Slevové kupóny a cashback na Blancheporte.cz

Aktuální kupóny a slevy na Blancheporte.cz za září 2019

5 x | 4.2

Oblíbený francouzský obchod s módou Blancheporte.cz je nyní i v Česku. Zásilkový obchod s módou Blancheporte nabízí především módu francouzských značek a ročně obslouží celosvětově asi 700 tisíc zákazníků. Využíjte nabízené slevové akce a kupóny na Blancheporte.cz a ušetřete na celém Vašem nákupu. Aby byly Vaše nákupu ještě levnější, můžete využít i cashback a získat tak zpět několik procent z utracné částky. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Blancheporte.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Eshop s módou Blancheporte.cz

Zásilkový dům Blancheporte má na českém trhu dlouholetou tradici. Jeho kořeny sahají až do roku 1967, kdy vznikl zásilkový obchod MAGNET Pardubice. Jeho cílem v tehdejším Československu bylo zlepšit zásobování obyvatelstva v místech s nedostatečnou obchodní sítí a umožnit výběr zboží i v klidu domova. Již v roce 1977 se stal Magnet etablovanou společností a jeho prodejní katalogy měly přes 200 stran. Po revoluci v roce 1993 firma změnila vlastníka a její další činnost řídila francouzská společnost Camif. Společnost se nově přejmenovala na Magnet Camif. Katalogy se z všeobecného zboží začaly orientovat spíše k pánské a dámské módě a ložnímu povlečení. V roce 1999 spustila společnost své historicky první webové stránky. Začala éra internetu. V roce 2004 se z Magnetu Camif stala společnost CEMOD-CZ, která uzavřela spolupráci s francouzskou značkou Blancheporte, lídrem v zásilkovém obchodě ve Francii. V roce 2016 byla firma prodána svým manažerům. Tento zásilkový a internetový obchod se dnes zaměřuje převážně na francouzskou módu a doplňky s cca 700 tisíci objednávek ročně a s obratem dosahujícím půl miliardy korun.

Služby, akce, výprodeje a slevy Blancheporte.cz

O vaši spokojenost se krom kvalitního sortimentu za atraktivní cenu postarají také časté akce, výprodeje a slevy Blancheporte.cz. Ty lze uplatnit i v podobě nejrůznějších Blancheporte.cz slevových kuponů, Blancheporte.cz slevových poukazů a Blancheporte.cz slevových kódů. Mimo to získáte za přihlášení se k odběru newsletterů slevu 250 Kč na další nákup. V nich naleznete slevy, tipy a rady, stejně jako v katalogu, jehož zasílání na vaši adresu objednáte na internetových stránkách firmy.

Platba a přeprava u Blancheporte.cz

Za objednané zboží na Blancheporte.cz snadno zaplatíte dobírkou, online převodem nebo online kreditní kartou. Pouze dobírka je zpoplatněná částkou 30 Kč. Objednat lze také telefonicky, poštou, faxem nebo sms. Balíčky firma dodá na určenou adresu zpravidla do dvou týdnů od objednání. Z dopravců můžete volit mezi Českou poštou a PPL. Firma ale dodává zboží také na jedno z 900 odběrných míst po celé ČR. K tomu jí pomáhá firma Zásilkovna.cz. Česká pošta je zpoplatněna částkou 99 Kč, PPL částkou 109 Kč a Zásilkovna částkou 79 Kč.

Slevový kupón a slevy na Blancheporte.cz

Všechny informace o akcích, výprodejích či slevách Blancheporte.cz získáte na firemním webu, na firemním profilu na sociálních sítích, ale hlavně v newsletterech a katalozích, kde jsou slevy Blancheporte.cz nejčastěji v podobě slevových kuponů Blancheporte.cz, slevových poukazů Blancheporte.cz a slevových kódů Blancheporte.cz. Některé z nich naleznete i na těchto stránkách.