Slevové kupóny a cashback na Decodoma.cz

Aktuální kupóny a slevy na Decodoma.cz za říjen 2019

5 x | 5.0

S vybavením iteriéru a domácnosti Vám pomůže internetový prodejce Decodoma.cz. Nakupujte nábytek a dekorace do domácnosti výhodněji se slevovým kódem a cashbackem na Decodoma.cz. Kromě slev a možností získat část útraty zpět, můžete ušetřit také na doprav, která je až k Vám domů zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Většina zboží, které Decodoma.cz nabízí drží obchod skladem a dodací doba se tak běžně pohybuje v jednotkách dnů. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Decodoma.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Vznik eshopu s vybavením domácnosti Decodoma.cz

Firma decoDoma s.r.o., která stojí za e-shopem Decodoma.cz, byla založena v roce 2012 a již za tři roky zákazníci její práci ocenili jejím vysláním do finálového kola soutěže Shop roku v kategorii popularita. Také o rok později firmu toto ocenění neminulo.

Už od svého počátku e-shop decoDoma.cz dodává vše potřebné pro zvelebení domova. Na jeho stránkách i v jeho prodejnách najdete napínací potahy na sedačky, povlečení, bytový textil, vybavení do kuchyně, garáže i na zahradu, zdravotnické potřeby a další.

Služby, výprodeje, akce a slevy decoDoma.cz

Krom veškerých produktů pro domácnost najdete na stránkách decoDoma.cz také mnoho tipů, rad a vychytávek. Ruku v ruce s nimi jdou i časté akce, výprodeje a decoDoma.cz slevy v podobě decoDoma.cz slevových kuponů, decoDoma.cz slevových poukazů a decoDoma.cz slevových kódů.

Přeprava a platba za nákup z DecoDoma.cz

Zakoupené zboží snadno zaplatíte hotově nebo kartou v jedné ze třech kamenných prodejen v Hradci Králové, Pardubicích a Plzni nebo přes internet dobírkou, online kartou, běžným bankovním převodem, online bankovním převodem nebo s pomocí Twisto - zboží dostanete hned, ale zaplatíte až po 14 dnech. Zpoplatněná je pouze platba dobírkou. Její cena je 40 Kč.

Zakoupené zboží můžete zaslat na vybranou adresu, popřípadě si ho vyzvednout na některém ze stovek odběrových míst. O první se starají firmy Česká pošta,  PPL a Nadměrné zásilky PPL SPRINT. Obě počáteční společnosti svou službu zpoplatňují částkou 89 Kč, poslední částkou 399 Kč. O odběrová místa se stará společnost Zásilkovna, která službu zpoplatňuje částkou 39 Kč. Odběr na jedné ze třech prodejen je zdarma. Pokud objednáte zboží v hodnotě přesahující částku 1500 Kč, doprava bude zdarma.

Slevový kupón do eshopu Decodoma.cz

Informace o produktových novinkách, akcích, výprodejích nebo slevách decoDoma.cz naleznete na sociálních sítích, webu, v letácích nebo v newsletterech. Slevy tam jsou nejčastěji v podobě slevových poukazů decoDoma.cz, slevových kuponů decoDoma.cz a slevových kódů decoDoma.cz. Některé z nich najdete i na těchto stránkách.