Okay.cz

Slevové kupóny a cashback na Okay.cz

Aktuální kupóny a slevy na Okay.cz za prosinec 2019

8 x | 4.9

Okay je původem česká síť prodejen s elektronikou, svůj eshop společnost spustila v roce 2011. Okay.cz nabízí velký výběr bílé i černé elektroniky. Svoji objednávku si můžete nechat doručit domů nebo využít více než 90 odběrných míst kamenných pordejen Okay po celé republice. Na Kuponer.cz naleznete aktuální slevy a kupóny, díky kterým bude Váš nákup ještě výhodnější. Navíc můžete využít i cashback a získat tak několik procent ze své objednávky na Okay.cz zpět. Zobrazit celý popis

Malé spotřebiče se slevou až 50 % na Okay.cz

Více >>

až 3.0 % cashback

Platí do 31.10.2020
Kategorie: Elektronika, Dům a zahrada

až 3.0 % cashback

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na Okay.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Okay.cz

Vznik eshopu Okay.cz

Společnost OKAY Elektrospotřebiče byla založená v ČR roku 1994 Ing. Jindřichem Životským a v současnosti se vyprofilovala v největšího českého a slovenského prodejce spotřební elektroniky v kamenných obchodech. Expanze na Slovensko se udála osm let po jejím založení, což napomohlo tomu, že měla již v roce 2007 dohromady 100 prodejen v obou státech. O dva roky později celková prodejní plocha těchto prodejen přesahovala neuvěřitelných 160 000 m 2 . V současnosti je prodejen přes 135 s celkovou výměrou zhruba 200 000 m 2 . V roce 2010 vznikla pod značkou společnosti síť brněnských večerek OKAY Market, které nabízí zákazníkům potraviny. V současnosti je těchto prodejen v Brně 13. O rok později byl spuštěn e-shop společnosti na adrese www.okay.cz a v roce 2012 pronikla firma na trh s nábytkem. Součástí OKAY Holdingu se v tom roce stal JENA Nábytek. O rok později na to navázal koncept OKAY elektro & sofa, jenž spojil prodej elektroniky s prodejem nábytku. Takto označené prodejny nabízejí oboje.

Jaké přináší Okay výhody pro zákazníka?

Právě obrovská síť prodejen společnosti OKAY umožňuje držet drtivou většinu zboží skladem a expedovat okamžitě po objednání. Krom rychlosti je tím zajištěn i další komfort – klient nemusí čekat na přepravce, ale může si vyzvednout své zboží na prodejně tehdy, kdy se mu to nejvíc hodí, klidně i o víkendu. Společnost si dále zakládá na své konkurence schopnosti, a kontroluje proto každý den ceny tisíců výrobků u konkurence. Jen to jí umožňuje nastavit ceny tak, aby byly ty nejlepší na trhu. Četné slevy OKAY, slevové kupony OKAY, slevové kódy OKAY a slevové poukazy OKAY jsou samozřejmostí. Ani nejlepší ceny však nemusí zajistit, že si klient může zboží dovolit, z toho důvodů je možnost splátkového nákupu samozřejmostí. Síť prodejen nakonec zbavuje zákazníka i dalšího neduhů e-shopů. Zboží může reklamovat v jedné z poboček, čímž se vyhne odesílání a delší době vyřízení.

Doprava z obchodu Okay.cz

Pokud si klient nechce zboží vyzvednout v jednom z kamenných obchodů, může mu ho společnost doručit pomocí GEIS, PPL, České Pošty nebo Gebrüder Weiss. Ceny přepravy začínají na 79 Kč s doručením do 1 – 2 dnů. Za objednané zboží je možné platit hotově na prodejně, dobírkou, bankovním převodem, on-line platebními kartami nebo na splátky. K zpříjemnění nákupu slouží četné OKAY slevy, OKAY slevové kupony, OKAY slevové poukazy a OKAY slevové kódy, z nichž některé můžete najít v newsletterech, letácích nebo i tady na webových stránkách.

Slevový kupon Okay.cz na Kuponer.cz

Při svém nákupu na Okay.cz můžete využít slevové kupóny, které Vám pomohou ušetřit při nákupu. Na Kuponeru pro Vás připravujeme nabídku slevových kódů, které můžete využít. Jejich uplatnění je jednoduché.

  • Najdete si slevový kupón na Okay, který chcete využít
  • Slevový kód aktivujte a následně zkopírujte
  • Vložte poukaz na určené místo v eshopu

Kupóny a slevy na Okay.cz, kterým nedávno vypršela platnost

Elektro + nábytek za cenu bez DPH na Okay.cz

Více >>

až 3.0 % cashback

Platí do 18.11.2019
Kategorie: Nábytek, Elektronika, Internet, Dům a zahrada

až 3.0 % cashback