Slevové kupóny a cashback na Moebelix.cz

Aktuální kupóny a slevy na Moebelix.cz za září 2021

16x  |  4.9

Vybevte si svůj domov novým nábytek z řetězce prodejen Mobelix, vše můžete provést jednoduše i přes internet na Mobelix.cz a navíc můžete ušetřit se slevovým kuponem a cashbackem na Mobelix.cz. Kromě samotného nákupu kvalitního nábytku nabízí Moebelix.cz i možnost plánování a návrhu vašeho vysněného domova. Při nákupu menších kousků z Moebelix.cz můžete využít doručení prostřednictvím pošty za 149 Kč nebo při nákupu objemnějších kusů lze využít i dopravu zprostředkovanou přes Moebelix.cz, která je při objednávce nad 30 000 Kč zcela zdarma. Využíjte slevové kódy a cashback na Moebelix.cz, aby vaše nákupy byly ještě příjemnější a hlavně výhodnější. Moebelix.cz nabízí více než 14 poboček po celé ČR, kde si můžete nábytek prohlédnout a při objednávce z eshopu lze využít i slevový kód 100 Kč na první nákup! Nakupujte výhodněji se slevami na Moebelix.cz přes Kuponer.


Přihlaste se a získejte peníze zpět za nákupy ve vybraných obchodech

Jak ušetřit na Moebelix.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Moebelix.cz

Slevy a kupóny na Moebelix.cz

Moebelix.cz je specialista na vybavení vašeho domova kvalitními sedačkami a dalším nábytkem. Na Kuponeru najdete nejnovější slevové akce, které Moebelix.cz nabízí na jednom místě a navíc můžete na celém nákupu i výrazně ušetřit díky cashbacku, tedy vrácení části z nákupní ceny zpět, na Váš bankovní účet. Slevové kódy na Moebelix.cz denně aktualizujeme a přinášíme Vám tak největší a ucelenou nabídku slev na produkty, které udělají za Vašeho bytu hezčí místo k životu.

Jak uplatit slevový kód na Moebelix.cz?

Našli jste slevový kupon na Moebelix.cz a nevíte jak jej uplatnit. Je to jednoduché, stačí v posledním kroku objednávky, před odeslání objednávky vyplnit položku formuláře s názvem „Kód slevy / číslo poukázky” Vaši kupónem a stisknout na tlačítko pro pokračování (šipka hned vedle políčka formuláře), slevový kupón by se Vám poté měl načíst a započítat do konečné ceny nákupu.

Formulář pro vložení slevového kódu se nachází v druhém kroku objednávky, tedy jakmile se přihlásíte (nebo můžete zvolit nákup bez registrace), hned pod dodací adresou a fakturačními údaji.

Jak ušetřit na Moebelix.cz

Existuje mnoho způsobů jak na Moebelix.cz ušetřit. My Vám v duchu naší mise „pomoci ušetřit na online nákupech” představíme několik možností, jak nakoupit Vaše vysněné vybavení a nábytek z Moebelix.cz levněji.

Slevové kódy

Zaměřujeme se především na slevové kódy, proto je tato možnost prezentována, jako první. Pokud najdete na Kuponer.cz slevový kód na Moebelix, můžete jej uplatnit podle postupu popsaného výše. Výše slevy záleží vždy na dané akci. Je také možné, že žádné slevové kupóny v aktuální nabídce nenajdete, přesto můžete využít některou z následujících možností úspory nebo jejich kombinaci.

Cashback

Cashback lze využít na každý nákup. Jedná se o službu, díky které Vám vždy vrátíme při nákupu přes Kuponer.cz několik procent z ceny objednávky na Moebelix.cz zpět, na Váš bankovní účet. Cashback se načte nejpozději do 48 hodin od odeslání objednávky, pokud se tak nestane, neváhejte nás kontaktovat, situaci jistě vyřešíme a cashback Vám připíšeme zpětně! Jak konkrétně postupovat?

 • Nejprve se zdarma zaregistrujte u nás na Kuponer.cz.

