Slevové kupóny a cashback na Deichmann

Aktuální kupóny a slevy na Deichmann za září 2019

6 x | 5.0

Oficiální internetový obchod Deichmann.cz nabízí to stejné a ještě více zboží, které můžete najít v kamenných prodejnách Deichmann po celé ČR. Nakupujte z pohodlí domova a ušetřete se slevovým kupónem na Deichmann.cz. Můžete také využít cashback a získat tak část peněz z nákupu zpět. Doručení Vaší objednávky je zdarma a není podmíněno žádnou minimální částkou objednávky. Nakupujte výhodněji se slevami, kupóny a cashbackem na Deichmann.cz Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Deichmann - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Založení společnosti Deichmann

První prodejnu otevřel Heinrich Deichmann, narozený roku 1888, v dělnické oblasti v samotném srdci Porúří, ve městě Essen. Provozoval ji se svou manželkou Julií, které se roku 1926 narodil syn Heinz-Horst Deichmann. Ten již před smrtí svého otce roku 1940 v obchodě občas vypomohl. To se nezměnilo ani po válce, kdy se dal na studium medicíny a teologie. Tehdy vedl malý rodinný obchod spolu se svou matkou. V roce 1956, v té době již promovaný doktor medicíny, definitivně zanechal zaměstnání lékaře. Krom prvního obchodu také vlastnili další dva v Düsseldorfu a Oberhausenu. V roce 1973 Deichmann expandoval do zahraničí a přebral společnost Dosenbach ve Švýcarsku a o rok později otevřel svou stou prodejnu ve Würzburgu. Heinrich Deichmann, nynější předseda správní rady společnosti Deichmann SE a vnuk jejího zakladatele, nastoupil do podniku v roce 1989 a pod jeho vedením došlo k internacionalizaci podniku.

Nadnárodní obr v zeleném hávu

V současnosti má Deichmann zastoupení ve 24 zemích světa, kde se nachází více než 36 tisíc jeho prodejen, které zaměstnávají přibližně 36 150 pracovníků. Vedle kvalitní obuvi dnes nabízí i módní doplňky a již od 70. let se sociálně angažuje a pomáhá lidem v nouzi především v Německu, Evropě, Indii a Tanzánii.

V České republice působí společnost DEICHMANN-OBUV od roku 2003. V tuto chvíli zaměstnává 623 pracovníků a počet jejich kamenných prodejen dosáhl stovky. Od roku 2014 provozuje také internetový obchod na www.deichmann.com, kde nabízí k zatraktivnění nákupu četné akce, bonusové programy a Deichmann slevy, jako např. Deichmann slevové kupony, Deichmann slevové poukazy a Deichmann slevové kódy.

Již od počátku existence společnosti Deichmann je její cíl dodávat kvalitní obuv. Aby mohla kvalitu garantovat, její vlastní experti kontrolují výrobní metody výrobců i dodavatelů. K tomu jsou využívány také externí zkušební ústavy jako např. TÜV. Ti kontrolují dodržování kvalitativních norem a norem v oblasti životního prostředí požadovaných firmou Deichmann. Požitek z nakupování však nesouvisí pouze s kvalitou, ale i s doplňkovými službami. Pro Deichmann vždy byl a je zákazník na prvním místě, proto se stará o jeho spokojenost i tím, že mu garantuje jednoduchou a férovou výměnu nepoužitého a nepoškozeného zboží. V případě, že zákazník uplatní oprávněnou reklamaci, zboží zdarma opraví, a pokud tato oprava není možná, vrátí plnu nákupní cenu zboží.

Pohodlí pro zákazníka při nákupu na Deichmann.cz

Za zboží je možné platit platebními kartami Maestro, MasterCard a Visa nebo dobírkou. Doprava je po celém ČR zdarma nehledě na cenu objednávky a ani za dobírku není účtován žádný poplatek navíc. Zboží je doručované Českou poštou a to nejpozději do pěti dnů od odeslání zásilky.

Společnost, ve které je zákazník vždy na prvním místě, se ale ani u těchto konkurenčních výhod nezastavuje a láká online zákazníky i zákazníky v jejích prodejnách dalšími Deichmann slevami, bonusy a akcemi. Mezi ně patří třeba i možnost využití různých slevových kuponů Deichmann, slevových poukazů Deichmann či slevových kódů Deichmann, které je možné nalézt i na těchto stránkách.

Slevový kód Deichmann na Kuponer.cz

Při svém nákupu můžete využít i slevový kódy na Deichmann.cz a ušetřit tak určitou část ze svého nákupu. Pro případ, že zrovna nejsou žádné slevové kupóny dostupné, vybíráme pro Vás i slevové akce, které zrovna v eshopu probíhají. Uplatnění slevového poukazu je jednoduché. Vyberte si kupón, který chcete využít Zobrazte jej a zkopírujte si kód poukazu Vložte kupón na určené místo na Deichmann.cz