Výprodejová sleva na Pilulka.cz

Výprodej posledních kusů nebo velikostí, vybraných posezónních produktů za snížené ceny. Vyberte si ze stovky nabízených produktů na eshopu Pilulka.cz a ušetříte až desítky procent z původní ceny.


Platí do 2019-05-31
Kategorie: Drogerie, Zdraví
Získat slevuSleva je bez kódu

Výprodejové ceny zdravotnického materiálu na Pilulka.cz

Obvazy a náplasti k ošetření, desinfekce, gely a spreje, vybavení lékárniček, kompresivní punčochy a fixační límce, veškeré potřeby pro pacienty s cukrovkou, inkontinenční potřeby, cvičební pomůcky, bandáže, ortézy, tlakoměry, osobní váhy, hole a berle, vyhřívací podušky, teploměry, těhotenské testy a jiné pomůcky se slevou na Pilulka.cz.


Platí do 2019-05-31
Kategorie: Drogerie, Dům a zahrada, Zdraví
Získat slevuSleva je bez kódu
Nejlepší slevy a kupóny
Pilulka - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě


O společnosti Pilulka.cz

Internetové stránky Pilulka.cz jsou technicky spravovány společností Pilulka Distribuce s.r.o., která byla založena 1. září 2008, a provozovány Pilulka Lékárnou Vinoř. Společnost Pilulka Distribuce s.r.o. spolupracuje se dvěma aliancemi lékáren, se společností CoPharm a.s., která je sdružením nezávislých lékáren v ČR s více než 180 aliančními lékárnami, a se společností TopFarma s.r.o., které je obdobným sdružením na Slovensku, jež čítá více než 100 aliančních lékáren. Počtem převyšujícím 280 lékáren je tato síť jednou ze tří největších v Česko-Slovensku. Stránky Pilulka.cz umožňují právě těmto partnerským lékárnám prodávat své zboží na internetu. Společnost Pilulka Distribuce s.r.o. je lékárenskou distribucí s povolením SÚKL k distribuci humánních léčivých přípravků. Cílem tohoto projektu je nabídnout zákazníkům možnost nákupu lékárenského a přidruženého sortimentu. Pilulka.cz si zakládá na odbornosti, což je garantováno týmem zkušených farmaceutů s vysokou profesionální odborností a přísným výběrem prodávajících lékáren, které musí splnit i ty nejpřísnější kvalitativní normy.

Zákaznický servis a výhody nákupu

Komfort nakupování je zajištěn nejen častými Pilulka.cz slevami, slevovými kupony Pilulka, slevovými poukazy Pilulka a slevovými kódy Pilulka, ale i dalšími výhodami, které pro své klienty Pilulka připravila. Mezi ně patří na 280 odběrných míst v Čechách a na Slovensku, doručení po Praze do 60 minut, odborná online pomoc, anebo Pilulka klub, věrnostní program, který jeho členům zajišťuje četné slevy a odměnu 1 % z ceny zboží při každém nákupu. Tužbám zákazníků je vycházeno vstříc také tím, že Pilulka umožňuje uplatnění téměř všech benefičních zaměstnaneckých programů, které je možné v Čechách získat (Sodexo, Edenred, Benefit Plus, Gallery βeta, Benefity). Pro ty, kterým není umožněno využít benefity, je dána možnost platit hotově v prostorách lékárny, dobírkou (39 Kč), on-line platebními kartami, bankovním převodem nebo on-line bankovními převody, které umožňují některé z bank. Po zaplacení je zboží možné získat osobním odběrem zdarma v lékárnách nebo v Zásilkovně (od 39 Kč). Zboží je také možné zaslat na zadané adrese, kam ho doveze Pilulka auto. Jeho cena začíná na 69 Kč a při nákupu nad 999 Kč je doprava zdarma. Další možnost je PPL nebo Česká Pošta. Obě jsou za 79 Kč a při nákupu nad 999 Kč je i v tomto případě doprava zdarma.

O dalších službách, sezónních slevách a akcích se může klient dozvědět v aliančních lékárnách nebo na stránkách Pilulka.cz či v newsletterech, které obsahují četné slevy Pilulka, Pilulka slevové kupony, Pilulka slevové poukazy a Pilulka slevové kódy, z nichž část je možné nalézt i na tomto webu.

Slevový kód Pililka.cz

Na Kuponeru pro Vás vybíráme slevové akce, které stojí zato využít a udržujeme nabídku slevových kódů na Pilulka.cz. Využití slevových poukazů je jednoduché.

  • Vyberte si slevový kupón, který chcete využít
  • Aktivujte slevový poukaz a zkopírujte si kód kupónu
  • Vložte slevový kupon na určené místo na Pilulka.cz