Slevové kupóny a cashback na Different

Aktuální kupóny a slevy na Different za říjen 2019

3 x | 5.0

Na Different.cz najdete značky, jako Desigual, Melissa, Diesel a další. Vybírejte módu od vašich oblíbených značek na Different.cz a ušetřete se slevovým kódem a cashbackem. Už z názvu obchodu "Different" může být někomu zřejmé, že toto není běžný eshop s módou. Different.cz se snaží zaujmout barevnými a netradičními módníi kousky, které často nabízí jako jediný na českém trhu. Stejně tak některé módní značky, které jsou nyní již běžnou součástí nabídky většiny módních obchodů začínaly v Česku právě na Different.cz. Ušetřete díky aktuálním kupónům, slevám a cashbacku na celý nákup. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

10 % slevový kód pro nákup nezlevněného zboží nad 999 Kč na Cellbes.cz

Více >>

+ 3.0 % cashback

Nejlepší slevy a kupóny
Different - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Cesta k eshopu Different.cz

Firma Different vznikla roku 2008 v Plzni. Na jejím počátku stála nespokojenost s nudou českou módní scénou, kterou prožívali její zakladatelé a kterou se rozhodli změnit. V roce 2008 založili firmu, první kamenný obchod a začali hledat nové módní značky a produkty, které by tuto šeď české módní scény rozvířily.

První na řadu přišla španělská značka Desigual, která se teď těší velké oblibě. Poté následovaly plastové voňavé boty Melissa dovážené až z Brazílie, po nich tenisky Converse, bez nichž se neobejde botník žádných milovníků stylu. V Holandsku našli opravdovou stylovku, značku Scotch&Soda. V Anglii dvě značky krásných doplňků, Disaster Designs a Santoro London. Poté se rozhodli ukázat boty Crocs ve zcela novém světle, třeba jako baleríny. Na řadu přišly i barevné ponožky Happy Socks, španělská značka Culito from Spain nebo italské stylové náramky Ops! Objects. Mimo to firma Different provozuje jeden z největších a nejoblíbenějších módních e-shopů, vysílá módní internetovou televizi Different TV, píše módní Different magazín a tvoří největší českou encyklopedii historie módních značek ModniZnacky.cz.

S čím počítat, když v eshopu nakoupíte?

O atraktivitu svého zboží se Different nestará jen kvalitním a originálním výběrem, zajišťuje ji i četnými akcemi, výprodeji a Different.cz slevami. Většinu ze slev lze uplatnit v podobě Different.cz slevových poukazů, Different.cz slevových kuponů a Different.cz slevových kódů.

Za zboží může zákazník platit dobírkou, bankovním převodem nebo platební kartou Visa či MasterCard. Hotově může platit jen v tom případě, že si zboží vyzvedne osobně v kamenné prodejně v Plzni. Žádná z těchto možností není zpoplatněna.

Jak už bylo řečeno, zboží je možné vyzvednout v prodejně v Plzni, tato služba je zdarma, na České poště v blízkosti svého bydliště, služba je zpoplatněna částkou 90 Kč, nebo jej může zákazník zaslat na určitou adresu. K tomu má k dispozici služby společností PPL a Česká pošta. První služba stojí 70 Kč a druhá 90 Kč. Objednávky s cenou přesahující 1000 Kč mají dopravu zdarma.

Při nákupu lze i ušetřit

Informace o novém zboží, trendech, nových značkách, akcích, výprodejích a slevách Different.cz lze nalézt na webové stránce firmy, na sociálních sítích, v letácích nebo v newsletterech. Slevy Different.cz, které jsou zde k nalezení, jsou nejčastěji v podobách slevových kuponů Different.cz, slevových poukazů Different.cz a slevových kódů Different.cz. Některé z těchto slev jsou k nalezení i na těchto stránkách kuponer.cz.