Slevové kupóny a cashback na Aliexpress.com

Aktuální kupóny a slevy na Aliexpress.com za září 2021

12x  |  4.3

Aliexpress.com je jedním z největších internetových obchodů a zároveň největší obchod, který dováží zboží z Číny s dopravou po celém světě doslova za pár korun. Zajímavostí je, že obchod jako takový se nezaměřuje na zákazníky z Číny, ale primírně na zahraniční nakupující. Značnou nevýhodou může být dlouhá čekací doba na Vaši zásilku. S využitím slev a kupónů můžete přes Kuponer.cz na Aliexpress.com ušetřit, vyplatí se také využít cashback a získat několik procent z utracené částky na Aliexpressu zpět, na bankovní účet.


70 % obrovské slevy s Aliexpress.com

Výprodej napříč celým eshopem s Aliexpress.com. Výběr z milionů produktů od staisíců výrobců. Nakupujte mobilní telefony, a příslušenství, notebooky, tablety, produkty audio, video, interní a externí úložiště, oblečení, produkty pro domácnost a zahradu, a spoustu ostatního zboží nyní levněji.

až 6.1 % cashback

Přihlaste se a získejte peníze zpět za nákupy ve vybraných obchodech

Kolik Vám vrátíme?


2 % na kategorie audio, video, mobily, PC, notebooky, tablety, interní a externí uložiště
6,1 % na kategorie domácnost a zahrada, příslušenství pro mobilní telefony, oblečení
4,6 % na vše ostatní

Cashback se vztahuje na celý nákup bez DPH

Jak ušetřit na Aliexpress.com

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Aliexpress.com

Jak ušetřit na AliExpress?

AliExpress je internetové tržiště (spojuje prodejce s nakupujícími), které láká (nejen) české zákazníky na příznivé ceny, které mohou být až o polovinu nižší než v Evropě. Navíc se u celé řady zboží neplatí poštovné. Pokud si objednáte balík do 22 eur, nebude se vás týkat ani DPH a při objednávce do 150 eur se neplatí clo. Nákup z AliExpress je tedy skutečně výhodný. Nakupující ale mohou využít také slevové akce či cashback (viz níže), což ceny ještě snižuje, případně nakoupit 11. 11., tedy na svátek Single's Day, kdy mnoho prodejců zlevňuje až o 90 %!

Možnosti dopravy a platby zboží

Jak už jsme uvedli, při dopravě z AliExpress je u velkého množství zboží dobírka zdarma (tzv. Free Shipping). Obecně totiž platí, že doprava z Číny je dotována tamní vládou. Poštovné tedy pravděpodobně platit nebudete.  Na druhou stranu se značně liší doba dodání zboží (Delivery Time), která se může pohybovat mezi několik dny až po dva měsíce.

Co se týče placení, AliExpress aktuálně nepodporuje PayPal. Zvolit tedy lze platbu kartou, jež ale není nijak složitá. U banky stačí mít povolené platby kartou na internetu a v e-shopu vyplnit číslo karty (Card number), datum expirace (Expiry date, na kartě Valid Thru), bezpečnostní trojmístný kód (Security code, jenž se vyskytuje na zadní straně karty) a jméno držitele (Cardholder name).

Naopak na Aliexpress nelze platit skrze tzv. Paysafecard, tedy přes kartu, jejíž držitel nemusí mít zřízen bankovní účet, neboť si ji lze pořídit na mnoha místech a dobíjet na terminálech. Na druhou stranu po platbě kartou na AliExpress vám bude nabídnuta možnost založení účtu na AliPay, takže příště už nebudete muset údaje znovu vyplňovat a nákup bude o to rychlejší.

Clo na AliExpress a další možné komplikace

Pokud bude objednávka z AliExpress stát více než 22 eur, zaplatíte DPH, tj. 21 % z celkové částky, a nad 150 eur vzniká povinnost zaplacení cla – zhruba 0 až 14 %. Pokud učiníte nákup za mnoho set eur, nic samozřejmě nenaděláte, nicméně vyberete-li zboží za 151 eur, raději ještě nad objednávkou popřemýšlejte. V takovém případě je totiž škoda platit clo navíc.

Mezi další možné komplikace můžeme počítat kvalitu zboží, která není vždy nejlepší, což ale neznamená, že dostanete automaticky „šunt". Naopak mnoho produktů je kvalitních. Na druhou stranu fotky u některých prodejců mohou být pouze orientační, takže se objednaný produkt může lišit. V tomto a dalších případech (např. při nedoručení zásilky) ovšem můžete na webu Založit spor (Open dispute), a to v sekci Pomoc (Help) a Spory a ohlášení (Disputes & Reports). Reklamace na AliExpress přitom obecně bývají vyřízeny férově.

