Slevové kupóny a cashback na Mironet

Aktuální kupóny a slevy na Mironet za duben 2021

33x  |  3.7

Jeden z nejstarších a zároveň největších eshopů s elektronikou, Mironet.cz, nabízí široký výběr originálního zboží z oficiální distribuce. Využíjte zázemní mnoha výdejen Mironet.cz po celé České republice. V obchodě také můžete ušetřit se slevovým kupónem a zároveň využít cashback na celý nákup. Osobní odběr na kterékoliv z mnoha poboček Mironetu je zdarma, nezávisle na tom, zda zboží zaplatíte předem. Mironet.cz nabízí také mnoho způsobů platby za objednávku, včetně nákupu na splátky a k dispozici jsou také příplatkové služby, jako je prodloužení záruky. Ušetřete na Mironet.cz s aktuálními kupóny, slevami a cashbackem.


Cashback se vztahuje pouze na uvedené kategorie produktů.

Přihlaste se a získejte peníze zpět za nákupy ve vybraných obchodech

Kolik Vám vrátíme?


0,6 % na mobily, telefony, hry a konzole, hobby, hračky, komponenty, monitory, multimédia, nositelnou elektroniku, spotřebiče do domácnosti, sítě, tiskárny a multifunkce
1,4 % na příslušenství k mobilním telefonům

Cashback se vztahuje na celý nákup bez DPH

Jak ušetřit na Mironet

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Mironet

Vznik obchodu Mironet.cz

Mironet je česká firma založená v roce 1992 s centrálou v Praze 7 v Holešovicích. Patří k největším maloobchodům s výpočetní technikou a elektronikou v ČR. Od roku 2008 drží certifikáty APEK a SAOP a maskotem společnosti je Míra Mironet. V současnosti obchoduje mimo Českou republiku také na Slovensku. Na trhu vystupuje jako specialista na prodej, servis a služby z oblasti IT technologií a má rozsáhlou síť poboček a výdejen v obou dvou zemích.

Služby, akce, výprodeje a slevy Mironet.cz

Více než dvě desetiletí praxe v jednom oboru dělá z firmy experta na slovo vzatého, který nejen dodá kvalitní zboží, ale také poradí či vyřeší problém. Řešit problémy můžete jak po telefonu, e-mailu, sociálních sítí, nebo dokonce i u vás, kam zajede její technik. Dalším důvodem k nákupu u Mironetu jsou četné akce, výprodeje a Mironet.cz slevy v podobě Mironet.cz slevových kuponů, Mironet.cz slevových poukazů Mironet.cz slevových kódů.

Platba a přeprava u Mironet.cz

Za vybrané zboží snadno zaplatíte hotově nebo kartou při osobním odběru v kamenné prodejně nebo na jednom z 300 odběrových míst. Pokud budete chtít zaslat zboží na vámi zvolenou adresu, zaplatíte za něj dobírkou, online platební kartou, bankovním převodem, splátkami nebo online bankovním převodem. Dobírka je zpoplatněna částkou 24 Kč.

Zakoupené zboží si můžete vyzvednout v jedné z prodejen nebo v jednom z mnoha výdejních míst, popřípadě si ho snadno pošlete na vámi vybranou adresu. Vyzvednutí z výdejen či kamenných prodejen není zpoplatněné. K dopravě na určenou adresu slouží služby Večerní dodání v Praze a Brně (49 Kč), Nejrychlejší dodání v Praze a Brně do 4 hodin (149 Kč), Nejrychleji v Praze a Brně do 90 minut (249 Kč), Česká pošta (59 Kč) a PPL (59 Kč).

Informace o novinkách, akcích a kupónech na Mironet.cz

Všechny informace o novinkách, akcích, výprodejích a slevách Mironet.cz získáte na webu firmy, na jejím profilu na sociálních sítích, v letácích nebo v newsletteru. V něm se Mironet.cz slevy nacházejí nejčastěji v podobě slevových kuponů Mironet.cz, slevových poukazů Mironet.cz a slevových kódů Mironet.cz. Některé z těchto slev můžete nalézt i na těchto stránkách.

Využít slevový kód nebo slevu na Mironet je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na Mironet není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí Mironet cashback?

  Mironet aktuálně cashback nabízí.
 2. Jaké slevy jsou na Mironet aktuální?

  Mironet nabízí duben 2021 například tyto slevové kódy:
  • Výprodej na Mironet.cz
  • Osobní odběry zadarmo na pobočkách
 3. Jak uplatnit kupon na Mironet

  Detailní instrukce, jak využít kupon na Mironet je uvedený výše.

Kupóny a slevy na Mironet, kterým nedávno vypršela platnost