 • Přes příslušný odkaz přejděte do e-shopu a zde učiňte objednávku tak, jak jste zvyklí.

 • Během několik hodin Vám bude určité procento z utracené částky připsáno na Kuponer účet.

 • Ušetřené finance si je možné nechat ihned zaslat na svůj bankovní účet. 

Slevy

Kromě kupónů a cashbacku na Moebelix.cz nabízíme také slevy a akce. Jedná se o aktuálně zvýhodněné nabídky, které jsou na Moebelix.cz dostupné a často jsou finančně výhodnější než jiný nákup stojeného zboží u konkurence. Aktuálním slevám věnujte pozornost především v případě, pokud již víte, co chcete nakoupit. Pokud nenajdete slevu na Váš vybraný produkt, můžete si prohlédnout také akce podobných obchodů, jako je ScontoJena nebo Asko.

Doprava

Menší kusy zboží Vám mohou být dopraveny s pomocí České pošty za cenu 149 Kč. Větší a objemnější nákupy Vám mohou být dopraveny skrze vlastní dopravu od Moebelix, která je však zpoplatněná již vyšší částkou v závislosti na hodnotě nákupu. Pokud však nakoupíte nad 30 000 Kč, tak je i doprava přes Moebelix.cz zcela zdarma.

Na dopravě můžete také ušetřit při volbě vyzvednutí zboží na pobočce. Jakmile bude zboží připraveno, můžete si pro ně dojet a tato doprava je zcela zdarma. Zkontrolujte si tedy, zda je některá z poboček Moebelix blízko Vašeho bydliště (výpis poboček Moebelix je níže), na dopravě můžete ušetřit i několik tisíc korun!

Členská kartička

Pokud si založíte kartu výhod Moebelix, získáte řadu výhod a slev na Vaše budoucí nákupy. Jedná se o výhody jako:

 • Narozeninový slevový kupon 10 % na Moebelix na celý nákup.

 • Speciální akce a slevy, přímo pro Vás.

 • Uvítací bonus ve výši slevy 250 Kč při nákupu nad 1 500 Kč.

 • Uvítací bonus ve formě slev na vybrané produkty Moebelix.

 • Možnost zapojit se do bodového systému, díky kterému získáte peníze zpět za nákupy (lze kombinovat s cashbacekm od nás).

Black Friday (černý pátek) Moebelix

Stejně jako většina obchodníků, tak i Moebelix nabízí každoroční slevy na své produkty v akci Black Friday, neboli česky Černý pátek na Moebelix.cz. Slevy dosahují několika desítek procent a rozhodně se jim vyplatí věnovat pozornost. Slevy z Black Friday v kombinaci s cashbackem a slevovým kupóny mohou být velice zajímavé!

Tipy, jak ušetřit na Moebelix.cz

Možností, jak ušetřit za vybavení interiéru, tedy za kvalitní sedačky a další nábytek, existuje ještě o něco více. Máte tedy i další možnosti, kterými si můžete jednoduše zajistit zajímavou finanční úsporu. Pokud se kupříkladu přihlásíte k odběru novinek, získáte uvítací poukaz v hodnotě 150 Kč (při nákupu nad 300 Kč). Navíc budete mít přístup ke slevovým kupónům, sezónním slevám, výhodným nabídkám, ale také ke článkům se zajímavým obsahem. 

Co najdete na Moebelix.cz?

Moebelix je jeden z největších řetězců s vybavením pro domov u nás. Najdete zde všemožné dekorace a doplňky do domácnosti, ale především nábytek a sedací soupravy ve skvělém poměru ceny/výkon. Sortiment Moebelix.cz zahrnuje vybavení ložnice, obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, ale pořídíte zde i osvětlení textilní dekorace.

V čem se Moebelix.cz liší od konkurence?