AliExpress v češtině (AliExpress Czech)

AliExpress je jako největší čínský internetový obchod velmi oblíbený i mezi českými zákazníky, kteří jej dokonce využívají nejčastěji. Proto se nabízí otázka, zda existuje AliExpress česky. Odpověď je kladná. V levém horní rohu e-shopu si totiž zákazníci mohou změnit jazyk (Language) na češtinu. Ačkoli není výsledek nikterak dokonalý (využíván je pouze Google překladač), nákup rozhodně usnadňuje, takže nejste-li kovaní v angličtině či jiných jazycích, český AliExpress určitě využijte.

Slevy a slevové kupóny na AliExpress

Ušetřit v čínských e-shopech lze více způsoby (viz výše), zde se ale zaměříme na slevové kódy na AliExpress. Ty buď pro své zákazníky vydává Alibaba Group (společnost, jež obchod provozuje), anebo si je připravují jednotliví prodejci. Slevy na AliExpress ostatně naleznete i u nás a navíc můžete využít funkci cashback. Stačí se pouze zaregistrovat na Kuponer.cz, přejít do internetového obchodu skrze naše stránky, nakoupit a část peněz vám bude brzy vrácena zpět.

Jak na sledování zásilky z Číny?

Sledovat zásilku z AliExpress je možné skrze různé webové portály, nejjednodušší je ale využít samotné webové stránky obchodu. Postup opět není náročný. Pro sledování zásilky z AliExpress se stačí přihlásit do svého účtu Můj AliExpress (My AliExpress) a následně kliknout na Moje objednávky (My orders). Pak si najdete danou objednávku a kliknete na Sledovat objednávku (Track order). Zde už přesně vidíte, jak zásilka cestuje a kde se aktuálně nachází.

Co koupit na AliExpress? (Nejen) obaly a kryty na mobil, elektroniku nebo oblečení

Čeští zákazníci nakupují na AliExpress nejen kvůli nízkým cenám, ale také díky pestrému sortimentu zboží. Mezi nejžádanější kategorie přitom patří kryty na mobil, které jsou obvykle levné a kvalitní. K dispozici navíc máte produkty z několika materiálů (především kůže, kov a silikon) a na různé značky telefonů. Pouzdra na mobil telefon spolehlivě ochrání před poškozením, takže si tuto kategorii určitě nenechejte ujít.

Na AliExpress nicméně můžete kromě mobilů a příslušenství koupit celou řadu jiného zboží jako elektroniku, šperky, potřeby pro dům a zahradu, sportovní vybavení, kosmetiku a mnoho dalšího. Dokonce si lze objednat rovněž dámské, pánské a dětské oblečení i obuvi, ale také různé módní doplňky, a to včetně hodinek. Právě nákup oblečení a bot na dálku ale nemusí být úplně nejjednodušší...

Jak vybrat správnou velikost oblečení z AliExpress?

Při nákupu bot a šatů je nutné zvolit vhodnou barvu a velikost. Proto si o produktech, o které máte zájem, zjistěte co nejvíce informací. Samozřejmostí by tedy měla být rozsáhlejší fotogalerie (včetně detailů), především ale podrobná tabulka velikostí, protože oblečení s označením jako S, M či L se může rozměry značně lišit. Tabulka velikostí by měla minimálně udávat šířku v ramenou, na prsou a celkovou délku. Při nákupu bot by zase měla být uvedena jejich konkrétní délka, protože velikost je většinou udávána jiným číslováním (např. americkým). Prodejce, kterým tyto informace chybí, proto raději vynechejte.

Další tipy a rady

Pokud si nejste jisti tím, jak moc je vybrané zboží kvalitní, můžete se orientovat podle hodnocení dalších zákazníků. Na AliExpress.com se stačí podívat na počet hvězdiček vedle produktu, které hodnotí jakost, stejně jako na počet hodnotících (Votes), což ukazuje zájem o dané zboží. Pokud navíc na tyto hvězdičky kliknete, dostanete se přímo k recenzím předchozích nakupujících. A jedna rada na závěr – zboží z Číny bývá na Západě obecně považováno za nekvalitní, nicméně pokud zde nakoupíte, možná se velmi rychle přesvědčíte o opaku...

Využít slevový kód nebo slevu na Aliexpress.com je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na Aliexpress.com není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí Aliexpress.com cashback?

  Aliexpress.com aktuálně cashback nabízí.
 2. Jaké slevy jsou na Aliexpress.com aktuální?

  Aliexpress.com nabízí září 2021 například tyto slevové kódy:
  • Až 50 % slevy na vybrané zboží s Aliexpress.com
  • Až 70 % obrovské slevy s Aliexpress.com
 3. Jak uplatnit kupon na Aliexpress.com?

  Detailní instrukce, jak využít kupon na Aliexpress.com je uvedený výše.

Kupóny a slevy na Aliexpress.com, kterým nedávno vypršela platnost