Deichmann

Slevové kupóny a cashback na Deichmann

Aktuální kupóny a slevy na Deichmann za leden 2021

10 x | 4.9

Oficiální internetový obchod Deichmann.cz nabízí to stejné a ještě více zboží, které můžete najít v kamenných prodejnách Deichmann po celé ČR. Nakupujte z pohodlí domova a ušetřete se slevovým kupónem na Deichmann.cz. Můžete také využít cashback a získat tak část peněz z nákupu zpět. Doručení Vaší objednávky je zdarma a není podmíněno žádnou minimální částkou objednávky. Nakupujte výhodněji se slevami, kupóny a cashbackem na Deichmann.cz Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na Deichmann

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Deichmann

Slevová nabídka na Deichmann.cz

Deichmann.cz je internetový obchod, který prodává dámskou, pánskou a dětskou obuv, ale také módní doplňky jako batohy a vaky, tašky, peněženky, ponožky či stélky. Pro ženy je navíc k dispozici pestrý sortiment kabelek. V nabídce obchodu přitom najdete výrobky takových značek jako Bench., Fila, Landrover, Adidas, Puma či Reebok. 

Obchod láká online zákazníky i zákazníky v prodejnách Deichmann slevami, bonusy a akcemi. Mezi ně patří třeba i možnost využití různých slevových kuponů Deichmann, slevových poukazů Deichmann či slevových kódů Deichmann, které je možné nalézt i na těchto stránkách.

Jak uplatnit slevový kupón na Deichmann.cz

Při svém nákupu můžete využít slevový kódy na Deichmann.cz a ušetřit tak určitou část financí. Pro případ, že zrovna nejsou žádné slevové kupóny dostupné, vybíráme pro vás i slevové akce, které zrovna v e-shopu probíhají. Uplatnění slevového poukazu je přitom jednoduché.

  • Vyberte si kupón, který chcete využít.

  • Zobrazte jej a zkopírujte si kód poukazu.

  • Vložte kupón na určené místo na Deichmann.cz (pod soupisem vybraného zboží v košíku).

Jak ušetřit na Deichmann.cz

Kvalitní boty nebývají levné a právě při nákupu obuvi se rozhodně nevyplatí šetřit, protože se to negativně projeví na komfortu i životnosti. Pořizovací ceny lze na druhou stranu snížit, neboť existuje hned několik možností, jak ušetřit na Deichmann.cz.

Slevové kupóny

Slevové kupóny jsou v posledních letech velmi oblíbené, neboť zákazníci díky nim mohou při online nákupu ušetřit i několik set korun. Proto si prohlédněte vystavené slevové kupóny na Deichmann.cz, vyberte si ten nejvhodnější a následně už jen postupujte podle návodu výše.

Slevy

Samozřejmě existují i další slevy na Deichmann.cz, pro které přitom není nutné opisovat slevový kód, ale určití produkty už jsou přímo zlevněny samotným e-shopem. Ty najdete v katalogu Deichmann, v newsletteru a pochopitelně i na webu. Stačí se podívat do kategorie „SLEVY %“.

Cashback

Cashback na Deichmann.cz představuje další možnost, jak při nákupu obuvi ušetřit. Stejně jako v případě slevových kupónů se přitom nejedná o nic složitého, stačí pouze dodržet následující postup.

  • Zaregistrujte se zdarma na Kuponer.cz.

  • Přejděte skrze náš web do e-shopu Deichmann.cz, vyberte si a dokončete nákupní proces. 

  • Už za několik hodin vám budou připsána 4 % z utracené částky zpět na váš Kuponer účet.

  • Peníze si lze samozřejmě nechat vyplatit na svůj bankovní účet.

Doprava

Za zboží je možné platit platebními kartami Maestro, MasterCard a Visa nebo dobírkou. Doprava je po celém území ČR zdarma nehledě na cenu objednávky a ani za dobírku není účtován žádný poplatek navíc. Zboží je doručované Českou poštou, a to nejpozději do pěti dnů od odeslání zásilky.

