Slevové kupóny na Electroworld.cz

Aktuální kupóny a slevy na Electroworld.cz za listopad 2019

6 x | 3.8

Elektroworld.cz je internetový obchod, který existuje již od roku 2002 a svým zákazníkům nabízí elektroniku a elektrospotřebiče. V této oblasti přitom patří v rámci České republiky k největším prodejcům. Slevový kupón na Electroworld.cz proto můžete využít k nákupu širokého sortimentu zboží jako počítače, televize, mobilní telefony nebo velké a malé spotřebiče. Při nákupu nad 1 000 Kč navíc budete mít dopravu zdarma a slevy na Electroworld.cz pramení i z držení věrnostní karty. Kromě online nákupu přitom lze navštívit i téměř dvě desítky kamenných prodejen. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Electroworld.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Svět elektra na Electroworld.cz

Electro World vstoupil na český trh v roce 2003 a od té doby se z něj stal jeden z předních zdejších  multikanálových prodejců elektroniky a elektrospotřebičů. V roce 2015 bylo již součástí této sítě 18 prodejen v celé České republice a 32 na Slovensku. V témže roce byl také zpuštěn internetový obchod Electroworld.cz. Electro World patří do nadnárodní skupiny Dixons Retail, která se specializuje na prodej elektrických spotřebičů. Electro World dále prodává také v Řecku, Turecku a Švédsku.

Služby, akce, výprodeje a slevy Electroworld.cz

Společnost Electroworld.cz myslí i na ty své línější zákazníky. Pokud si u něj objednáte náhradu za dosluhující spotřebič, zdarma vás ho zbaví, stačí jen tuto službu zaškrtnout při nákupu. Pro ty šetřivé je tu zas věrnostní program. Ten vám vrací jedno procento z každého nákupu. Při častějších nákupech až procenta tři. Věrnostní kartu si můžete vyřídit zdarma v kamenném obchodě nebo přes internet z pohodlí domova. S věrnostním programem získáte také možnost okamžité výměny zboží do tisíce korun, reklamaci z pohodlí domova nebo vrácení bez udání důvodu i nákupů z kamenných prodejen. Dále firma přináší četné akce, výprodeje a slevy Electroworld.cz. Slevy jsou nejčastěji v podobě nejrůznějších slevových kuponů Electroworld.cz, slevových poukazů Electroworld.cz a slevových kódů Electroworld.cz.

Platby a přeprava u Electroworld.cz

Vybrané zboží lehce zaplatíte kartou nebo hotově při osobním odběru a dobírkou, online kartou, online bankovním převodem, splátkami nebo bankovním převodem při objednávce skrze internetový obchod. Dobírka je zpoplatněna částkou 45 Kč.

O přepravu zboží na určenou adresu se stará Česká pošta, která přepravuje v ceně 99 Kč balíky do 30 kg, a Geis, který přepravuje balíky těžší za cenu 249 Kč. Pokud chcete, aby vám řidič pomohl spotřebič vynést na určité místo, budete si muset připlatit ještě 249 Kč. Při objednávce alespoň za 1000 Kč je základní cena přepravy zdarma. Zboží si také můžete vyzvednout v jedné z 18 kamenných prodejen. I tato služba je zdarma.

Slevový kód, slevy a kupóny na Electroworld.cz

Všechny informace o novinkách na trhu, nových službách, akcích, výprodejích a slevách Electroworld.cz získáte na webové stránce, na profilu na sociálních sítích, v letácích nebo v newsletterech. U nás naleznete také slevové kupóny, pokuazy a tipy na zajímavé slevové akce z Electroworld.cz