Slevové kupóny a cashback na Butlers.cz

Aktuální kupóny a slevy na Butlers.cz za říjen 2019

4 x | 5.0

Dopřejte si domov svých snů s doplňky a vybavením pro domácnost na Butlers.cz. Specialista na dekorace a doplňky, které promění Vaši domácnost v útulné a kouzelné místo. Využíjte cashback, slevy a aktuální kupóny na Butlers.cz a nakupujte výhodněji, ušetřit můžete na každém nákupu. Doprava zdarma v případě objednávky běžného zboží je podmíněna částkou 2 000 Kč, v případě nábytku a dalších objemnějších nákupů je částka pro dopravu zdarma stanovena na 20 000 Kč. Objevte nový svět na Butlers.cz Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

500 až 3000 Kč slevové kódy na vybrané produkty na CZC.cz

Více >>

Nejlepší slevy a kupóny
Butlers.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Jak vznikl obchod Butlers

Historie společnosti Butlers spadá až do roku 1829. Tehdy byl v Německu ve městě Neuss pod značkou Josten otevřen obchod, který poskytoval zákazníkům zboží pro domácnosti. Teprve v roce 1999 otevřeli jeho zakladatelé, rodina Josten, obchod Butlers ve městě Kolín nad Rýnem v téže zemi. V následujících letech otvírali další a další pobočky nejen v Německu, ale i v dalších částech Evropy, a nakonec i po celém světě. V roce 2011 představili své produkty také na internetu. V České republice zahájila firma prodej v roce 2012. V Praze začala úspěšně konkurovat obchodu Ikea s interiérovým designem za příznivou cenu.

Butlers představuje svěží nabídku atraktivního designového zboží pro domov. V jeho obchodech můžete najít nábytek, dekorace, vybavení pro kuchyň a nejrůznější doplňky pro obývací pokoj, jídelnu, koupelnu nebo venkovní prostory. V Butlers každý zákazník najde vše pro milovníky kvalitního a atraktivního bydlení.

Slevy Butlers ve věrnostním programu

Pro příjemný zážitek z nákupu jsou pro vás připravené nejen atraktivní produkty za příjemnou cenu, ale i věrnostní program. Po neplacené registraci na prodejně nebo na webu obdržíte kartu věrnostního programu, která umožňuje získat všechny výhody věrnostního programu. Na tuto kartu se ukládají věrnostní body za každý nákup (za každých 100 Kč 10 bodů), které přinášejí další slevy nebo kredit na následující nákup. Za 500 bodů získáte 3% slevu nebo kredit 50 Kč na další nákup, za 1000 bodů 10% slevu nebo 150 Kč, za 1500 bodů 15% slevu nebo 500 Kč a za 2000 bodů 25% slevu nebo 1000 Kč.

Věrnostní program dále umožňuje nakupovat zboží za speciální slevy Butlers, slevové kupony Butlers, slevové poukazy Butlers nebo slevové kódy Butlers. Butlers také poskytuje v rámci věrnostního programu 15% slevu na jeden nákup všem, kdo se nejpozději před 60 dny vzali. S věrnostním programem je spojena i dvojnásobná doba rezervace na vybrané výrobky, tj. až 14 dní. A pokud vyplníte v registračním formuláři datum narození, čeká vás vždy tento den milé překvapení.

Platba a doprava v obchodech Butlers

Za zakoupené zboží můžete platit kartou nebo hotově v kamenných obchodech a kartou, převodem nebo dobírkou na internetu. Dobírka je zpoplatněna částkou 40 Kč pro dopravu DPD a Českou poštou a částkou 60 Kč pro dopravu Toptrans.

Při koupi na internetu nebo při koupi větších kusů nábytku máte možnost použít přepravu na zadanou adresu. Doba dodání se obvykle pohybuje od 3 dní do 10 s při sjednání České pošty nebo DPD. Pokud objednáte nábytek, doprava může trvat až 21 dní dle popisu u produktu. Cena dopravy vyjde pro balíky do 50 kila na 99 Kč (Česká pošta do ruky) a na 89 Kč (DPD). Doprava za balíky nad 50 kg je zpoplatněna částkou 599 do 1790 Kč dle váhy a toho, jaké služby spojené s dopravou si objednáte (vynesení do patra, sestavení atd.). Doprava zdarma je u běžného sortimentu při objednávce nad 2000 Kč a u nábytku při objednávce nad 20 000 Kč.

Informace o slevách a slevových kupónech Butlers.cz

O četných akcích, výprodejích a Butlers slevách se můžete dozvědět ze stránek společnosti, na jejím profilu na sociálních sítích nebo z newsletterů. Tam můžete najít početné Butlers slevové kupony, Butlers slevové poukazy a Butlers slevové kódy. Některé z nich naleznete i na tomto webu.