Gearbest.com

Slevové kupóny a cashback na Gearbest.com

Aktuální kupóny a slevy na Gearbest.com za listopad 2020

4 x | 5.0

Jeden z nejoblíbenějších čínských obchodů, který rozváží své zboží po celém světě za minimální cenu dopravy, to je Gearbest.com. Sortiment obchodu zahrnuje obrovskou škálu produktů, od drobné elektroniky, přes notebooky a telefony až po oblečení a obuv. Cena dopravy není fixní, závisí na zboží, které nakupujete, ale obvykle se pohybuje od desítek centů až po jednotky dolarů. Nevýhodou může být poměrně dlouhá čekací doba na dodání zboží. U nás naleznete aktuální slevové kódy na Gearbest.com, probíhající slevové akce a především cashback na celý Váš nákup. Zobrazit celý popis

Až 55 % okamžité slevy na vybrané produkty s Gearbest.com

Více >>

až 7.5 % cashback

Platí do 31.10.2022
Kategorie: Elektronika, Oblečení a boty, Drogerie, Zdraví, Dům a zahrada, Sport

až 7.5 % cashback

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na Gearbest.com

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Gearbest.com

Jak ušetřit na GearBest?

Při nákupu z Číny lze ušetřit už jen díky nízkým pořizovacím cenám, které jsou pro Evropany obvykle velmi příznivé. Zákazníci ze „Starého kontinentu" zároveň nemusí u velkého množství zboží platit poštovné. Ušetřit na GearBest i v dalších čínských e-shopech lze i tím, že si budete hlídat celkovou cenu objednávky. U zboží do 22 eur se totiž neplatí DPH, a pokud objednáte balík za méně než 150 eur, netýká se vás ani placení cla.

Právě GearBest přitom disponuje sklady v několika zemích Evropské unie, a to včetně ČR (viz níže), takže se placení poštovného DPH i cla můžete vyhnout úplně. K tomu všemu existují různé slevové akce, z nichž nejznámější se odehrávají 11. listopadu (tzv. Single's Day). V tento den mohou dosahovat slevy v čínských obchodech až 90 %. Nákup v Orientu se proto může opravdu vyplatit.

Možnosti dopravy a platba zboží

Musíme předeslat, že na GearBest.com lze nastavit jako jazyka (Language) češtinu. Ta sice není dokonalá (Google překladač), ale nákup určitě usnadňuje. V každém případě se musíte nejprve zaregistrovat a vytvořit si účet. Následně si můžete vybrat z obrovské množství zboží od elektroniky a oblečení, přes hračky a hodinky až po vybavení pro dům a zahradu či parfémy. To vše a mnohem více najdete na GearBest. Dopravu lze každopádně řešit několika způsoby:

  • Unregistred Air Mail. Naprostou většinu levného zboží lze objednat s tímto označením. Doprava je zdarma a doba dodání činí maximálně 30 pracovních dní. Zásilka však nemá sledovací číslo, takže neuvidíte, kde se aktuálně nachází.

  • Registres Air Mail. U této možnosti už sice dopravu platíte, ale většinou se jedná pouze o pár dolarů. Doba dodání činí až 28 dní, balík tedy může být u vás o něco málo dříve. Navíc má zásilka sledovací číslo.

  • Priority Line. Tento způsob dopravy může být rychlejší, ale můžete za něj zaplatit třeba až přes 10 dolarů. Na druhou stranu si lze často zboží nechat poslat z EU skladu, takže budete mít DPH a clo zdarma při jakékoli ceně zboží!

  • Expedited Shipping. Poslední způsob dopravy. GearBest nabízí možnost rychlého doručení z Číny, takže zboží u vás může být z východní Asie za 3 až 8 pracovních dní. Na druhou stranu se cena dopravy může u dražších výrobků vyšplhat až na mnoho desítek dolarů.

Poslední věc, kterou si musíte ujasnit před odesláním objednávky na GearBest – platbu. Ačkoli tento e-shop preferuje internetový platební systém PayPal (na rozdíl třeba od AliExpress), lze zaplatit i kartou. Pokud máte u vaší banky povoleny platby na internetu (není to samozřejmost!), stačí vyplnit vaše jméno (Card Holder), číslo karty (Card Number), měsíc a rok expirace (Expiration Month, resp. Expiration Year) a bezpečnostní kód (Security Code), což je trojčíslí na zádní straně karty.

Clo a další možné komplikace

Při objednání zboží z Číny můžete platit DPH (21 % z celkové částky), nebo clo (10 až cca 15 %). To sice může být pár dolarů, ale u dražších nákupů se může cena navýšit o poměrně vysokou částku. Tento problém však můžete vyřešit, nakoupíte-li ze skladu v Evropské unii, neboť pak se vás DPH ani clo týkat nebude při jakékoli částce (viz níže).

