2019
Kategorie: Drogerie, Dům a zahrada

+ 2.3 % cashback

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Ageo.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Internetová drogerie Ageo.cz

Ageo.cz je nejnovějším projekt skupiny RAM Internet Ventures. Ta svým zákazníkům již v minulosti přinesla úspěšná webové portály s názvy kuponplus.cz a jídloteď.cz. Jejím cílem je stát se největším českým online prodejcem drogerie a domácích potřeb, k čemuž jí má dopomoci široká nabídka kvalitních produktů od osvědčených dodavatelů a výborný zákaznický servis, který ochotně odpoví na každou zákazníkovu otázku. Protože není firma na trhu nováčkem, ví, že spokojenost a chuť vracet se si u svých zákazníků vyslouží jedině vysokou kvalitou všech svých služeb a poctivým přístupem. Právě to je její druhý směr, kterým se ubírá. Nejspíš právě proto je již dnes cíle mnoha lidí, kterým dojde toaletní papír, čisticí prostředek nebo luxusní parfém.

E-shop Ageo.cz nabízí pouze originální zboží přímo od výrobců a prověřených distributorů. Cenu produktů se vždy snaží tlačit co nejníže, aby si zde mohli zákazníci přijít pokaždé nejvýhodněji na to nejlepší. V tomto záměru mu pomáhají také četné akce, výprodeje a Ageo.cz slevy, které je možné aktivovat Ageo.cz slevovými kupony, Ageo.cz slevovými poukazy a Ageo.cz slevovými kódy.

Proč zvolit zorvna Ageo

Firmě však není lhostejný ani okolní svět. Jako jeden z prvních e-shopů proto nabízí možnost přispět každým nákupem na charitu dle zákazníkova výběru. Tento příspěvek navíc nestojí zákazníka ani korunu. Příspěvek zaplatí sama firma.

Zboží můžete mít doma téměř okamžitě

Zákazník může za vybrané zboží platit dobírkou, platební kartou, bankovním převodem nebo online bankingem a zboží si na vybranou adresu může poslat pomocí České pošty za 79 Kč, DPD za 89 Kč a Ageo.cz přepravou, která doručí zboží po Praze už do 90 minut, a to i o víkendu. Cena přepravy služby Ageo.cz je 149 Kč v případě expresního doručení a 59 Kč v případě, že zákazníkovi stačí doručit zboží pouze tentýž den po Praze. Dobírka je ve všech případech zpoplatněna částkou 29 Kč. V případě, že hodnota objednávky přesáhla 1000 Kč, doprava je zdarma. Firma nabízí také osobní převzetí zboží v sídle firmy. Tato služba není zpoplatněna.

Ageo.cz slevový kupón

O dalších akcích, výprodejích, novinkách a slevách Ageo.cz se může zákazník dozvědět na stránkách firmy, na jejím facebooku nebo v jejích newsletterech. K slevám takto distribuovaným patří četné slevové kupony Ageo.cz, slevové poukazy Ageo.cz a slevové kódy Ageo.cz. Některé z nich je možné nalézt i na zdejších stránkách.