Slevové kupóny a cashback na Sam73.cz

Aktuální kupóny a slevy na Sam73.cz za červenec 2021

4x  |  5.0

Společnost SAM vznikla již v roce 2004. Od té doby prodává oblečení pro sport a volný čas, které je navrhováno a připravováno českými návrháři. Slevy na Sam73.cz můžete využít při nákupu dámských, pánských a dětských oděvů z kategorií Street a Sportswear, ale také obuvi a doplňků. Mezi nimi naleznete např. čepice, kabelky, batohy nebo pásky. Nakupující potěší i doprava zdarma, stejně jako cashback na Sam73.cz, díky kterému lze získat část utracených peněz zpět na účet. Kromě nákupu v e-shopu je navíc možné navštívit jednu ze 106 prodejen po celé České republice.


Přihlaste se a získejte peníze zpět za nákupy ve vybraných obchodech

Jak ušetřit na Sam73.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Sam73.cz

Slevový kupon a kód Sam73.cz

Sam73 je česká firma, která navrhuje a prodává stylové oblečení všeho druhu. Sam73 spolupracuje především s českými návrháři a snaží se zaměřovat na produkci výrobků z kvalitních materiálů. Kamenné pobočky naleznete v každém trochu větším městě a kvalitní oblečení za lepší ceny díky kuponům a cashbacku si tak můžete zakoupit téměř okamžitě bez čekání na doručení objednávky.

Jak uplatnit slevový kupon od Sam73

Máte slevový kód na Sam73.cz a nevíte si rady s tím, jak jej uplatnit? Poradíme vám, jak slevový kód na Sam73.cz uplatnit a jak získat okamžitou slevu. Slevové kupony, které u nás na Sam73 najdete můžete využít společně s cashbackem.

 • Vyberte si zboží, které chcete na Sam73.cz zakoupit a vložte jej do svého nákupního koše.

 • Přejděte do nákupního koše a klikněte na odkaz “Máte slevový kód? Uplatněte jej”

 • Objeví se vám formulář, kam můžete svůj slevový kupon vložit.

 • Vložte svůj slevový kód a stiskněte tlačítko “Uplatnit”.

 • Sleva se vám ihned započítá a odečte od celkové ceny objednávky.

Jak lze na Sam73.cz ušetřit ještě více?

Svoji objednávku ze Sam73.cz můžete mít ještě o něco levněji díky našim tipům na úsporu. Ušetřit lze díky slevovým kódům, slevovým akcím na SAM73, členství ve VIP klubu, dopravě a platbě za výhodnější cenu a především také díky cashbacku, jednotlivé možnosti úspory lze spolu obvykle kombinovat a dosáhnout tak ještě výhodnější ceny za svůj nákup.

Slevové poukazy

Slevové kódy a kupony na Sam73.cz, které můžete volně nalézt například na našich stránkách, ale také je můžete získat jako dárek nebo na sociálních sítích, jsou jednou z možností jak na Sam73.cz ušetřit. Slevové kupony lze libovolně kombinovat se slevami, využívat je během slevových akcí, typu Black Friday na Sam73.cz a dokonce je uplatnit dohromady s cashbackem. Vaše úspora pak může být ještě větší.

Cashback

Díky cashbacku na Sam73.cz můžete jednoduše získat zpět na svůj bankovní účet několik procent z celého nákupu. Je to jednoduché, stačí se zdarma zaregistrovat na Kuponer.cz a před samotným dokončením objednávky módy ze SAM73.cz přejít do eshopu přes naše stránky. Během několika hodin poté získáte cashback. Cashback do eshopu Sam73 lze kombinovat i se slevovými kupony a kódy, tuto možnost úspory můžete využít pouze v eshopu.

VIP kartička

Díky členství ve VIP klubu SAM73 získáte okamžitě slevu 3 % na celý svůj nákup. Tím to však ještě nekončí, pokud budete pravidelně nakupovat a sbírat body do svého VIP věrnostního programu, můžete časem získat slevu až 15 %. Celková sleva, kterou díky VIP kartičce na Sam73.cz získáte se liší podle toho, kolik bodů jste nasbírali. Cashback můžete kombinovat s kupony a slevami.

Doprava a platba

Doručení vašeho nákupu při objednávce nad 799 Kč je zdeca zdarma, rozhodně se tedy vyplatí nakoupit alespoň celkem za tuto částku. Stejně tak pokud svůj nákup zaplatíte předem, vyhnete se placení dobírky.

Slevové akce na Sam73.cz

Většina eshopů, ví, že na slevy slyší spousta jejich zákazníků a tak se u nás rozmáhají slevové akce jako je Black Friday, Dny Marianne nebo nákupy Ona Dnes. Do všech z těchto jmenovaných akcí se obchod Sam73.cz zapojuje a je tak možné během těchto slevových svátků ušetřit i zde. Slevy lze také využít společně s cashbackem a slevovými kupony na Sam73.cz.

Využít slevový kód nebo slevu na Sam73.cz je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na Sam73.cz není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí Sam73.cz cashback?

  Sam73.cz aktuálně cashback nabízí.
 2. Jaké slevy jsou na Sam73.cz aktuální?

  Sam73.cz nabízí červenec 2021 například tyto slevové kódy:
  • Dodatečný 10 % slevový kupon se Sam73.cz
  • 50 až 70 % slevy pánské módy se Sam73.cz
  • 3 % slevový kód na první nákup na emailovou adresu
 3. Jak uplatnit kupon na Sam73.cz?

  Detailní instrukce, jak využít kupon na Sam73.cz je uvedený výše.