Slevové kupóny na H&M

Aktuální kupóny a slevy na H&M za květen 2019

7 x | 4.0

H&M je oděvní společnost ze Švédska, která byla založena již v roce 1947. Aktuálně přitom disponuje vlastní módní kolekcí a mnoha tisíci obchody, z nichž desítky naleznete i v České republice. H&M slevy umožňují ušetřit při nákupu dámského, pánského a dětského oblečení, obuvi a doplňků nejrůznějších velikostí a pro všechna roční období. Pořiďte si tedy nové kousky do svého šatníku od jednoho z největších prodejců módy na světě levněji. Při použití H&M slevového kódu navíc budete mít dopravu zdarma při nákupu nad 800 Kč. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

200 Kč slevový kupon pro nákup nad 1500 Kč na vaši emailovou adresu

Více >>

+ 1.0 % cashback

Nejlepší slevy a kupóny
H&M - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Historie řetězce H&M

Společnost H&M vznikla spojením dvou firem, firmy Hennes a Mauritz Widforss. První z nich založil Erling Persson ve švédském Västeråsu roku 1947 a původně s ní prodával pouze dámské oděvy. V roce 1968 však koupil druhou zmiňovanou firmu a začal prodávat i pánské zboží. Spojením těchto dvou firem vznikla dnes již světoznámá firma H&M. První její zahraniční prodejna byla otevřena ještě před spojením, již roku 1964 v Norsku, a další pobočky následovaly. Až do roku 1990 byly otevřeny pobočky ve Velké Británii, Německu, Dánsku, Švýcarsku a Portugalsku, přičemž rok 1990 byl rokem obrovského rozmachu. V něm firma otevřela hned několik zahraničních poboček najednou. Nově dobytými zeměmi se staly Finsko, Francie, Belgie, Rakousko, Španělsko a Nizozemsko. Svůj první obchod na americké půdě H&M zprovoznila v březnu roku 2000. Bylo to na 5. Avenue a 51. ulici v New Yorku. Od ledna 2009 se jen v USA nachází 169 obchodů této značky. Obchody v Kanadě, Dubaji, Kuvajtu, Izraeli, Hongkongu, Japonsku, Jižní Koreji a Rusku se postupně připojily. V roce 2013 měla firma v 55 zemích více než 3500 obchodů, z toho jen v Čechách 42, a zaměstnávala okolo 116 tisíc lidí.

Vstup na internet

Do online obchodu vstoupila tehdy již celosvětově významná oděvnická firma až v roce 2013. Prvním online trhem pro ni byly spojené státy a do dalších zemí se pozvolna rozšiřovala. K nám se její online obchod dostal již o dva roky později, v roce 2015. Na něm nabízí i naší veřejnosti široké spektrum oděvů pro dámy, pány i děti, které dokáže obléknout od hlavy až k patě za bezkonkurenční ceny a s kvalitou odpovídající celosvětovým standardům. Stejně jako ostatní firmy se i H&M snaží nakupování u ní co nejvíce zatraktivnit a udělat ze sebe společnost, ke které se každý rád vrátí. Ani u H&M se to neobejde bez četných výprodejů, nákupních akcí a H&M slev, které je možné aktivovat pomocí H&M slevových kuponů, H&M slevových poukazů a H&M slevových kódů.

Zákaznické výhody na Hm.com

Pokud se nakonec zákazník rozhodne pro nákup, může za něj platit platebními kartami Visa a MasterCard nebo hotově dobírkou. Dobírka není zpoplatněná. Zakoupené zbožím možné pouze zaslat na zvolenou adresu. Tam je zboží doručeno do 2 – 4 pracovních dnů. Tato služba je zpoplatněna 129 Kč.

Slevový kupón H&M

Informace o dalších změnách, akcích, výprodejích a slevách je možné nalézt v letácích na prodejně, v newsletterech, na webových stránkách nebo na facebooku. Slevy H&M tam lze získat s pomocí slevových kuponů H&M, slevových poukazů H&M a slevových kódů H&M. Některé z nich je možné nalézt i na těchto stránkách.