Slevové kupóny na CZC.cz

Aktuální kupóny a slevy na CZC.cz za říjen 2019

25 x | 4.4

Jeden z největších eshopů v česku zaměřený na elektroniku a výpočetní techniku CZC.cz skýtá širokou nabídku zboží z oficiální distribuce. Ušetřete při svém nákupu s využitím slevoého kupónu na CZC.cz. Dvojka na online trhu s elektronikou nabízí spoustu způsobů platby a širokou síť kamenných poboček, na kterých si můžete zboží vyzkoušet a zdarma vyzvednout. Ušetřete při nákupu v eshopu s více než 20 letou tradicí na trhu se slevovým kupónem a aktuálními slevami na CZC.cz Zobrazit celý popis

500 až 3000 Kč slevové kódy na vybrané produkty na CZC.cz

Více >>

Platí do 31.10.2020
Kategorie: Elektronika, Internet, Dům a zahrada

Podobné kupóny

600, 1 200 a 1 600 Kč slevové kódy na vybrané Samsung Galaxy A

Více >>

až 2.0 % cashback

Platí do 1.11.2019
Kategorie: Elektronika, Internet, Dům a zahrada, Všechny Smarty slevy

až 2.0 % cashback

Velký výprodej na Vivantis.cz

Více >>

až 10.0 % cashback

Nejlepší slevy a kupóny
CZC.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Historie společnosti

Společnost Czech Computer byla založena 26. března 1998 manžely Josefem a Ivonou Matějkovými. Hned téhož roku společnost otevřela první pobočku v Kounické ulici v Praze 10, kde prodávala zejména počítače, počítačové komponenty a příslušenství. V závěru roku byl spuštěn i e-shop na adrese www.czechcomputer.cz. V roce 2000 čekalo společnost přestěhování do větších prostor na pražský Kačerov. Tehdy zaměstnávala 3 zaměstnance. V té době vzrostl počet objednávek sjednaných skrze e-shop. Milióntá objednávka byla uskutečněna již v roce 2002 a v tom samém roce byla spuštěna nová verze e-shopu s diskusemi, recenzemi a články z oboru. V roce 2003 byla otevřena nová pobočka v Praze – Háje a v roce 2005 otevřela společnost vlastní logistické centrum v Příbrami. Počet zaměstnanců tehdy vzrostl na 50 a obrat dosáhl 500 mil. Kč. O tři roky později obrat vzrostl na necelou 1 miliardu Kč a počet zaměstnanců překročil číslo 100. V roce 2010 byly otevřeny nové pobočky v Praze-Lužinách, Praze-Muzeu, Praze-Kobylisích, Brně a Českých Budějovicích, společnost změnila logo a namísto stávajícího Czech Computer přešla pod značku CZC.cz. V roce 2011 Czech Computer otevřel tři nové pobočky v Ostravě, Plzni a Liberci a spustil novou verzi e-shopu. V současnosti firma vlastní 60 poboček a další se otvírají.

Výhody pro zákazníky

Firma Czech Computer považuje konkurenční ceny za samozřejmost, proto nákupy zatraktivňuje i dalšími akcemi, službami, CZC slevami, CZC slevovými kupony, CZC slevovými poukazy a CZC slevovými kódy. Zákazníkům, kteří na tak zvýhodněné ceny přesto nedosáhnou, nabízí splátkový prodej. Těm, kteří si pak chtějí své investované peníze pohlídat, může poskytnout až pětiletou prodlouženou záruku (cena od 99 Kč) a záruku plus. Ta zákazníka ochrání před náhodným poškozením a krádeží (od 249 Kč). Ostatním nabízí kvalitní pozáruční servis s diagnostikou problému zdarma.

Zákazník může za vybrané zboží platit hotově na prodejnách firmy, dobírkou (45 Kč), on-line platebními kartami, převodem na účet či online pomocí PayU, PLATBA 24 (ČS), MojePlatba (KB), Moneta Money Bank, mPenize (mBank), ePlatby (Raiffeisen Bank, Volksbank či Fio bank), Sberbank, VISA a MasterCard. Zboží je možné si vyzvednout zdarma v prostorách jedné z poboček nebo ho nechat zaslat na určenou adresu Českou Poštou, DPD, expresním či standardním kurýrem po Praze, TOPTRANSEM a GLS. Cena dopravy začíná na 74 Kč. To vše dále zvýhodňují slevy, které jsou k nalezení na stránkách firmy, v letácích a newsletterech. K nim patří nejrůznější slevy CZC, slevové kupony CZC, slevové poukazy CZC a slevové kódy CZC, z nichž některé je možné nalézt i na těchto stránkách.

Slevový kód CZC.cz

Na Kuponeru pro Vás máme nabídku slevových kupónů na CZC, které je zrovna možné využít. Slevové kódy však nemusí být vždy k dispozici a proto pro Vás vybíráme i tipy na zajímavé slevové akce. Využití slevového kódu na CZC je jednoduché.

  • Vyberte kupón, který chcete využít
  • Uplatněte kupón a zkopírujte si jeho kód
  • Slevový kód vložte na určené místo v obchodě