Moebelix si získal oblibu Českých zákazníků především díky svému skvělému poměru ceny/výkon za své produkty. Najdete zde velice kvalitní sedací soupravy a vybavení domácnosti za skvělé ceny. Pokud lze v něčem hledat opravdu výhodu oproti konkurenci budou to asi sedací soupravy, které Moebelix nabízí v široké nabídce a za skvělé ceny.

Výhodou také může být doprava zdarma při nákupu nad 30 000 Kč, tento benefit byste u některých konkurentů hledali marně. Mezi hlavní konkurenty patří Ikea, Sconto, Jena nebo Asko.

Odstoupení od smlouvy a reklamace na Moebelix.cz

Objednali jste si nábytek a zjistili jste, že to není pravé „ořechové“? V tom případě jej můžete vrátit do 14 dnů od jeho převzetí, což platí všeobecně pro nákupy v internetových obchodech. Jak konkrétně postupovat při odstoupení od smlouvy na Moebelix.cz?

 • Zboží důkladně zabalte, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. 

 • Ke zboží je nutné přiložit vyplněný formulář o vrácení zboží, ve kterém určitě nezapomeňte vyplnit číslo účtu, aby Vám mohly být peníze vráceny (vyberete-li si tedy tuto možnost, zboží lze také vyměnit za jiné).

 • Zboží byste měli zaslat doporučeně, a to na adresu: E-shop Möbelix Plzeň, Folmavská 1270/12, 301 00, Plzeň.

V případě vad, které se projeví do 24 měsíců od zakoupení daného produktu, můžete navíc přistoupit k reklamaci. Postup je velmi podobný odstoupení od smlouvy. Při kontaktu s prodejcem uveďte důvod reklamace na Moebelix.cz, aby byl celý proces jasnější. Zatímco v případě odstoupení od smlouvy budou Vaše nároky vyřízeny do 14 dnů, reklamaci prodejce musí vyřešit do 30 dnů. 

Pobočky Moebelix

Moebelix nabízí aktuálně 14 kamenných poboček po celé české republice, kde si můžete zboží vybrat, koupit nebo si pro ně třeba jen přijet při nákupu přes e-shop. Jedná se o tyto pobočky:

 • Möbelix Brno na adrese Splaviská 1154

 • Möbelix Jihlava na adrese Ulice Vrchlického 5826/74

 • Möbelix České Budějovice na adrese Strakonická 1278

 • Möbelix Karlovy Vary na adrese Obchodní ul. 102

 • Möbelix Liberec na adrese K Bauhausu 612

 • Möbelix Most na adrese Velebudická 3270

 • Möbelix Olomouc na adrese Kafkova 464/33

 • Möbelix Ostrava na adrese Horní 79

 • Möbelix Pardubice na adrese Poděbradská 298 - vedle Globusu

 • Möbelix Plzeň na adrese Folmavská ul. 1270/12

 • Möbelix Praha Stodůlky na adrese Nárožní 1390/4

 • Möbelix Praha Vysočany na adrese Kolbenova 50

 • Möbelix Ústí nad Labem na adrese K zahrádkám 4

 • Möbelix Zlín na adrese Třída 3. května 1300

Kontakty 

Pokud chcete prodejce kontaktovat, můžete tak učinit skrze kontaktní centrum, případně je možné využít e-mail SHOP@MOEBELIX.cz či volat call centrum, a to na telefonním čísle +420 519 789 811 (každý den v týdnu od 9:00 do 18:00)

Využít slevový kód nebo slevu na Moebelix.cz je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na Moebelix.cz není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí Moebelix.cz cashback?

  Moebelix.cz aktuálně cashback nabízí.
 2. Jaké slevy jsou na Moebelix.cz aktuální?

  Moebelix.cz nabízí září 2021 například tyto slevové kódy:
  • 20 % slevový kód na židle do jídelny s Moebelix.cz
  • 150 Kč slevový voucher pro váš nákup nad 300 Kč na vaši emailovou adresu
  • Aktuální slevové letáky s Moebelix.cz
 3. Jak uplatnit kupon na Moebelix.cz?

  Detailní instrukce, jak využít kupon na Moebelix.cz je uvedený výše.