Další možnou komplikací je kvalita zboží, která bývá obecně v čínských e-shopech považována za nevalnou. Musíme však podotknout, že to ani zdaleka nebývá pravidlem. Někteří zákazníci mají obavy také z poškození zboží během dlouhé cesty. Rovněž v tomto případě vás ale musíme uklidnit, neboť GearBest se zaměřuje na kvalitní zabalení elektroniky i křehčích produktů.

Slevy a slevové kupóny na GearBest

Čeští zákazníci jsou zvyklí od tuzemských prodejců na nejrůznější slevové akce. Na ty se samozřejmě zaměřují i čínští prodejci, a to nejen ve výše zmíněný svátek Single's Day. Slevové kódy na GearBest ostatně naleznete i u nás. Kromě slev na GearBest lze navíc využít i tzv. cashback, kdy vám vrátíme část peněz z nákupu zpět. Stačí se  u nás pouze zaregistrovat, pak vstoupit na e-shop skrze naše stránky a nakoupit v něm. Není to tedy vůbec nic složitého.

Sledování zásilky z GearBest

Jak už je uvedeno výše, vyberete-li si dopravu zdarma (Unregistres Air Mail), zásilku nelze sledovat. To sice není takový problém, ale někteří zákazníci jsou raději, pokud vědí, kde se jejich balík právě nachází. Zvláště, putuje-li k nim až z Dálného východu. Sledování zásilky z GearBest je tedy možné pouze, jestliže si nevyberete dopravu zdarma. Následně ale můžete využít kupříkladu stránku 17track.net, na níž stačí uvést číslo zásilky a budete ihned vědět, kde se aktuálně nachází. Sledování zásilky z Číny zkrátka také není problém.

Reklamace na Gearbest.com

Při objednávce z e-shopu se samozřejmě může něco pokazit. Někdy je např. zboží poškozené, jindy nemusí objednávka dorazit kompletní. V takových případech vše nafoťte a do 3 dnů kontaktujte Centrum podpory (Support Center). Následně klikněte na Returns & Exchange a vyberte kategorii, která odpovídá vašemu problému. Budou vám dány instrukce, co přesně dělat. V průběhu komunikace s Centrem podpory pro přehlednost vždy uvádějte číslo objednávky a kód produktu (SKU), které najdete v potvrzovacím e-mailu.

Skladiště Gearbest v Evropě

Zákazníci ze Západu nejsou pro čínské e-shopy zanedbatelní. Proto stále častěji otevírají nová skladiště v Evropě. Pokud si zboží objednáte z EU skladu, nebudete kromě poplatků za dopravu platit nic dalšího. Pří nákupu zboží ze zemí Evropské unie se totiž neplatí DPH ani clo. Jak si ale zboží z EU skladu objednat? Při způsobu platby stačí na řádku Priority Line vybrat buď EU Priority Line anebo EU Express. Skladiště pro Evropu ovšem nemají všechno zboží, jež e-shop nabízí, takže ne u každého produktu tuto možnost naleznete.

GearBest je jeden z mála čínských e-shopů, který má sklad i v České republice (označení EU-5) a zboží z něj odesílá i českým zákazníkům. Doba doručení přitom činí 2 až 7 dnů, na druhou stranu bývají občas ceny vyšší než u jiných skladišť pro Evropu a nabídka je poněkud omezená. Navíc stále platí, že vlastně nakupujete z Číny, takže nemáte stejná práva a povinnost jako při nákupu v tuzemském e-shopu (např. českou záruku) a vše musíte řešit s čínskou podporou (viz výše).

Další tipy a rady pro nákup na GearBest.com

Především si prohlédněte stránku se zbožím od začátku do konce, protože tu najdete spoustu užitečných informací o daném produktu. Pořádně se tedy podívejte na fotogalerii a prostudujte si popisek a parametry (především u oblečení tabulku velikostí). Pak totiž minimalizujete riziko, že obdržíte zboží, které vám nakonec nebude vyhovovat. V detailech produktů navíc naleznete i hodnocení a recenze předešlých zákazníků, jež si rovněž stojí za to prohlédnout. Vypovídají totiž o kvalitě jednotlivých produktů.

Časté otázky a odpovědi

Nabízí Gearbest.com cashback?

Gearbest.com aktuálně cashback nabízí.

Jaké slevy jsou na Gearbest.com aktuální?

Gearbest.com nabízí listopad 2020 například tyto slevové kódy:
  • Výprodej spotřební elektroniky s Gearbest.com
  • Slevové kupony a slevy na vybrané produkty s Gearbest.cz
  • Výprodej mobilních telefonů a příslušenství s Gearbest.com

Jak uplatnit kupon na Gearbest.com?

Detailní instrukce, jak využít kupon na Gearbest.com je uvedený výše.

Kupóny a slevy na Gearbest.com, kterým nedávno vypršela platnost