Slevové kupóny a cashback na Digital24.cz

Aktuální kupóny a slevy na Digital24.cz za říjen 2019

5 x | 4.6

Digital24.cz je specialista na fotoaparáty a digitální techniku. Vybírejte z nabídky specializovaného obchodu a ušetřete se slevovým kódem a cashbackem na celý nákup na Digital24.cz. Kromě nábi nabízených slev můžete využít i dopravu zdarma po České republice na celý nákup, nakupujte u specialisty Digital24.cz výhodněji. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Digital24.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Založení obchodu Digital24.cz

Za e-shopem Digital24.cz stojí společnost Český velkoobchod s.r.o., která vznikla v roce 2011. Na její úspěšný velkoobchodní prodej širokého sortimentu z oblasti domácích spotřebičů a foto techniky později navázal prodej pro koncového uživatele prostřednictvím internetového obchodu Digital24.cz. Ten se zaměřuje výhradně na prodej digitálních fotoaparátů a objektivů značek Nikon a Canon. Jeho pobočky najdete nejen v ČR, ale i na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Německu. Široký sortiment je z 98 % držený skladem, tj. ihned k odběru.

Služby, akce, výprodeje a slevy Digital24.cz

E-shop Digital24.cz zpříjemňuje nákup na svých stránkách poradenskými a záručními i pozáručními servisními službami. Kvůli nim zavedl službu SERVIS+. Za tímto názvem najdete svoz zdarma porouchaného přístroje přímo od vás do servisu. Nákupy také zpříjemňuje četnými akcemi, výprodeji a Digital24.cz slevami, které naleznete nejčastěji v podobě Digital24.cz slevových kuponů, Digital24.cz slevových poukazů a Digital24.cz slevových kódů.

Přeprava a platba na Digital24.cz

Za vyhlídnuté zboží pohodlně zaplatíte hotově nebo kreditní kartou při osobním vyzvednutí nebo při online nákupu dobírkou, online kreditní kartou, bankovním převodem nebo splátkami s pomocí firmy Home credit. Žádná z plateb není firmou zpoplatněna.

Objednané zboží si můžete nechat zaslat na zvolenou adresu nebo na jedno z odběrových míst. S tím pomáhají společnosti DPD a Česká pošta, obě shodně za 99 Kč. S odběrem z určitého místa pomáhá Česká pošta – Balík na poště, Uloženka, Zásilkovna a možnost vyzvednout si zboží ve skladu v Praze. Krom České pošty, která i tu stojí 99 Kč, jsou ostatní služby zpoplatněny částkou 40 Kč. Přeprava je u fotoaparátů, objektivů a vybraných produktů zdarma.

Ušetřete se slevovým kupónem na Digital24.cz

Všechny informace o novinkách na trhu, akcích, výprodejích a slevách Digital24.cz získáte na internetových stránkách firmy, na jejím profilu na sociálních sítích nebo v newsletterech. Tam jsou slevy nejčastěji v podobě slevových kuponů Digital24.cz, slevových poukazů Digital24.cz a slevových kódů Digital24.cz. Některé z nich naleznete i na těchto stránkách.