Slevové kupóny a cashback na Conrad

Aktuální kupóny a slevy na Conrad za říjen 2019

3 x | 5.0

Oblíbený obchod s drobnou elektronikou a součástkami pro kutily. Na Conrad.cz nakoupíte vše potřebné pro dorbné domácí opravy. Objednávejte nyní levněji se slevovým kódem a cashbackem na Conrad.cz. Vyzkoušejte zázemí mezinárodního řetězce se zbožím pro kutily a dopravou zdarma při nákupu nad 1 000 Kč. Na každém nákupu na Conrad.cz můžete navíc ušetřit díky slevovému kupónu a cashbacku, vrátíme Vám část peněz z nákupu. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Conrad - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Historie společnosti Conrad

Společnost Conrad Electronic byla založena roku 1923 v Berlíně Maxem Conradem a jeho rodina ji řídí až do dnes. Centrála firmy se po druhé světové válce, v roce 1946, přesunula ze zničeného Berlína do Hirshau, kde firma začala od píky. Už v roce 1951 byl otevřen první obchod s elektronikou a o tři roky později byla zřízena v jejích distribučních centrech v Berchtesgadenu, Berlíně, Düsseldorfu a Norimberku zásilková služba, jejíž žluto-červený vozový park VW se stal všeobecně známým. V roce 1976 převzal po smrti tehdejšího šéfa Wernera Conrada firmu jeho syn Klaus a kompletně změnil její obchodní strategii. Zmodernizoval logistiku za pomoci počítačového systému, což umožnilo raketový rozvoj zásilkového obchodu s elektronikou.

Firma v následujících letech expandovala nejen do většiny evropských zemí, ale roku 1988 i mimo ně, do Hong Kongu. Objem zásilek vzrostl natolik, že roku 1995 muselo být pro jeho zvládnutí vybudované nové logistické centrum ve Wernbergu. To se stalo jedním z nejmodernějších v Evropě.

Další velký zlom přišel v roce 1997. Tehdy se firma stala průkopníkem v online obchodu a jako první přepravní společnost měla své internetové stránky. V novém e-shopu bylo možné zakoupit každý z jejich tehdejších 50 tisíců produktů.

V roce 1999 se firma ponořila i do maloobchodních vod a založila první supermarket Conrad. Ten se nachází v Rakousku. Postupně k němu přibily i další supermarkety v Německu a Švýcarsku. Nyní Conrad Holding zaměstnává více než 3000 zaměstnanců po celém světě a jeho logistické centrum dokáže denně odeslat na 40 tisíc zásilek.

Conrad v České republice

Do Čech se společnost dostala 19. prosince roku 2007 a už o dva roky později byl umožněn i maloobchodní prodej. Nyní je v Česku nabízen sortiment čítající více než 120 tisíc produktů a každým dnem roste. Mimo svých produktových řad nabízí produkty také dalších světových výrobců elektroniky.

Conrad má vždy na první místě špičkovou kvalitu svých výrobků, za kterou se zaručuje jeho nejmodernější technologické centrum. Conrad se ale nezaměřuje jen na běžně prodávaný sortiment, od svého počátku se cíli také na potřeby kutilů a technologických nadšenců, kteří zde najdou vždy, co potřebují. Mnoho z nic pro firmu také pracuje a žene kvalitu jejích výrobků stále výš. Tito profesionálové na slovo vzatí jsou i v technické podpoře, která zákazníky nikdy nenechá na holičkách. Celý nákup dále zpříjemňují četné akce, výprodeje a Conrad slevy, které je možné uplatnit pomocí Conrad slevových kuponů, Conrad slevových poukazů a Conrad slevových kódů.

O nákupu a výhodách na Conrad.cz

V případě objednávky je možné platit převodem na účet, dobírkou, platební kartou nebo online rychlou platbou skrze jednu z mnoha bank v Čechách. Po volbě druhu platby následuje volba dopravy. Zboží si může zákazník poslat na svou adresu prostřednictvím České pošty a PPL. První služba je zpoplatněna 110 Kč a druhá 120 Kč. Pokud však zákazník učiní objednávku v hodnotě převyšující 1000 Kč, doprava je zdarma. V případě, že je zboží skladem, dorazí k zákazníkovi do 2 až 5 dnů, s pomocí PPL i v sobotu.

Nákup dělá atraktivnější i možnost prodloužit si záruku nad standardní 2leté období. Zákazníkům je tak dána jistota, že své peníze opravdu investovali dobře. O dalších akcích, výprodejích a slevách Conrad, ke kterým patří slevové kupony Conrad, slevové poukazy Conrad a slevové kódy Conrad, je možné získat informace na facebooku firmy nebo na jejím e-shopu. Část z těchto slev je k nalezení i na tomto webu.

Slevový kód Conrad

Pro využití slevového kupónu na Conrad.cz stačí aktivovat slevový kód, který chcete uplatnit. Následně se Vám otevře nové okno, odkud můžete kupón zkopírovat, poté už jen stačí vložit kód na určené místo v nákupním procesu.