Reserved.cz

Slevové kupóny na Reserved.cz

Aktuální kupóny a slevy na Reserved.cz za únor 2020

18 x | 3.8

Řetězec převážně kamenných obchodů s módou Reserved vznikl v Polsku a postupně se rozšířil do celé Evropy. Nyní nabízí obchod i vlastní eshop s dopravou až k Vám domů zdarma. Zakoupené zboží máte také možnost do třiceti dnů od nákupu zdarma vrátit. Na Kuponeru naleznete aktuální slevové akce a slevové kódy na Reserved, které Vám, jak doufáme, Váš nákup ještě zpříjemní a hlavně zlevní. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na Reserved.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Reserved.cz

Řetězec prodejen s módou Reserved

První módní obchod značky Reserved otevřela polská firma LPP roku 1999 v Gdaňsku a odtud se již roku 2002 začala firma rozšiřovat do celého světa. Tento polský prodejní řetězec založil Marek Piechocký a Jerzym Lubiaňec. V současnosti má jen v ČR 25 kamenných a e-shop, ve kterých nakoupíte oděvy, boty i oděvní doplňky pro ženy, muže a děti.

Reserved klub a slevy na Reserved.cz

Reserved již od začátku myslí na své pravidelné zákazníky, kterým nabízí možnost vstoupit do Reserved klubu. K tomu stačí dosáhnout 16 let a zaregistrovat se na prodejně nebo na internetu. Za každou utracenou korunu poté získáte 1 bod a za každých 2000 bodů slevovou poukázku na Reserved.cz v hodnotě 100 Kč. Členové klubu automaticky získávají také narozeninové slevy a přání k svátku, atraktivní nabídky pouze pro členky klubu a další speciální odměny za nasbírané body. Pokud získáte ročně více než 5999 bodů, stanete se DELUXE členem klubu. S tímto členstvím obdržíte extra slevy na vybrané zboží a extra akce v období sezónních výprodejů.

Reserved samozřejmě myslí i na zákazníky, kteří nejsou členy klubu. Také těm nabízí četné akce, výprodeje a slevy na Reserved.cz.

Čím můžete zaplatit na Reserved.cz?

Za vybrané zboží zaplatíte na prodejně hotově nebo kartou, kdežto na e-shopu online platební kartou či online převodem prostřednictvím PayU, pomocí PayPal nebo dobírkou. Dobírka je zdarma.

Přeprava k vám z Reserved.cz

Po zaplacení zboží na internetu si můžete vybrat ze dvou možností přepravy. Zboží k vám firma zašle do 2 – 4 pracovních dnů nebo si můžete nechat zaslat zboží do jednoho z 25 kamenných obchodů. Také i tentokrát firma zboží doručí do 2 – 4 dnů. Zboží na vámi udanou adresu bude doručovat přepravce pouze dvakrát a poté jej vrátí zpět na e-shopu. O zásilce bude informování emailem a sms. Přeprava zboží je zdarma. Vybrané zboží můžete vrátit do 30 dnů od doručení.

Získejte slevové kódy na Reserved.cz, nyní i s pomocí Kuponer.cz

K získání slevových poukazů na Reserved.cz vám mohou posloužit webové stránky Reserved.cz, Facebook firmy, zasílané novinky na email, které když začnete odbírat, získáte již 10 % slevu na nákup nebo i letáky firmy. Se získáním výhod vám ale pomůže také náš web Kuponer.cz. Zde se na podstránce věnované tomuto e-shopu nacházejí všechny podstatné informace a odkazy na akce, výprodeje a na slevové kupony či slevové poukazy na Reserved.cz. Jsou přehledně uspořádané tak, že vám nic neunikne.

Historie Reserved.cz

Módní obchody Reserved provozuje firma LPP S.A., která byla založena v roce 1989, ale až o deset let později otevřela první obchod pod značkou Reserved. Firma byla založena v Polsku, ale již v únoru roku 2002 otevřela svou první zahraniční prodejnu v Estonském Tallinnua. Do roku 2018 svůj prodej rozšířila krom Estonska také do Litvy, Lotyšska, Ukrajiny, Ruska, Česka, Slovenska, Rumunska, Bulharska a Maďarska. Do České republiky firma vstoupila v roce 2015.

Uplatnění slevových kuponů na Reserved.cz

Na Reserved.cz uplatníte slevy lehce a intuitivně. Pokud máte slevové kupony na Reserved.cz, stačí jen vložit zboží do nákupního košíku, kde naleznete vpravo dole nápis „Máte slevový kupón?“. Za něj pak vepíšete kód slevového kupónu na Reserved.cz a stisknete tlačítko „Zadejte promo kód“. Další druh slev je započítaný přímo v ceně. V takovém případě zboží pouze objednejte a zaplaťte.

Kupóny a slevy na Reserved.cz, kterým nedávno vypršela platnost