Slevové kupóny a cashback na Fann.cz

Aktuální kupóny a slevy na Fann.cz za prosinec 2019

3 x | 5.0

Tisíce parfémů a druhů kosmetiky naleznete kromě kamenných parfumérií Fann i v internetovém obchodě Fann.cz. Ušetřete při nákupu s využitím slevového kupónu a cashbacku na celý nákup na Fann.cz. Využít můžete velko síť kamenných parfumérií Fann, kam Vám bude nákup doručená zdarma, nerozbalené zboží zde také můžete vrátit nebo vyměnit za jiné. Doprava až k Vám domů je zdarma při nákupu nad 700 Kč. Spojte výhody online nákupu s nejdnou z největších parfumérií v Česku a ušetřete se slevovým kódem a cashbackem na Fann.cz Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Fann.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Kamenné a internetová parfumérie Fann.cz

Firma FAnn Retail a.s. je společnost s již 26 letou tradicí. Vznikla v roce 1991 v Brně nejprve jako velkoobchod, ale posléze se prodej rozšířil i na maloobchod s dvěma kamennými parfumériemi v Brně a jednou ve slovenských Michalovcích. Takřka od počátku firma zastupuje takové luxusní značky jako Hugo Boss, Laura Biagiotti, Otto Kern a Ellen Betrix.

Dva roky po založení firmy vznikla i další kamenná parfumérie v Praze. V roce 1995 firma vybudovala centrálu v brněnských Řečkovicích a o rok později k ní přibylo několik prodejen po celé České republice a na Slovensku. Nejdůležitější byla dvoupodlažní prodejna v centru Prahy. Tím to začalo. V roce 2000 společnost FAnn spustila vůbec první internetový obchod s parfumerií v ČR a dnes provozuje 41 prodejních míst ve 20 městech České republiky a 63 prodejních míst ve 32 městech Slovenska.  

Extra nabídka FAnn

K neodolatelné nabídce luxusní kosmetiky a parfémů neodmyslitelně patří také poradenství, líčení, FANN BEAUTY CENTRA, špičkově vybavené kosmetické salóny a možnost ve vybraných parfumeriích zažít na vlastní smysly jedinečný olfaktorický zážitek s konceptem HAUTE PAEFUMERIE. Ten jako jeden z mála v ČR nabízí niche vůně, parfémy vyráběné z těch nejčistších ingrediencí. To vše je doplněno příjemnými akcemi, výprodeji a slevami FAnn získaných pomocí nejrůznějších slevových kuponů FAnn, slevových poukazů FAnn a slevových kódů FAnn.

FAnn slevy a bonus klub

O luxusní nákup se nestará pouze kvalitní zboží, ale i věrnostní program FAnn bonus klub. V tomto programu nesbíráte body, ale automaticky získáváte 10% slevu na všechno již nezlevněné zboží. V průběhu roku jste poté informováni o mnoha nejrůznějších akcích a speciálních nabídkách. K účasti na programu stačí registrace na jakékoliv kamenné prodejně, po které obdržíte FAnn Bonus Card, právě ta zaručuje slevy a účast na akcích šitých na míru. Za útratu 2 tisíce korun ročně získáte také 4x ročně Fann magazine plný tipů a novinek. K bonusovému programu náleží i VIP večírky, dárky a odměny za nákupy.

Platba a přeprava FAnn zboží

Platit za zboží můžete kartou nebo hotově v jedné z jejích parfumerií nebo kartou, převodem či dobírkou při objednání na určitou adresu. Platba není nijak zpoplatněná. K dopravě na určenou adresu můžete využít Českou poštu - balík do ruky, Českou poštu - balík na poštu, DPD nebo PPL, popřípadě osobně si zboží vyzvednout v Brně. Pokud objednáte za částku menší než 500 Kč, doprava na určitou adresu stojí vždy 80 Kč. V opačném případě je zdarma.

Novinky o FAnn slevách, kupónech a akcích

O akcích, výprodejích a FAnn slevách se dozvíte na webu firmy, na jejím profilu na sociálních sítích, z letáku nebo FAnn magazínu. Všude tam jsou k nalezení FAnn slevové kupony, FAnn slevové poukazy a FAnn slevové kódy. Některé z nich naleznete i na tomto webu.