Slevové kupóny a cashback na Fann.cz

Aktuální kupóny a slevy na Fann.cz za září 2018

Získejte 5 % z nákupu na Fann.cz zpět!

Stačí se zaregistrovat nebo přihlásit, přejít do obchodu přes Kuponer a získáte cashback.

+ 5.0 % cashback

Jak cashback funguje?
Přejděte do obchodu přes Kuponer a nakupte jako obvykle, my Vám vrátíme část peněz zpět.
Nejlepší slevy a kupóny
Fann.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Kamenné a internetová parfumérie Fann.cz

Firma FAnn Retail a.s. je společnost s již 26 letou tradicí. Vznikla v roce 1991 v Brně nejprve jako velkoobchod, ale posléze se prodej rozšířil i na maloobchod s dvěma kamennými parfumériemi v Brně a jednou ve slovenských Michalovcích. Takřka od počátku firma zastupuje takové luxusní značky jako Hugo Boss, Laura Biagiotti, Otto Kern a Ellen Betrix.

Dva roky po založení firmy vznikla i další kamenná parfumérie v Praze. V roce 1995 firma vybudovala centrálu v brněnských Řečkovicích a o rok později k ní přibylo několik prodejen po celé České republice a na Slovensku. Nejdůležitější byla dvoupodlažní prodejna v centru Prahy. Tím to začalo. V roce 2000 společnost FAnn spustila vůbec první internetový obchod s parfumerií v ČR a dnes provozuje 41 prodejních míst ve 20 městech České republiky a 63 prodejních míst ve 32 městech Slovenska.  

Extra nabídka FAnn

K neodolatelné nabídce luxusní kosmetiky a parfémů neodmyslitelně patří také poradenství, líčení, FANN BEAUTY CENTRA, špičkově vybavené kosmetické salóny a možnost ve vybraných parfumeriích zažít na vlastní smysly jedinečný olfaktorický zážitek s konceptem HAUTE PAEFUMERIE. Ten jako jeden z mála v ČR nabízí niche vůně, parfémy vyráběné z těch nejčistších ingrediencí. To vše je doplněno příjemnými akcemi, výprodeji a slevami FAnn získaných pomocí nejrůznějších slevových kuponů FAnn, slevových poukazů FAnn a slevových kódů FAnn.

FAnn slevy a bonus klub

O luxusní nákup se nestará pouze kvalitní zboží, ale i věrnostní program FAnn bonus klub. V tomto programu nesbíráte body, ale automaticky získáváte 10% slevu na všechno již nezlevněné zboží. V průběhu roku jste poté informováni o mnoha nejrůznějších akcích a speciálních nabídkách. K účasti na programu stačí registrace na jakékoliv kamenné prodejně, po které obdržíte FAnn Bonus Card, právě ta zaručuje slevy a účast na akcích šitých na míru. Za útratu 2 tisíce korun ročně získáte také 4x ročně Fann magazine plný tipů a novinek. K bonusovému programu náleží i VIP večírky, dárky a odměny za nákupy.

Platba a přeprava FAnn zboží

Platit za zboží můžete kartou nebo hotově v jedné z jejích parfumerií nebo kartou, převodem či dobírkou při objednání na určitou adresu. Platba není nijak zpoplatněná. K dopravě na určenou adresu můžete využít Českou poštu - balík do ruky, Českou poštu - balík na poštu, DPD nebo PPL, popřípadě osobně si zboží vyzvednout v Brně. Pokud objednáte za částku menší než 500 Kč, doprava na určitou adresu stojí vždy 80 Kč. V opačném případě je zdarma.

Novinky o FAnn slevách, kupónech a akcích

O akcích, výprodejích a FAnn slevách se dozvíte na webu firmy, na jejím profilu na sociálních sítích, z letáku nebo FAnn magazínu. Všude tam jsou k nalezení FAnn slevové kupony, FAnn slevové poukazy a FAnn slevové kódy. Některé z nich naleznete i na tomto webu.