H&M

Slevové kupóny na H&M

Aktuální kupóny a slevy na H&M za únor 2020

13 x | 3.9

H&M je oděvní společnost ze Švédska, která byla založena již v roce 1947. Aktuálně přitom disponuje vlastní módní kolekcí a mnoha tisíci obchody, z nichž desítky naleznete i v České republice. H&M slevy umožňují ušetřit při nákupu dámského, pánského a dětského oblečení, obuvi a doplňků nejrůznějších velikostí a pro všechna roční období. Pořiďte si tedy nové kousky do svého šatníku od jednoho z největších prodejců módy na světě levněji. Při použití H&M slevového kódu navíc budete mít dopravu zdarma při nákupu nad 800 Kč. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

20 % slevový kód pro nákup nezlevněného zboží nad 1 499 Kč od Cellbes.cz

Více >>

+ 3.0 % cashback

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na H&M

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na H&M

Historie řetězce H&M

Společnost H&M vznikla spojením dvou firem, firmy Hennes a Mauritz Widforss. První z nich založil Erling Persson ve švédském Västeråsu roku 1947 a původně s ní prodával pouze dámské oděvy. V roce 1968 však koupil druhou zmiňovanou firmu a začal prodávat i pánské zboží. Spojením těchto dvou firem vznikla dnes již světoznámá firma H&M. První její zahraniční prodejna byla otevřena ještě před spojením, již roku 1964 v Norsku, a další pobočky následovaly. Až do roku 1990 byly otevřeny pobočky ve Velké Británii, Německu, Dánsku, Švýcarsku a Portugalsku, přičemž rok 1990 byl rokem obrovského rozmachu. V něm firma otevřela hned několik zahraničních poboček najednou. Nově dobytými zeměmi se staly Finsko, Francie, Belgie, Rakousko, Španělsko a Nizozemsko. Svůj první obchod na americké půdě H&M zprovoznila v březnu roku 2000. Bylo to na 5. Avenue a 51. ulici v New Yorku. Od ledna 2009 se jen v USA nachází 169 obchodů této značky. Obchody v Kanadě, Dubaji, Kuvajtu, Izraeli, Hongkongu, Japonsku, Jižní Koreji a Rusku se postupně připojily. V roce 2013 měla firma v 55 zemích více než 3500 obchodů, z toho jen v Čechách 42, a zaměstnávala okolo 116 tisíc lidí.

Vstup na internet

Do online obchodu vstoupila tehdy již celosvětově významná oděvnická firma až v roce 2013. Prvním online trhem pro ni byly spojené státy a do dalších zemí se pozvolna rozšiřovala. K nám se její online obchod dostal již o dva roky později, v roce 2015. Na něm nabízí i naší veřejnosti široké spektrum oděvů pro dámy, pány i děti, které dokáže obléknout od hlavy až k patě za bezkonkurenční ceny a s kvalitou odpovídající celosvětovým standardům. Stejně jako ostatní firmy se i H&M snaží nakupování u ní co nejvíce zatraktivnit a udělat ze sebe společnost, ke které se každý rád vrátí. Ani u H&M se to neobejde bez četných výprodejů, nákupních akcí a H&M slev, které je možné aktivovat pomocí H&M slevových kuponů, H&M slevových poukazů a H&M slevových kódů.

Zákaznické výhody na Hm.com

Pokud se nakonec zákazník rozhodne pro nákup, může za něj platit platebními kartami Visa a MasterCard nebo hotově dobírkou. Dobírka není zpoplatněná. Zakoupené zbožím možné pouze zaslat na zvolenou adresu. Tam je zboží doručeno do 2 – 4 pracovních dnů. Tato služba je zpoplatněna 129 Kč.

Slevový kupón H&M

Informace o dalších změnách, akcích, výprodejích a slevách je možné nalézt v letácích na prodejně, v newsletterech, na webových stránkách nebo na facebooku. Slevy H&M tam lze získat s pomocí slevových kuponů H&M, slevových poukazů H&M a slevových kódů H&M. Některé z nich je možné nalézt i na těchto stránkách.

Kupóny a slevy na H&M, kterým nedávno vypršela platnost

20 % slevový kód na všechno dětské, nezlevněné zboží pro nákup nad 700 Kč od H&M

Více >>

Platí do 27.8.2019
Kategorie: Oblečení a boty, Spodní prádlo, Módní doplňky