Eyerim.cz

Slevové kupóny a cashback na Eyerim.cz

Aktuální kupóny a slevy na Eyerim.cz za září 2020

3 x | 5.0

Eyerim.cz je internetový obchod, který nabízí sluneční a dioptrické brýle, stejně jako brýle pro různé sportovní aktivity jako cyklistika, běh nebo lyžování. Slevové kódy na Eyerim.cz dovolují ušetřit při nákupu kvalitních brýlí značek Ray-Ban, Arnette nebo Nike. Nižší ceny pak zajišťuje také poštovné zdarma na všechny produktu a navíc máte 30 dnů na vrácení zboží. Pohodový nákupu vyjma Eyerim.cz slev zaručuje i možnost využít virtuální zrcadlo, kdy se jednoduše vyfotíte a brýle si můžete vyzkoušet i na dálku. Budete tedy vědět, zda vám padnou. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na Eyerim.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Eyerim.cz

Specialista na optiku a brýle Eyerim.cz

E-shop Eyerim vznikl v roce 2014 na Slovensku a dnes mají tyto stránky dalších 14 jazykových mutací pro trhy, kam Eyerim dodává. Jedním z nich je i Česká republika, ve které má adresu Eyerim.cz. Tento e-shop přináší klientům nedostižný výběr značkových slunečních a dioptrických brýlí za nejnižší možné ceny. Na Eyerim.cz je možné nalézt pod jednou střechou všechno od klasik jako Ray-Ban a  Car­rera přes Oak­ley a Prada až po kolek­ce menších nezávis­lých výrob­ců. Všechny brýle jsou 100% originál.

Bezkonkurenční ceny prodávaného zboží jsou zajišťovány také četnými akcemi, výprodeji a Eyerim.cz slevami, které je možné uplatnit v podobě Eyerim.cz slevových poukazů, Eyerim.cz slevových kuponů a Eyerim.cz slevových kódů.

Co se hodí vědět před nákupum

O své zákazníky se tento e-shop dále stará nadstandardní dobou vrácení bez udání důvodu, která dosahuje 30 dnů, přičemž vrácení je zdarma. Zdarma je i doprava do všech zemí Evropské unie včetně Norska.

Za objednané zboží lze na e-shopu Eyerim.cz platit dobírkou, GoPay, PayPal, Bitcoin a kreditními kartami MasterCard, Maestro, Visa a American Express. Žádná z těchto plateb není zpoplatněná. Zboží lze odeslat pouze na zákazníkem určenou adresu, bez možnosti jiného výdejního místa. To ale e-shop Eyerim.cz vynahrazuje tím, že je veškerá doprava službou PPL zcela zdarma.

Nejpopulárnější produkty drží e-shop vždy skladem a jsou odeslány do 24h. U těchto produktů je značka „Odeslání do 24h“. Ostatní produkty jsou zpravidla dodány do 10 pracovních dnů. Neboť Eyerim.cz dodává pouze kvalitní výrobky, za kterými si může stát, na všechny z nich dává záruku 2 roky.

Reklamace je zcela jednoduchá. Zakoupené zboží je třeba pouze pečlivě zabalit, nejlépe do původního obalu, a odeslat na adresu firmy. Po kladném zhodnocení reklamace bude vyměněný produkt bezplatně zaslán na adresu zákazníka.

Slevový kupón a slevy Eyerim.cz

Informace o nových produktech, četných akcí, výprodejích a slevách Eyerim.cz lze najít na webových stránkách, sociální síti, v letácích nebo v newsletteru. Slevy Eyerim.cz jsou zde nejčastěji v podobě slevových kuponů Eyerim.cz, slevových poukazů Eyerim.cz a slevových kódů Eyerim.cz. Některé z těchto slev je možné nalézt i na těchto webových stránkách kuponer.cz.

Časté otázky a odpovědi

Nabízí Eyerim.cz cashback?

Eyerim.cz aktuálně cashback nabízí.

Jaké slevy jsou na Eyerim.cz aktuální?

Eyerim.cz nabízí září 2020 například tyto slevové kódy:
  • 20 % slevový kód na všechny dioptrické čočky s Eyerim.cz
  • Poštovné zdarma na Eyerim.cz
  • Sleva až 35 % na brýle od Eyerim.cz

Jak uplatnit kupon na Eyerim.cz?

Detailní instrukce, jak využít kupon na Eyerim.cz je uvedený výše.

Kupóny a slevy na Eyerim.cz, kterým nedávno vypršela platnost