Černý pátek na Deichmann.cz

Deichmann.cz se stejně jako mnoho jiných internetových obchodů každoročně účastní marketingové akce Černý pátek neboli Black Friday. V minulých letech přitom zákazníkům nabízel slevy až 50 % na vybrané zboží. Pokud se tedy blíží konec listopadu, využijte Black Friday na Deichmann.cz.

Založení společnosti Deichmann

První prodejnu otevřel Heinrich Deichmann, narozený roku 1888, v dělnické oblasti v samotném srdci Porúří, ve městě Essen. Provozoval ji se svou manželkou Julií, které se roku 1926 narodil syn Heinz-Horst Deichmann. Ten již před smrtí svého otce roku 1940 v obchodě občas vypomohl. To se nezměnilo ani po válce, kdy se dal na studium medicíny a teologie. Tehdy vedl malý rodinný obchod spolu se svou matkou. 

V roce 1956, v té době již promovaný doktor medicíny, definitivně zanechal zaměstnání lékaře. Krom prvního obchodu také vlastnili další dva v Düsseldorfu a Oberhausenu. V roce 1973 Deichmann expandoval do zahraničí a přebral společnost Dosenbach ve Švýcarsku a o rok později otevřel svou stou prodejnu ve Würzburgu. Heinrich Deichmann, nynější předseda správní rady společnosti Deichmann SE a vnuk jejího zakladatele, nastoupil do podniku v roce 1989 a pod jeho vedením došlo k internacionalizaci podniku.

Nadnárodní obr v zeleném hávu

V současnosti má Deichmann zastoupení ve 24 zemích světa, kde se nachází více než 36 tisíc jeho prodejen, které zaměstnávají přibližně 36 150 pracovníků. Vedle kvalitní obuvi dnes nabízí i módní doplňky a již od 70. let se sociálně angažuje a pomáhá lidem v nouzi především v Německu, Evropě, Indii a Tanzánii.

V České republice působí společnost DEICHMANN-OBUV od roku 2003. V tuto chvíli zaměstnává stovky pracovníků a počet jejich kamenných prodejen přesáhl stovku. Od roku 2014 provozuje také internetový obchod na www.deichmann.com, kde nabízí k zatraktivnění nákupu četné akce, bonusové programy a Deichmann slevy, jako např. Deichmann slevové kupony, Deichmann slevové poukazy a Deichmann slevové kódy.

Již od počátku existence společnosti Deichmann je její cíl dodávat kvalitní obuv. Aby mohla kvalitu garantovat, její vlastní experti kontrolují výrobní metody výrobců i dodavatelů. K tomu jsou využívány také externí zkušební ústavy jako např. TÜV. Ti kontrolují dodržování kvalitativních norem a norem v oblasti životního prostředí požadovaných firmou Deichmann. E-shop navíc garantuje jednoduchou a férovou výměnu nepoužitého a nepoškozeného zboží. V případě, že zákazník uplatní oprávněnou reklamaci, zboží zdarma opraví, a pokud tato oprava není možná, vrátí plnu nákupní cenu zboží

Časté otázky a odpovědi

Nabízí Deichmann cashback?

Deichmann aktuálně cashback nabízí.

Jaké slevy jsou na Deichmann aktuální?

Deichmann nabízí leden 2021 například tyto slevové kódy:
  • Nakupte 2 zlevněné artikly a druhý dostanete o 50 % levněji
  • 10 % slevový kód na první nákup s newsletterem od Deichmann.cz
  • Výprodej se slevou na Deichmann.cz

Jak uplatnit kupon na Deichmann?

Detailní instrukce, jak využít kupon na Deichmann je uvedený výše.

Kupóny a slevy na Deichmann, kterým nedávno vypršela platnost